تنبلی تخمدان

سلام. خانمی 19 ساله و مجرد هستم که تنبلی تخمدان دارم و فقط با قرص پریود میشم
میخوستم بدونم این قرص درمانم میکنه یا نه؟ و اینکه ممکنه تو بچه دار شدنم مشکل پیش بیاد!!؟؟
با دکتر مشورت کردم گفت اگه قرص نخوری مشکلی پیش نمیاد ! نمیدونم چیکار کنم اگه میشه راهنماییم کنید

بنظر من درمانتون رو ادامه بديد وانشالله بعد عروسيتون جلوگيري نكنين... خيليها اين مشكل رو دارن..الان تنبلي تخمدان زياد شده. خيليها مبتلا هستن... بيشترهم بخاطر غذاهايي هست كه ميخويم.. ران و گردن مرغ و بالش رو كم مصرف كنين... پياز درماني كنيد و از داروهاي گياهي هم استفاده كنين... احتمالا وقتي بخواي باردار شي دكتربهت قرص تحريك تخمك گذاري ميده عزيزم... نگران نباش.. فقط داروهاي شيميايي و گياهي رو با هم مصرف نكن...

سلام سحر جون

بهتره هنوز كه ازدواج نكردي بيخودي به بدنت با قرص آسيب نرسوني ......

بهتره كه بري سراغ درمان گياهي ...... كه ضرري هم برات نداره..........

خيلي ها هستن كه براي پريود شدن بجاي قرض از دم كرده رازيانه استفاده ميكنن (هرروز صبح)
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

Re: تنبلی تخمدان

sahark7231 نوشته شده:سلام. خانمی 19 ساله و مجرد هستم که تنبلی تخمدان دارم و فقط با قرص پریود میشم
میخوستم بدونم این قرص درمانم میکنه یا نه؟ و اینکه ممکنه تو بچه دار شدنم مشکل پیش بیاد!!؟؟
با دکتر مشورت کردم گفت اگه قرص نخوری مشکلی پیش نمیاد ! نمیدونم چیکار کنم اگه میشه راهنماییم کنید
سلام
اگر تنبلی تخمدان در حدی باشد که در صورت درمان نشدن اصلاً پریود رخ نمی دهد. در این مواقع حتی با قرص باید پریود را برقرار کرد چراکه نبود طولانی مدت آن ، در آینده مشکل ساز می شود.
البته در مورد نظر دوستمون که درمان گیاهی رو هم می تونیدامتحان کنید نظر من هم مثبت است.اما به هر حال پریود شما نباید قطع شود.
كارشناس مامايي فيروز

عزيزم من شنيدم كه عوارضي مثل : باعث تغییر در وضع ظاهری خواهد شد . آکنه، تورم صورت، کاهش میل جنسی، اختلالات‌ دستگاه‌ گوارش‌، ناراحتي‌ پستان‌هاو ريزش مو.............

عزيزم براي مصرف هر دارويي چه گياهي چه شيميايي با پزشك مشورت كن....

قطره و قرص گياهي اگنوگل

براي مشكل عدم پريود:
از ۷-۵ روز قبل از شروع قاعدگي استفاده شود. يك قرص در روز و تا زمان شروع قاعدگي استفاده شود. پنج روز بعد از مصرف پريود ميشويد. در صورت پريود شدن مصرف دارو قطع گردد.

اگنوگل نام گياه پنج انگشت است

اگنوگل (قرص يا قطره ويتاگنوس) اين دارو نبايد همراه با داروهاي پروژستروني و قرصهاي ضدآبستني مصرف شود.

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 91 مهمان