سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام الاله جووووووووووووووووووووووووووووووووونم يه عالمه بووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

آلاله جونم مشکل از شوهرته اگه این جوریه خیلی دوستت داره که فقط گوشی رو روت قطع کرده اگه شوهر من بود به قول مریم تا چند وقت نگامم نمی کرد و می گفت طلاق بگیر برو زن یکی شو که ازش حامله بشی همین جور که الان با وجود یک بچه تا می گم بچه میخوام میگه برو عروس شو منم میگم تو که اولی بودی ازت چه خیری دیدم که از دومی ببینم

آلاله جون به خدا به این حرفها نیست

شده کسی که چند سال هر روز برنامه داشتن نشده اما کسی هنوز دختر بوده با اولین آمیزش و نزدیکی باردار شده

بسپر به خدا مطمئن باش اگه صلاح باشه و خدا این ماه و برات مقدر کرده باشه الان شما باردار هستی گلم
...

آلاله عزیزم من الان مطالبت رو خوندم وکار خوبی کردی به شوشو اس دادی
عزیزم شاید حکمتی بوده گلم شوشوی من وقتی معده درد داشت نزدیکی نمیکردم چون تاثیر میذاره عزیزم نبینم ناراحتی تو دوست خوبم :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

فدات عزیزم ایشاا... نی نی دارهم میشین الهی آمین
کار خوبی کردی عزیزم از دل شوشو در اوردی آفرین

آلاله جان کار خوبی نکردی حرف دوپهلویی زدی شما الان متوجه مشکل همسرت نشدی از بعد از عقدت متوجه شدی و همون موقع بای تصمیم می گرفتی وقتی گفتی یه فکر اساسی می کنم اون بنده خدا پیش خودش فکر می کنه شاید بخواهی جدا بشی پس قبل از اینکه حرفی بزنی که که بعدش پشیمون بشی اول از همه فکر کن و بعد حرف رو بزن ازم دلگیر نشو خودم هم اوایل ازدواجم فکرنکرده حرف میزدم و هر بار چوبش رو خودم خوردم تو زندگی فقط بچه نیست بلکه همینکه همسر خوبی داری کافیه میدونم سخته اما در موردش فکر کن خواهر گلم شاید از نظر خودت حرف بدی نزدی و منظور نداشتی اما همسرت میتونه این طور فکر نکنه و حرفت رو با منظور برداشت کنه
در هر صورت زودی برو عذر خواهی کن که همه چی به خوبی و خوشی تمام بشه
در ناامیدی بسی امید هست

آلاله گلم ایشالله تا آخر عمر با هم خوش و شاد زندگی کنید و عاشقانه در کنار هم باشید. ایشالله که با آمدن چند تا بچه قد و نیم قد این کلبه عاشقونتون گرم تر و پر شور تر شه. الهی آمین
زیبایی ها و بهترین ها رو برای تو دوست گلم و همسر گرامیتان دارم. خوش باشید :D
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

انشاا.......................................... :wink: :wink:

آلاله گلم خدا تو و شوهرتو برای هم حفظ کنه خدا رو شکر که آشتی کردین و اینقدر عاشقانه همدیگه رو دوست دارین خدا یه نینی هم بهتون بده که دیگه غمی تو زندگیتون نداشته باشین و مشکلاتتون تموم شه خوب کاری کردی عزیزم آشتی کردی خودت میگی عاشقشی پس اذیتش نکن که زندگیتون حتی برای لحظه ای تلخ نشه

الهی آمین :wink:

ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 89 مهمان