ایشالله که هر چه خیره پیش بیاد عزیزم
به هر حال ما منتظر خبر مادر شدنتیم ایشالله که مامان این ماهی عزیزم
ما رو بی خبر نذار گلم

خوب دیگه چه خبرااااااااااااااااااااا
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام عزیزانم.. مهدخت جونم شنیدم مامان این ماه ما تو شدی عزیزم.. خیلی خوشحال شدم عزیزم بهت تبریک میگم.. به خدا وقتی آلاله بهم خبر خوش پ داد از خوشحالی بغض کردم و به شوشو گفتم یکی دیگه دوستای فیروزه ای ام هم باردار شد.. مهدختم بهت تبریک میگم عزیزم بغض من به خاطر انتظار خودم بود عزیزم سو برداشت نشه گلم.. به خاطر تو خیلی خوشحال هم شدم.. قربونت بشم واسه منم دعا کن.. خدا به منم یه بچه سالم بده دیگه غمی ندارم.. خدایا من و از این تنهایی در بیار.. البته شوشو امشب یه خورده بهم دلگرمی داد وقتی دید چه قدر بعد از سریال خداحافظ بچه پکر شدم بهم گفت غصه نخور عزیزم این ماه اگه خدا خواست دلم روشنه تو هم مامان میشی.. مهدخت برام دعا کن تورو خدا.......:cry:
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام صبح همگی بخیر
مهدخت عزیز مبارکه
برا بقیه دوستان دعا کن
انشاءالله بارداری سالمی داشته باشی :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلامممممممممممممم صبح همه بخير... مهدختتتتتتتتتت مامان شده؟ عمرا اين دخترفضول بتونه باابن همه ورجه وورجه سرجاش بشينه و مراقبتهاي بارداري رو شروع كنه... :mrgreen: پس من سر بسر كي بذارمممممممممممم... :cry: حداقل اينقدر اذيتم كردي وبهم گفتي زشت پير برام دعا كن منم مادربشم ديگه... :x بچه ها منم ني ني ميخواممممممم.الان دلم ني ني ميخواد... :? امروز خيلي بي حالم...
سلام نازلي عزيزم..خوبي گلم؟ شما هنوز سونوي قلب نرفتي؟

سلام
نه هنوز
5 شنبه وقت دکتر دارم-بارداری قبلی خیلی دکتر رفتم تا آخر هم درد داشتم این سری نمیخوام زیاد برم
راستشو بخواین وقتشو هم ندارم
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان