خواهش میکنم کمکم کنید فوری

سلام کارشناس عزیزم ودوستان گلم
ماه پیش 1 خرداد پریود شدم واین ماه 3و4و5 و6 تیرماه روزی دوبار لک کمی خون همراه با ترشح دیدم ومعذرت میخام دوبارهم وقتی رفتم دستشویی به رنگ ترشح لک دیدم ودیشب نزدیکی داشتم وصبح امروز که از خاب بیدار شدم دوباره لک خون همراه باترشح دوبار دیدم یکبار به شکل یک بوریدگی سطحی که خونش همون شکل بود همراه با ترشح دفعه بعد کوچک بود درصورتی که دیروز قطع شده بود من تجربه لک بینی قبل از پریود زیاد داشتم به این شکل نبود که بخاد باترشح باشه وانقدر کم باشه خاهش میکنم راهنماییم کنید سردرگم هستم نمیدونم مربوط به پریود شدن هست یا بارداری؟خیلی کمردرد دارم بدنم داغونه خیلی چند روز عصبی هستم که تحمل چیزی رو ندارم هرزگاهی هم سردرد ممنونم منتظرم

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام رز عزيزم. اميدوارم بهترباشي...نگراني رو از خودت دور كن...ازمايش نرفتي؟ عزيزم شايدباردار باشي . ولي خب گاهي هم ميشه كه تعادل هورموني بدنت بهم بريزه و لكه بيني پيداكني..دارويي چيزي مصرف نكردي؟ :cry: ... شايد هم از استرس باشه... بهترين راه دادن ازمايش بارداري اونم از طريق خون انشالله بارداري ولي اگر باردار نبودي ميفهمي از پريوده و يكبار اينجوري لك ديدن اشكالي نداره مگه اينكه سيكلهاي بعدت موعد پريود بازم اين وضعيت تغيير كنه
موفق باشي

مریم وونوس عزیزم ممنونم
خدا از زبونت بشنوه ونوس جان

نه مریم عزیزم آز ندادم دارو هم مصرف نکردم اتفاقا این ماه منتظر پری هستم که برم دکتردارو بده گلم ممنون عزیزم آخه همراه با ترشح لک می بینم دیشب هم که نزدیکی داشتم الان امروز دردفعات بیشتری لک همراه با ترشح دیدم نمیدونم والا :roll: :roll: :roll:

رز نازنين عزيزم بايد كي پري ميشدي (2يا 3 تير) درسته ؟؟؟؟؟

اگه اينطور باشه پس خيلي جاي اميدواري هست .... :wink: :wink:

چون خودت ميگي لك بينيت با دفعات قبلت فرق داره مگه نه ؟
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

عزیزم ماه پیش 1 خرداد پری شدم آره این حول وهوش باید میشدم اره لک بینیم فرق میکنه نمیدونم عزیزم چیکار کنم پیش خودم گفتم با شما ها مشورت کنم تجربه ای اگر دارید یا اطلاعاتی اگردارید کمکم کنید :wink: :wink: :wink:

مهیا جان میترسم برم آز منفی باشه آخه تا چند ماه پیش سه بار آز دادم منفی بود
نمیدونم بدون دفترچه هزینه آز چقدره؟ میخام بدونم چون همیشه دکتربرام مینوشت الان خودم بخام بدم مر30عزیزم

یکشنبه بی بی گذاشتم ونوس جان منفی بود کی بذارم ؟عزیزم
بعد شنیدم میگن شبی که نزدیکی کردی فرداش بی بی نذار چون مثبت کاذب میشه :wink: :wink:

ممنونم ونوس عزیزم قربونت

رز عزیز ممکنه باردار باشی برو آز بده هزینه اش بدون دفترچه 10 تومن میشه مگه اینکه تعرفه آزمایشگاه تغییر کرده باشه مثلا خودم جایی آزمایش دادم که کیت هاش خیلی خاص هست و تعرفه اشون بیشتر شده به خاطر همین 16700 پرداخت کردم اما یه آزمایشگاه دیگه 10100 دادم.و هر دوبار آزاد بود بدون دفترچه.اگه آزت منفی بود با دکترت تماس بگیر که میتونی مفنامیک اسید مصرف کنی یا نه. چون اگه باردار باشی نباید استفاده کنی. منم همین ماه گذشته یه روز بعد از نزدیکی لک بینی داشتم دکترم گفت مفنامیک مصرف کنم تا قطع بشه.
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان