راهنماییم کنید ممنونم

سلام کارشناس عزیزم ودوستان گل
امروز روز 20پریودی من بود واز سحر زیر شکمم درد پریودی داشتم چند روز پیش با فاصله دوسه روز من ترشح سبز رنگ دیدم ودیگه ندیدم وبعدش هم ترشح نداشتم خیلی جزیی امکانش هست این درد شکم من مربوط بشه به عفونت شاید تا آخر ماه نتونم برم دکتر البته چند روز پیش به دکترم گفتم خارش داشتم قطع شد گفت اگر عفونت بود خارش ولت نمی کرد تابستان که هست مرتب دوش بگیر ولباس زیرت رو عوض کن که من این کارو انجام میدم الان هم درد دارم چیکار کنم به نظرشما؟؟

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

عزيزم سلام من اومدم فقط نظر بدم....ترشح سبز تا جاييكه من ميدونم عفونته و بايد حتما پيگير باشي چون اگه زياد بمونه باعث چسبندگي ميشه عزيزم... ولي درمانش خيلي راحته گلم

سلام مریم جان ممنونم عزیزم

Re: راهنماییم کنید ممنونم

rozroz64 نوشته شده:سلام کارشناس عزیزم ودوستان گل
امروز روز 20پریودی من بود واز سحر زیر شکمم درد پریودی داشتم چند روز پیش با فاصله دوسه روز من ترشح سبز رنگ دیدم ودیگه ندیدم وبعدش هم ترشح نداشتم خیلی جزیی امکانش هست این درد شکم من مربوط بشه به عفونت شاید تا آخر ماه نتونم برم دکتر البته چند روز پیش به دکترم گفتم خارش داشتم قطع شد گفت اگر عفونت بود خارش ولت نمی کرد تابستان که هست مرتب دوش بگیر ولباس زیرت رو عوض کن که من این کارو انجام میدم الان هم درد دارم چیکار کنم به نظرشما؟؟
سلام رز عزیز! همانطرو که می دونید ترشحات مربوط به عفونتو نیز خارش و ... در صوترت وجود عفونت اینطور نیستند که ماهی یکبار باشند یا ... لااقل هر دو روز یکبار ترشحات رنگی دیده می شوند.
اگر به این حد از ترشح رسیدید یا دردتون در حدی شد که نیاز به مسکن پیدا کنید به درمانگری مراجعه کنید در غیر این صورت ضمن رعایت بیشتر نکات بهداشتی نگرانی ندارید.
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم کارشناس عزیزم دقیقا همین طور هستم با فاصله چند روز ترشح میدیم مثلا امروز بعد چند روز دوباره دیدم ویه خارش احساس کردم ممنونم از پاسخ شما در پناه حق سربلند وسلامت باشید وحاجت روابشید ایشاا...الهی آمین :wink:

ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان