بارداری پوچ

با سلام زهرا هستم 29 ساله بعد از 9 ماه که از ازدواجم گذشته اقدام به بارداری کردم الان باردار هستم تقریبا بین 5 و 6 هفته دکتر هفته پیش که سنو کرد گفت کیسه آب هست ولی جنین نیست احتمال بارداری پوچ داده گفته 2 هفته دیگه واسه سونو بیام میخواستم ببینم اگه خدا نکرده این موضوع صحت داشته باشه چطوری باید با عواقب بعد از اون کنار بیام و تا چه زمان بعد از اون شانس بارداری دارم آیا خطری واسه تخمدان داره.احتمال موفقیت تو بار دوم چقدره و باید قبل از بارداری مرحله دوم چه اقداماتی کنم منظورم رژیم غذایی دارویی و ... ممنون

سلام زهرا جان
میدونم منتظر جواب کارشناس هستین
اما من هم تجربه ام رو بهت میگم امیدوارم به دردت بخوره..
همه دکترا میگن یه بار بارداری پوچ طبیعیه و مشکلی نیست...اگه خدای نکرده تکرار شد باید دنبال علت گشت...
اما هنوز در مورد شما زوده نظر داد چون هنوز فرصت برای رشد بچه هست..ایشالا تو سونو بعدی قلب بچه دیده میشه و بچه رشدش رو کرده باشه..
اما من که تجربه بارداری پوچ رو داشتم تو هفته 10 قلب تشکیل نشده بود...کمی هم لکه بینی داشتم...برام دارو نوشت و گفت اگه تا هفته دیگه رشد داشت که هیچ در غیر اینصورت احتمالا به صورت طبیعی سقط خواهد شد و همینطور هم شد.
بعد از سقط گفت می تونی 3-4 ماه بعد اقدام کنی...چند تا دکتر دیگه هم رفتن همه همینو گفتن و فقط اسید فولیک 5 میلی دادن که 3 ماه زودتر از اقدام بخورم..
موفق باشی گلم.... :wink:
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

Re: بارداری پوچ

zahra1361 نوشته شده:با سلام زهرا هستم 29 ساله بعد از 9 ماه که از ازدواجم گذشته اقدام به بارداری کردم الان باردار هستم تقریبا بین 5 و 6 هفته دکتر هفته پیش که سنو کرد گفت کیسه آب هست ولی جنین نیست احتمال بارداری پوچ داده گفته 2 هفته دیگه واسه سونو بیام میخواستم ببینم اگه خدا نکرده این موضوع صحت داشته باشه چطوری باید با عواقب بعد از اون کنار بیام و تا چه زمان بعد از اون شانس بارداری دارم آیا خطری واسه تخمدان داره.احتمال موفقیت تو بار دوم چقدره و باید قبل از بارداری مرحله دوم چه اقداماتی کنم منظورم رژیم غذایی دارویی و ... ممنون
سلام
زهرا جان! از آشنایی تون خوشبختم!
توضیحاتی که ایشونfatima66 براتون ذکر کردند کاملاً درسته. اولاً برای شما با سونوی بعدیتون مشخص می شه ثانیاً اگر هم پوچ باشه هیچ جای نگرانی نیست و 1 بار تجربه ی آن مورد خاصی نیست .فقط 3 سیکل پریود را پیشگیری می کنید و دوباره اقدام می کنید .
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان