چیکار کردید باردار شدید!! من دیگه

سلام دوستای خوش سعادتم و سلام به همگی شما مامانای منتظری مثل من..
مرضیه جونم
پانید جونم
مامان ملیکا جونم
مینا جونم
پارمین جونم
مهدخت جونم که تازه مامان شدی و بهت تبریک میگم..
بهم بگید دوستای خوبم فقط بگید چیکار کردید!!
چی خوردید چی نخوردید!!
چه جوری اقدام داشتید و تا چند ساعت از جا بلند نشدید!!
زمان تخمک گذاریتون کی بود!!
کسی بین شماها هست که تخمک گذاریش از 18 تا 24 سیکل باشه!!
دیگه از انتظار خسته شدم یه ذره بهم کمک کنید.. خوش به حال همتون..
مهدخت جون الان خیلی خوشحالی نه!! تورو خدا واسه همه دعا کن
واسه منم یه دعا مخصوص بکن.. به همون خدا قسم دیگه خسته شدم..
یه بچه سالم و ناز میخوام.. خداااااااااااااااااااااااااااااااا..

یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!
پیوست ها
5.jpg
5.jpg (28.21کیلو بایت)مشاهده 28427 مرتبه

سلام ملیسای گلم حالت خوبه عزیز دلم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایشالله که به حق این ماه عزیز حاجت روا شی عزیزم
من حدود 6 ماه قبل از بارداریم این کارا رو انجام دادم:
یه خورده از نظر غذایی به خودم رسیدم (مصرف بیشتر میوه جات و سبزیجات، هم چنین خوردن صبحانه)
رفتم پیش یه دکتر خوب برای چک آپ که اگه مشکلی دارم از قبیل عفونت، تنبلی تخمدان و ... درمان کنم. شکر خدا مشکلی نبود.
خانم دکتر یه سری آزمایشات مخصوص بارداری برام نوشت که باید اونا رو هم انجام بدی مثل قند خون، گروه خونی، تعداد گلبول های سفید و ...
پیش یه دکتر عمومی هم رفتم برای چک آپ غده تیروئید و ...
وقتی دیدم که شکر خدا مشکلی ندارم، تاریخ چند ماه پریودم رو یادداشت کردم که دوره من 28 روزه و منظم بود. اگه پریودات منظمه کارت خیلی راحت پیش میره.
بعد روزای تخمک گذاریمو یادداشت کردم و در همون شبا یک روز در میون یا هر شب عملیات داشتم.
شکر خدا بعد از دو ماه باردار شدم. البته اینم بگم که سه ماه قبل از بارداریم فولیک اسید 1 میلی هم میخوردم.
ملیسای گلم البته من آرامش داشتم و استرس رو از خودم دور کرده بودم. همه چیزو به خدا سپرده بودم.
شما هم با توکل به خدا و بدون استرس کارو شروع کن. ایشالله که نتیجه میگیری و مامان این ماه میشی عزیز دلم. :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

فدات بشم مرضیه نازم.. منم تمام آزمایشات و انجام دادم و خداروشکر شکر مشکلی نداشتم.. فولیک اسید و فقط دکتر بهم داده یادم میره و یک ماهی میشه اصلا نخوردم.. لازمه واسه زود باردار شدن!!!!!!!!!!
روزهای تخمک گذاری مو بنا به گفته ی دکتر های خودم از 10 تا 20 یک شب در میون ادامه میدادم ولی گاهی هم تا 20 نمیرسید خسته میشدیم از نزدیکی و ول میکردیم.. در صورتی که خانم کارشناس فرمودند با توجه به دوره 34 روزه سیکل من روزهای مهم من از 18 تا 24 است که اصلا اهمیتی بهش نمیدادیم و خودمون و تا 18 هلاک میکردیم و بعد ول میکردیم.. مرضیه جون دعام کن این ماه....... ای خدا یعنی میشه!!!!!!
یا امام رضا..

قربونت برم ملیسای عزیزم
خدا رو شکر گلم که مشکلی نداری عزیزم
اسید فولیک برای جلوگیری از نارسایی مغزی جنینه. وقتی باردار شدی نباید دیگه کوتاهی کنی گلم. از الان که مصرف کنی خیلی بهتره و خیالت راحت تر.
با توجه به دوره شما، همون روزای 18 تا 24 هست.
گلم شما بهترین زمانای نزدیکی رو از دست دادی. یکی از دلایل میتونه همین باشه گلم. ایشالله از این ماه با انرژی بیشتر گلم مامان میشی توکل به خدا. فقط این روزای مهم (18 تا 24) رو از دست نده گلم.
قربونت برم مادر آینده ای نه چندان دور :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

از دست تو نگین جان
ایشاا...بارداری سالمی داشته باشی ایشاا....
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

نگین جان ناشکری نکن گلم انشالله هر موقع صلاحت باشه خدا در رحمت و باز میکنه گلم واسه هممون همینه عزیزم..
مرضیه نازم آره واقعا من یکسال تا 18 یا 20 روزهای آخر هم با اجبار و بدون عشق برنامه داشتیم و روزهای حساس به هم نگاه میکردیم و منتظر ب ب چ مثبت.. خدا کنه انشالله این ماه دیگه یه خبری از بارداری بشه و منم مثل مهدخت جون با خبرهای خوب بیام.. خدایا یعنی چی میشه کمکم کنی!!!!!!!!
یا امام رضا..

مليسا من دوره سيكلم 30 تا 34 روزه ست همه ميگفتن تخمك گذاري روز 18 تا 24 ولي من دقيقا اون ايام نزديكي نداشتم فقط روز 24 سيكلم نزديكي داشتيم ولي روز 12 و 13 15 نزديكي داشتيم استرس فراوونم داشتم استراحت و غذاي خوبم نداشتم بلافاصله بعد از نزديكيم پا ميشدم و خودمو حسابي ميشستم چون اينقد اين ماه گرفتاري داشتيم به تنها چيزي كه فكر نميكردم بچه دار شدن بود ولي مليساي عزيزم خواست خدا بود تو هم نگران نباش گلم زيادم سخت نگير همه چي درست ميشه

ملیسا جان حتما سعی کن روز تخمک گذاریتو پیدا کنی من سیکلم 30 روزه بود و با سونوگرافی روز تخمک گذاریم رو که 14 سیکل بود فهمیدم بعد هم از دو روز فبل و دو روز بعدش نزدیکی داشته باش و بعد از نزدیکی یه بالش زیر باسنت بذار و تا نیم الی یک ساعت همون حالتی بمون در ضمن موقع نزدیکی ازین ژل های لیز کننده یا وازلین استفاده نکن چون خاصیت اسپرم کشی دارن همشون
موفق باشی مامان اینده :wink:
باور من اینست...
که تو هر آه مرا میشنوی
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان