عکس رنگی از رحم..

سلام خانم کارشناس محترم..
من بعد یک سال بی نتیجه بودن دکترم را عوض کردم و به یه مطب دیگه مراجعه کردم با شرح حال از این یک سال ایشون بر خلاف دکتر قبلی هیچ اعتقادی به مصرف دارو قبل از یه سال نداشتن و گفتن اشتباه خیلی بزرگی کردن که به من از ماه چهارم اقدام کلومیفن تجویز کردن.. اصلا موافق این قضیه نبودن و گفتن حتی من دو ماه دیگه را هم بدون دارو شما را ویزیت میکنم اگه لازم بود بعد قرص و آمپول و...
خلاصه ایشون واسه همسرم آز اسپرم نسخه کردن واسه منم عکس رنگی و سونو گرافی دو روز بعد از پاک شدن و اسید فولیک و کپسول بهم دادن گفتن چرک خشک کن استی و قبل از عکس رنگی باید هر نوع عفونت در بدنت است از بین
برود..
یه آنمایش خون هم واسه فردا صبح ناشتا واسم نوشت که یادم رفت دلیل این آز رو بپرسم..
ولی تاکید کرد عکس رنگی سبب میشه زودتر هم باردار بشی ولیییییییییی درد زیاد دارد باید تحمل کنی..
دوستان کی عکس رنگی گرفته یه خورده توضیح بده من واقعا ترسیدم از دردش که شنیدم..
چه طوریه چی کار میکنن!
در ضمن کسی میدونه آز فردا من برای چیه!!!!!! خیلی نگرانم..
خانم کارشناس راهنماییم بفرمایید..
اصلا به نظرتون با این تفاسیری که از ایشان شنیدید دکتر خوبی است!!! :roll: :?: :roll:

یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام مليسا خانوم. بنظر من به دكترت اعتماد كن و يه چند مدتي زير نظرش باش. دكترخوبي بنظر ميرسه كه دوس نداره مريضاش زياد زير بار عوارض داروها باشن
عكس رنگي هم دردش اونقدرا نيست كه ترسيدي... من نرفتم ولي بچه ها ميگفتن اصلا درد نداره بعضيها هم ميگفتن يك حالت گرفتگي عضله رو حس ميكني. عزيزم فقط يك مايعي رو به داخل رحمت ميفرستن. نترس بابا... بدون ااسترس برو جلو
آز فردات هم كه نميدونم چندم پريودي ولي احتمالا هورمونيه
يكي از بچه هاي سايت ميگفت منم بعد كلي دوا درمون پيش يك دكتر رفتم كه فقط بهم انتي بيوتيك داد كه خودم از داروهام خنده ام گرفت كه چه ربطي به بارداري داره ميگه همون ماه باردار شدم. بنظر من كه دست خداست... پس بسپر به دست همون خدا و بي خيال شو
الان اينقدر راه هست برا بارداري كه نازايي معني نميده

سلام مليسا جون

عزيزم اگه خيلي ميترسي قبل از رفتنت يك قرص ديازپام بخور(يكي از دوستاي من كه خيلي استرس داشت دكترش گفت كه بخوره)

براي بعدش آب ميوه شيرين همراهت باشه. ميگن بعدش بايد مايعات زياد بخوري كه اون مايع زودتر خارج بشه ....
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

ولي جاي قشنگش اينه كه هركي رفته عكس رنگي بلافاصله بعدش حاملگي رخ داده عزيزدلم

ظاهرا همون مايع كارخودشو ميكنه چون همه گرفتگي هارو باز ميكنه و نميزاره چيزي تو رحمت بمونه.................... :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام ملیسا جان شاید آز هورمونی تروئید وکم خونی باشه
من عکس رنگی انجام دادم البته با بی حسی چیز زیادی احساس نکردم موفق باشی گلم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام دوستاي مهربونم ممنونم از هم دلي همتون.. شماها خيلي ماهيد..
مريم جون رز عزيز ونوس گلم خيلي دوستتون دارم..
آره عزيزان امروز رفتم آز خون دادم گفتن هورموني واسه تيروييد و كم خوني و .. هست.. درست گفتي رز قشنكم.. واسه عكي رحم هم بايد دو روز بعد پاكي برم.. نميدونم وقتي به بچه فكر ميكنم حاضرم هر دردي رو تحمل كنم.. انشاللع رفتم بهتون ميگم درد داشت يا نه.. مرسي از اينكه راهنماييم كرديد..
ميبوسمتون.. :P
یا امام رضا..

قربونت ملیسا جان آره عزیزم من همین حرف رو به دکتر گفتم حاضرم هردردی رو تحمل کنم من که پاهام میلرزید دکتر آخرسر گفت وحشت تو چشمات بوده من خیلی میترسیدم ولی وقتی تمام شد اون ترسی نبود که فکر میکردم نگران نباش عزیزم ببین اگر جایی هست که با بی حسی انجام میدن بهتره ایشاا...هرچه زودتر همه ما مامان بشیم وشادی و خوشحالی بیشتری وارد خونه هامون بشه نی نی های سالم وصالح در پنه حق قربانت :wink:

ولی بچه ها من بعدش خونریزی نداشتم نوار هم بردم فقط ترشح داشتم ودرد زیر دل که اون هم خابیدم بلند شدم خوب شده بودم اصلا نگران نباش موفق باشی

ممنون رز عزيز و مريم گلم..
نه مريم جان نميدونستم خوب شد گفتي.. باشه ميبرم..
يعني اصلا خونريزي نداره رز عزيز؟
بايد برم خيابون فلسطين.. روانمهر.. كاخ.
راست ميگه مريم جون.. راستي رز عزيز هزينش تا چه حدي است؟
یا امام رضا..

سلام عزیزم
خوبی؟ آخه به من گفته بودن ممکنه لکه بینی داشته باشی ولی من نداشتم
من 66000تومان هزینه دادم عزیزدلم

خدا بخيركنه... من ديروز رفتم يك سونو واژينال و دكتربرام شياف پروژسترون داده شده63هزار تومن ... واقعا وحشتناكه. خدا به همه رحم كنه. پس تو مراكز ناباروري ديگه چه خبره...
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان