Re: كمك فوري جواب فوري ( اندازه فوليكول )

مريم جون يه بوس كنده هم از طرف من ازدخترت.الاله جون با مريم موافقم اكه خدا بخواد تحت هر شرايطي باردار ميشي تو فقط و فقط توكل كن به خدا .واي مريم جون خوش بحالتون نينيتون دنيا اومده من اونقدر عجله ميكنم كي ٣٨-٣٩ هفته ميشههههههه

سلام دوستان گل فیروزه و کارشناس محترم
پسرم الوین شنبه 11 خرداد ساعت 45/9 با وزن 800/3 بدنیا اومد
میتونم بگم شکر خدا زایمان راحتی داشتم
بعد زایمان هم زیاد درد نداشتم فقط سر درد که اون هم از عوارض بی حسی بود و بعد از تزریق سرم برطرف شد
برای همه دوستان گل آرزوی بارداری و زایمان راحتی میکنم
و از کارشناس محترم و دوستان گل که تو این مدت بارداری یار و همدم من بودم ببی نهایت تشکر میکنم.

سمیه جون مبارکه
انشاءالله زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه
شفق جون چشم رو هم بذاری دوره بارداری بسلامتی تموم میشه و خداحافظی با خواب شیرین و شروع شب بیداری :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

باسلام درسونوی آخر هفت ماه من تصویر جنین واحد با پرزاتاسیون سفالیک وسن حامالی 33wبراساس(hcوBPD)و32wو2dبراساس(FL)و31wو3dبراساس (AC)درکاویته رحم مشهوده،ضربان قلب منظم وطبیعیه ،جفت در رترال چپ،مایع آمونیاک در حد طبیعیه تاریخ تقریبی زایمان براساس21/8/93 (FLوAC) زده شده وزن جنین 1900است بین صدک 25و,50 درصد برای سن حاملگی 33wو5d. BPD:82.18 & Hc297.66 & FL.62.42. & AC274.26. اینها براساس value1 هستش تاریخ اخرین پریود هم 2/12/92بوده ودراولین سونو تاریخ زایمان13آذر زده شده. میخواستم بدونم سونو مشکلی داره یا نه واینکه چرا تاریخ زایمان اینقدر جلو اومده. باتشکر من خیلی نگرانم اگه لطف کنید زودتر جوابمو بدید.

سلام سحر جون.
در اولین سونو که تاریخ زایمانت رو زده 13 آذر این درسته و همون موقع حالا یا یکی دو روز عقب یا جلو زایمان میکنی. تاریخ زایمان بقیه سونوها رو نباید مد نظر بگیری.
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان