Re: سلام خانم کارشناس

سلام بچه ها خوبین؟ مریم جون دخترت شیر نمیخواد :lol: خودشو خیس نمیکنه :lol: شوهرت غذا نمیخواد :x همش ماشاالله تو سایتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted: :twisted:
من الان 33هفته و4روزمه .اب دور بچمم کم شده .خیلی نگرانم . اخه خیلی میرم دستشویی هرچی اب میخورم بجای اینکه بره تو کیسه ابم میره تو فاضلاب . تکرر ادرار ندارم ولی هر بار دستشوییم به مقدار زیاد وبا فشاره . نمیدونم چیکارکنم قراره فردا برم دکتر ببینم چی میگه .
من که شبها میخوابم به هر سمتی که باشم سمت مقابلش کشیده میشه .وقتی صاف میخوابم راحتترم ولی دکترم میگه باید کم صاف بخوابی .
دستام هنوز ورم نکرده مال شماها از چند هفتگی توپولو شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سر امیر اصلا حلقم دستم نمیرفت کفشامم اندازم نبود فکر میکنم هنوز برا ورم کردن زوده . :lol:
خوش بحالتون شماها زودتر از من راحت میشین .ایشاالله هردوتون به سلامتی زایمان کنینو نی نی های سالمی به دنیا بیارین .

الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام سمیهر جون من از ماه 8 ورم دارم ولی ماه 9 یکمی بیشتر شد
منم مایع امییونتیکم کم شده مثل شما تازگی ها هر چی مایعات می هورم زودی میرم دستشویی ودفع میشه یعنی ممکنه از این باشه ولی دکترم گفت بد نیست یکمی بیشتر ای بخور وهمین طور دقت کن که اب ریزش ند اشته باشی
عزیزم انشا... زایمان راحتی داشته باشی :P
یا امام حسین کمکم کن

سلام سمیه جون.خوبی؟دخترت خوبه؟منم 33هفته و 2روزمه.منم دست و پاهام هنوز ورم نداره ولی اگه زیاد سر پا وایسم یا پاهامو اویزون کنم ورم میکنه.زایمان منو تو به فاصله چند روزه.بی صبرانه منتظر اونروزم.هنوز کارامو نکردم میترسم وقت زایمان زود بیاد نتونم به کارام برسم تو چیکار کردی؟

سلام شفق جون من سه شنبه سونو رفته بودم .همه چیش خوب بود فقط مایعم یه کم کم شده بود . شما کی رفتی؟
تاریخ پری من 30بهمنه .
من هنوز ورم ندارم .ولی میگن بازم برا ورم کردن وقت دارم .
ایشاالله خدا به اونایی که تو انتظارن زودتر یه نی نی ناز بده . ماهم که منتظر دیدن نی نیهامون هستیم به سلامتی فارغ شیم .

من تا الان زیاد احساس سنگینی نمیکردم ولی چند روزه تو اذیتم نی نی هم همه جای شکممو مورد عنایتش قرار میده.امروز شوهرم یه چیز جالب میگفت.بهش میگم چرا حوصله نداری؟میگه خوب ادم خسته میشه میگم از چی؟میگه تو اینطوری هستی من خسته شدم.میگه زود تموم بشه.اونقدر خندیدم بهش میگم همه دردا سنگینیها و.....رو من میکشم تو خسته میشی؟اخییییییی بچه ام خسته شده

لام گلم . منم دیشب از بس تو ان پاس بودم شوهرم رسما جاشو انداخت دومتر اونورتر :evil: اخه تا بیچاره خوابش میگرفت من برا دستشویی رفتنو بلند شدن از دستاش کمک میگرفتم :twisted: شوشوی گرامی میگرن دارن بهانه خوبی برا اینجور چیزا داره :evil: ÷
برام دعا کن میترسم ابم کمتر شه و خطری داشته باشه .فقط بچم سالم باشه :(
ایشاالله همه بچه ها به خوبی و خوشی زایمان کنن . دیشب رفتم حرم وقتی یه بچه معلولو دیدم دلم لرزید .ایخدا هم اونوشفا بده هم یه نگاهی به ماها بنداز.

amirhosein نوشته شده:لام گلم . منم دیشب از بس تو ان پاس بودم شوهرم رسما جاشو انداخت دومتر اونورتر :evil: اخه تا بیچاره خوابش میگرفت من برا دستشویی رفتنو بلند شدن از دستاش کمک میگرفتم :twisted: شوشوی گرامی میگرن دارن بهانه خوبی برا اینجور چیزا داره :evil: ÷
برام دعا کن میترسم ابم کمتر شه و خطری داشته باشه .فقط بچم سالم باشه :(
ایشاالله همه بچه ها به خوبی و خوشی زایمان کنن . دیشب رفتم حرم وقتی یه بچه معلولو دیدم دلم لرزید .ایخدا هم اونوشفا بده هم یه نگاهی به ماها بنداز.
سلام گلم
بمیرم براتون خیلی سخته :cry:
انشاءالله با دیدن نی نی نازتون تمام درداتون فراموش میشه :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام سمیه جون.صبح بخیر.نگران نباش ایشالله طوری نمیشه.فقط تا میتونی مایعات مخصوصا دلستر بخور اونوقت دیگه ابش کم نمیشه.دوست من که تازه زایمان کرده ماه اخر اونقدر دلستر خورده بود که کیسه ابش پر شده بود و دکتر گفته بود هر لحظه اماده باش که ممکنه کیسه ابت پاره بشه که اونطوریم شد.
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان