بهم ریختن پریود وناباروری همسرم

سلام .خانمی 28 ساله هستم 1 سال و 3ماه است که ازدواج کرده ام خرداد ماه 90 یعنی سه ماه بعد از ازدواج باردار شدم که پس از یک ماه سقط شد.دیگر جلوگیری نکردم اما حامله نشدم کلومیفن هم استفاده کردم .همسرم پس از آزمایش مشخص شد واریکوسل نو ع 2 دارند
وپس از مراجعه به پزشک ترجیح دادند در ابتدا باقرص درمان کنند.در ماه گدشته 8 روز پریودم عقب افتاد فکر کردم حامله ام اما بیبی چک منفی نشان داد ورو. نهم پریود شدم .در این ماه 4 روز قبل از تاریخ پریودم لک دیدم اما پریود نشدم و 4 روز بعد از تاریخ پریودم که امروز است دوباره کمی خونریزی داشتم.نمی دانم شاید حامله باشم .اما اگر نباشم با توجه به اینکه همیشه پریودی کاملا مرتبی دارم مشکل از کجاست؟چکار کنم که باردار شوم همسرم قبل از مصرف دارو هاحدودا 50 میلیون اسپرم داشت چه کاری می تواند کمک کند تا زودتر باردار شوم
باتشکر

سلام عزيزم
به فيروز خوش اومدي..................

اميدوارم طبق حس خودت باردار باشي............

معمولا نامرتب شدن پريود يك خانمي كه سيكل مرتب داره نشون اين داره كه بدنش داره براي بارداري آماده ميشه...

اميدوارم مال شما هم همين طور باشه .......................
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام دوباره. متاسفانه باردار نبودم .در روز 4 ام پریودی سونو گرافی کردم کیستی در حدود 19 میلیمتر داشتم.
می خوام بدونم در حین درمان همسرم که قرص های تقویت جنسی مصرف می کنند من هم می تونم با مصرف قرص یا رژیم خاصی تخمک هام وتقویت کنم ؟ یا همسرم چه نوع دارو یا غذایی باعث میشه اسپرمش قوی تر بشه تا بتونیم زودتر بچه دار بشیم

سلام

غذاهايي كه حجم و كيفيت مني رو اضافه ميكنه :

1- روي 2- ويتامين ايي و سي و ......(خوردن ميوه و سبزيجات فراوان و آجيل)

مصرف سویا كه در آقایان می ‌تواند باعث کاهش قدرت باروری شود.

مصرف غذاهای با طبع گرم باعث افزایش توان جسمی، جنسی و حرارت بدن فرد می‌ شود

براي خانمها:

ويتامين آ جگر، شیر، پنیر، خامه و کره منابع غنی این ویتامین هستند.
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

Re: بهم ریختن پریود وناباروری همسر

MARYAMS نوشته شده:سلام .خانمی 28 ساله هستم 1 سال و 3ماه است که ازدواج کرده ام خرداد ماه 90 یعنی سه ماه بعد از ازدواج باردار شدم که پس از یک ماه سقط شد.دیگر جلوگیری نکردم اما حامله نشدم کلومیفن هم استفاده کردم .همسرم پس از آزمایش مشخص شد واریکوسل نو ع 2 دارند
وپس از مراجعه به پزشک ترجیح دادند در ابتدا باقرص درمان کنند.در ماه گدشته 8 روز پریودم عقب افتاد فکر کردم حامله ام اما بیبی چک منفی نشان داد ورو. نهم پریود شدم .در این ماه 4 روز قبل از تاریخ پریودم لک دیدم اما پریود نشدم و 4 روز بعد از تاریخ پریودم که امروز است دوباره کمی خونریزی داشتم.نمی دانم شاید حامله باشم .اما اگر نباشم با توجه به اینکه همیشه پریودی کاملا مرتبی دارم مشکل از کجاست؟چکار کنم که باردار شوم همسرم قبل از مصرف دارو هاحدودا 50 میلیون اسپرم داشت چه کاری می تواند کمک کند تا زودتر باردار شوم
باتشکر
سلام
در مواردی که مرد کمی ضعیف است، باید مراقب باشیم تا خانم هر سیکل تخمک گذاری را داشته باشد تا زمان را کمتراز دست دهیم. این سیکلتون احتمال بارداری دارد ولی اگر هم منفی بود فقط در صورت تکرار این بی نظمی در سیکل بعد نیازمند پیگیری هستید.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام . در روز چهارم پریودی سونو گرافی کردم مشکلی نبود فقط یه کیست 19 میلیمتری داشتم اما هنوز با اینکه روز هشتم هستم لکه بینی دارم همینطور در ناحیه رحم احساس درد میکنم .سوالم اینه که ممکنه باردار باشم ولی در سونوگرافی مشخص نشده باشه؟واینکه این لکه بینی تاریخ تخمک گذاریم و بهم می ریزه ؟ چجوری بفهمم کی تخمک گذاریم شروع میشه؟

بله MARYAMS جان میتونه حرکت و سرعت اسپرم رو کم کنه .
در ثانی روی جنین هم تاثیرات مخربی میزاره .
در حین آمیزش هیچ یک ازمرد و زن مست نباشند و الکل مصرف نکرده باشند؛چون موجب کمبود ویتامین D می شود و در نتیجه استخوان بچه نرم می گردد.
دکتر وازن معتقد است که اگر طفل خرفت و کم هوشی پیدا کردید و توانستید در اطراف پدر و یا مادر او اطلاعات صحیحی کسب کنید،به این نتیجه خواهید رسید که یکی از والدین هنگام تشکیل نطفه مست بوده است.
در ناامیدی بسی امید هست

مصرف الکل هم روی توانائی تولید مثلی مردان اثر داره و هم زنان.دربعضی منابع نوشتن که حد مجاز الکل برای این موارد برای مردان 3 تا 4 واحد در روز برای مرد و 2 تا 3 واحد برای زن است... با این حال توصیه شده که بهتره اصلا الکل مصرف نشود. الکل برای اسپرم ها سمیت داره و تعداد اسپرم ها رو کاهش میده.ضمن اینکه الکل روی مراحل جنسی هم اثر داره.میل جنسی رو شدیدا کاهش میده و نعوظ رو با مشکل مواجه می کنه ... نتیجه اینکه شانس باروری نطفه کم میشه. مصرف الکل به مقدار زياد و در دراز مدت بر روی کيفيت اسپرم ها و قدرت باروری مردها اثر منفی دارد
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 45 مهمان