فدات آلاله جان فعلا ورزش رو کنارذاشتم تا تکلیفم روشن بشه عزیزم چشم تا 10 روز صبر میکنم ایشاا...به حق این ماه عزیز شما وبقیه دوستان منتظر نی نی داربشین الهی آمین

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سوگل جان جدن من احساس میکنم مفنامیک اسید استفاده میکنم لکم بیشتر میشه دیشب استفاده نکردم ولی امشب حواسم نبود مصرف کردم 4 تا الان مصرف کردم چرا عزیزم بده؟؟؟ممنون از راهنماییت ممنونم عزیزم

Re: خواهش میکنم کمکم کنید فوری

rozroz64 نوشته شده:سلام کارشناس عزیزم ودوستان گلم
ماه پیش 1 خرداد پریود شدم واین ماه 3و4و5 و6 تیرماه روزی دوبار لک کمی خون همراه با ترشح دیدم ومعذرت میخام دوبارهم وقتی رفتم دستشویی به رنگ ترشح لک دیدم ودیشب نزدیکی داشتم وصبح امروز که از خاب بیدار شدم دوباره لک خون همراه باترشح دوبار دیدم یکبار به شکل یک بوریدگی سطحی که خونش همون شکل بود همراه با ترشح دفعه بعد کوچک بود درصورتی که دیروز قطع شده بود من تجربه لک بینی قبل از پریود زیاد داشتم به این شکل نبود که بخاد باترشح باشه وانقدر کم باشه خاهش میکنم راهنماییم کنید سردرگم هستم نمیدونم مربوط به پریود شدن هست یا بارداری؟خیلی کمردرد دارم بدنم داغونه خیلی چند روز عصبی هستم که تحمل چیزی رو ندارم هرزگاهی هم سردرد ممنونم منتظرم
سلام
رز عزیزم اگر سابقه ی لکه بینی پیش از پریود رو نداشتید توصیه می کردم همین امروز آزمایش دهید تا اگر باداری مسجل شد سریعاً برای قطع لکه بینی اقدام کنید. اما با توجه به سابقه ی پیشین شما
توصیه دارم اگر تا دو سه روز آینده پریودتون رخ نداد آزمایش دهید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیزم
ممنون از جواب شما امروز که خبری ازلک نبود تا الان منتظرم خرداد خیلی راحت پریود شدم بدون لکه بینی ولی این ماه ممنونم گلم در پناه حق تندرست باشید وسرافراز

سوگل جان جدن من احساس میکنم مفنامیک اسید استفاده میکنم لکم بیشتر میشه دیشب استفاده نکردم ولی امشب حواسم نبود مصرف کردم 4 تا الان مصرف کردم چرا عزیزم بده؟؟؟ممنون از راهنماییت ممنونم عزیزم
میشه لطف کنی راهنماییم کنی؟؟

سلام دوستان خوبم امروز 5 روزه که لک بینی دارم قبل ازاینکه لوله های رحم رو باز کنن لکه بینی رو زیاد تجربه کردم وبه شکل الان نبود بیشتر بود و امرو زلک خیلی کمترشده راستش دوباره بی بی چک گذاشتم منفی بود نمیدونم این رو به پریودی حساب کنم یا نه آخه ماه پیش که سونو دادم روز 13 پریودی فولیکول 7 بود برای همین احتمال بارداری نمیدم والا نمیدونم گیجم چیکارکنم آز بدم بعد برم پیش دکترم یا برم پیش دکترم بهش بگم بعد آز بدم؟؟؟؟ :roll: :roll: :roll: :roll:

رز عزیز مفنامیک اسید جزء داروهایی است که برای جنین ضرر داره اما نگران نباش زمانی که متوجه شدی بارداری داروهات رو قطع کن به نظرم یه آز بده ضرر نداره حداقل خودت ازین سردرگمی در میای.بعد به دکترت مراجعه کن.
انشااله با خبرهای خوش بیایییییییییییییییی :mrgreen:
در ناامیدی بسی امید هست

ممنون از راهنمایت سوگل جان
خدا از زبونت بشنوه عزیزدلم

امروز لک قهو های بود ای خدا توکلم به خودت کمک کن

ممنونم آلاله عزیزم
راستشو بخوای میترسم آز بدم دست خودم نیست میترسم برای بار چهارم منفی باشه چشم فردا که نمی تونم چون کاری برام پیش اومده باید برم شهرستان رفت تا هفته دیگه ممنونم آلاله عزیزم التماس دعا عزیزم

rozroz64 نوشته شده:ممنونم آلاله عزیزم
راستشو بخوای میترسم آز بدم دست خودم نیست میترسم برای بار چهارم منفی باشه چشم فردا که نمی تونم چون کاری برام پیش اومده باید برم شهرستان رفت تا هفته دیگه ممنونم آلاله عزیزم التماس دعا عزیزم
رز عزیز از آنجا که در سیکلهای قبلی تون هم تا جایی که یادمه اگر هم لکه بینی داشتید ولی پریود و خونریزی تون حتماً اتفاق می افتاد و اینطور نبود که پریودتون همان لکه ها باشد. پس اگر تا هفته ی دیگر خونریزی شروع نشد آزمایش دهید و من رو هم بی خبر نگذارید.
كارشناس مامايي فيروز

الان صدای اذان رو می شنوم آلاله عزیزم برای شما وبقیه دوستان فیروزی دعا کردم عزیزم ایشاا..به حق فاطمه زهرا بیای وبگی مامان شدی الهی آمین عزیزم

سلام کارشناس عزیزم
امروز 6 روزه که لکه بینی دارم قبلا حداقل سه یا چهار روز بود بعد با ترشح نبود ومعذرت میخام میرفتم دستشویی لخته های کوچک میدیدم ولی الان ببخشید احساس میکنم وبادستمال که پاک میکنم می بینم وروزی دوبار لک بقیه ترشح می بینم چشم خبرتون میکنم ممنونم از شما شاد باشید همیشه الهی آمین :wink:

یعنی گلم هیچ راه حلی نیست؟؟؟؟؟

حتما عزیزم خیلی تو فکرت هستم از یاد نمیری هیچ وقت مطمئن باش

ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان