صادقی

:wink: سلام دوستای عزیزم............من 1 هفته ای میشه که رفته بودم شهرستان عروسی...............

قبلش هم درگیر دکتر هستم........فعلا باید تا 2 ماه دارو مصرف کنم..........27 تیر هم وقت دکتر غدد دارم واسه تیروییدم.......حالا حالا ها ما کار داریم....

فعلا دارم پردنیزولون و اسپرین مصرف میکنم که باید تو بارداری هم مصرف کنم .............واسه تیروییدم هم حتما باید دارو استفاده کنم ......

فقط ازتون میخام که دعام کنید تا هر چی صلاحمونه همون بشه

ممنون که به یادم بودیم.............کوچیک همتون هستم...............التماس دعای فراوان

سلام

عزیزم به سلامتی .........انشالله که به زودی خبر مامان شدنتو بشنویم به حق این روزای عزیز

من مشکلاتم زیاده ..من 2 تا سقط داشتم..............مشکل انعقاد خون و ایمنی دارم................تو بارداری خونم لخته میشه و به جنین خون نمیرسه و رشدش متوقف میشه.......اسپرم های همسرم هم از لحاظ شکل ظاهری انرمالن....دکترا بهمون پیشنهاد میکرو (لقاح مصنوعی) دادن ...........ولی میخام یه بار دیگه با این داروها که مصرف مکینم طبیعی اقدام کنم.....البته 2 ماهه دیگه

من 3 سال و 8 ماهه که ازدواج کردم ........وساکن تهرانم و مرکز سقطهای مکرر ابن سینا میرم

دوست گلم سلام نذر کن و آیت الکرسی رو همیشه بخون که بهترین نتیجه رو بگیری عزیزم ایشاالله دفعه بعد نینیت سالم و سلامت به دنیا بیاد توکل به خدا

سلام الهام جان شما در نی نی سایت قسمت سقط مکرر هستی؟همیشه به شادی و خوشی.انشاله دوباره نی نی دار میشی نگین عزیزهم دوباره مجبور به سقط شد قلبش تشکیل نشده بود خوبه که شما تجربه داری تجربیات رو در اختیارش قرار بدی
در ناامیدی بسی امید هست

سلام خانمي

چه خوب كردي يه تاپيك زدي و مارو از حالت با خبر كردي

اميدوارم بزودي ني ني دار شي (صحيح و سالم و صالح ) :wink: :wink: :wink: :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام عزيزم

يه تاپيك زدي و دوباره غيبت كردي كه خانمي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بيا عزيزم دلمون برات تنگ شده :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام

سلام دوستای مهربونم...........فردا بازم نوبت دکتر دارم........شاید بهم هپارین بدن که تو بارداری بزنم..........فردا مشخص میشه

خیلی واسم دعا کنید

کیا مامان شدن جدیدن؟

سلام الهام جونم
ایشالا هر چی خدا بخواد
الهام جون منم دارم اسپرین می خورم....شاید هپارین هم بهم بدن
شما الان بارداری؟
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

سلام

سلام دوستای عزیزم

نه من الان باردار نیستم........انشالله اواخر این ماه اقدام میکنم .......فاطیما جون شما مشکلت چیه عزیزم...................کجا تحت درمانی عزیزم

الاله جان اگه تونستم حتما میام......10 خیلی زوده ها.............منم تا 12 -1 خوابم.......هههههههههههههه :P :P :P :P :P :P :P :P

به به سلام مش الهام خودم
حالت خوبه جیگر خانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشتاق دیدار خیلی خیلی کم پیدایی. نمیگی دل من و دخملم برات تنگ میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی خدایی همیشه به یادتم الهام جونم
ایشالله که خدا یه نی نی سالم و صالح بهت بده گلم
خیلی خوشحال شدم که تایپیکتو دیدم.
ایشالله که زود زود نتیجه بگیری. ما رو تنها نذار الهامی زود به زود بهمون سر بزن عزیز دلم. میبوسمت عزیزم.
مراقب خودت باش. بوس :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 74 مهمان