سلام به همه...رز عزيزم نميدوني وقتي اومدم تو تايپيكها و خبربارداريتو شنيدم چه حالي شدم هم خوشحال هم سورپرايز...حقيقتش ديروز خواستم بگم بي بي بذار گفتم شايد لكه ات برا پريودت باشه...گفتم دوسه روز ديگه بذار.... الهي مباركت باشه.... خيلي خوشحال شدم سرصبحي. مواظب خودت باش خيلي...
ولي من اگه باردار شدم بس كه شوهرم همه چي رو كف دست خونواده اش ميذاره بهش نميگم ولي خب نميشه نگفت تا سونوي قلب چون تا اون موقع بزور برام بي بي چك ميخره يامنو كشون كشون ميبره ازمايشگاه.... رز ممنون كه برامون دعا كردي...خداشاهده از ديشب يكسر توفكرتم ...پس نگو خبرايي بوده.... مباركه عزيزم...مباركه :wink:

سلام رز عزیزم
وقی خبر بارداریتو دیدم خیلی خوشحال شدم گلم - واقعا انگار خبری خوبی واسه خودم بود - چون ما فیروزه ای ها الان دیگه عضو یک خانواده هستیم و به هم وابسته ایم - دیگه فرقی نداره خبر خوش که باشه همه خوشحال میشیم - گلم مواظب خودت و نی نی کوچولوی خوشگل باش - دعا برای ما هم یادت نره عزیز دلم . :) :D :wink: :mrgreen: :? (الان بغض کردم)

سلام مریم جون وزویا جون ایشاا...حاجت روا بشید ایشاا.... چشم دعا گوی همتون بودم وهستم شما هم دعام کنید به سلامتی وخوبی طی بشه عزیزان
قربون محبتت همتون ایشاا...شما ها خبر بارداری رو بهم بدید شاد بشم وشریک خوشحالی شما باشم :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

رز عزیزم نمی دونم چرا یه دفعه این تاپیک رو دیدم گریه ام گرفت با این که خودم باردارم اما از خوشحالی گریه ام گرفت
توروخدا برای مریم شیناز سوگل بهار و بقیه مامانای فیروزی هم دعا کن
مطمئن باش من و شما و بقیه مامانای فیروزی اگه مامان شدیم از دعای خیر این عزیزا بود
خدایا به این روزای عزیز قسمت میدم طعم شیرین مادری رو به همه دوستای فیروزی بچشون
انشاله روزی همه ما توی تاپیک میز گرد مامانای فیروزی هم دیگر رو ببینیم اونجا دیگه از شوهر و مادر شوهر و قوم الظالمین نگیم از شیطونی نی نی های نازمون بگیم
مریم بیاد بگه سلام خواهر امروز دوقلوها زدن اون ظرف قشنگ یادگاری رو شکوندن
شیناز بگه سلام خواهر دو قلو های منم دیروز قیچی گرفتن اون پیراهن مجلسی منو پاره کردن
آخ چه کیفی میده.... :mrgreen:

ممنونم پانیذ جان آره واقعا من مطمئنم از دعای بچه های فیروز باردارشدم از همشون ممنونم التماس دعا دارم ایشاا...هرچه زودتر خبر بارداریشون بدن ایشاا...الهی آمین

سلام مریم جونم
بزار دو قلوهات بیان هر روز میای میگی بچه ها خسته شدم از دستشون دیگه ظرف برام نذاشتن
تا لباساشونو عوض می کنم دوباره کثیف می کنن روزی 10 دست لباس میشورم
این شوهرم هم اصلا کمک حالم نیست یکی بیاد به من کمک کنه

الهی آمین ولی ایشاا..شوهرامون کمکمون کنن ایشاا..منم میگم مریم بارداره ایشاا...

آی بچه ها بیدار شین آی ونوس خبل بیا ببین که یکی دیگه هم مامان شد آی کجایین بس تنبلا خدایا شکرت که به حق امام رضا در طی دو ماه دو تا مامان شدن الهی شکر

بچه ها من می خوام برم بازار البته ازین بازارایی که تو شمال هست نمی دونم جای دیگه هست یا نه
بهش میگن بازارهای هفتگی
امروز میخوام برم یکشنبه بازار
کسی چیزی نمیخواد؟

ونوس خپل؟! الان بياد كشتدت نگين...سلام عزيزم... مهدخت بتركي بااين دعا كردناتگمرسي رز...من واقعا منتظر ني ني ام هستم..خداكنه اين ماه بياد با ني ني هاي شما همسن و سال باشه
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان