تبریک میگم سمیه جان برای همه بچه های سایت دعا کن ممنونم التماس دعا :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام سمیه جان
ممنونم عزیزم بابت دعات
ایشاا..به سلامتی این دوران تمام بشه ونی نی نازت بیاد بغلت ایشاا... حاجت روا بشی :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام كارشناس محترم
با سلام من در هفته 10 بارداري هستم و چند روزي هست كه شديدا سرما خوردم و گلو م و بينيم خلطي شده
دكتر برام سرم و با چند تا ويتامين ث اينا تجويز كرد همراه با قرص آموكسي سيلين و استامينوفن و بخور اكاليپتوس .ميخواستم ببينم آيا مصرف اينها ضرري براي جنين دارد يا نه؟
ضما چيكار كنم تا سرماخوردگيم زود برطرف بشه؟
چاي و سوپ گرم و شير گرم هم ميخورم

سلام سمیه جان
اموکسی سیلین ساده ترین چرک خشکنیه که برای یه خانم باردار تجویز میشه .درضمن میتونی رده دارویی این فرصاتو سرچ کنی تا مطمئنتر بشی.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

somayeh1363 نوشته شده:سلام مريم جون
فداي تو بشم انشاا.. قسمت خودت و همه بچه هاي سايت

مرسي سميه جون... منم باردارم... انشالله دعا كن بسلامتي بدنيا بياد...... همچنين ني ني شما و بقيه بچه هاي سايت..منتظرا هم بزودي مادر بشن... :D

somayeh1363 نوشته شده:سلام كارشناس محترم
با سلام من در هفته 10 بارداري هستم و چند روزي هست كه شديدا سرما خوردم و گلو م و بينيم خلطي شده
دكتر برام سرم و با چند تا ويتامين ث اينا تجويز كرد همراه با قرص آموكسي سيلين و استامينوفن و بخور اكاليپتوس .ميخواستم ببينم آيا مصرف اينها ضرري براي جنين دارد يا نه؟
ضما چيكار كنم تا سرماخوردگيم زود برطرف بشه؟
چاي و سوپ گرم و شير گرم هم ميخورم
به طور کل اگر بتوان با مصرف آب میوه طبیعی (دارای ویتامینc) جلوی بیماری را گرفت بهتر از مصرف داروست اما اگر شک احتمال تب به خاطر چرک شدید هست؛ اموکسی جزو گروه b و مجاز در بارداای ست
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم كارشناس محترم

با توجه به اينكه يك هفته هست كه اموكسي سيليم مصرف ميكنم اما هنوز خلط بيني دارم.
اين يه هفته خوب استراحت كردم و حتي سر كار هم نرفتم و همش از سوپ و ليموشيرين و ... استفاده ميكردم.

ضمنا ترشحات واژني هم دارم از پماد كلوتريمازول هم استفاده ميكنم

زم!
سلام
امیدوارم که زودتر بهبود پیدا کنید دوست عزیزم پماد کلوتریمازول در بارداری ممنوع نیست اما دقت کنید که عفونت شما حتماً از قارچ باشدو نه هر عفونتی.
كارشناس مامايي فيروز

سلام كارشناس محترم
من امروز وارد هفته 12 باردي شدم اما هنوز تهوع و استفراغم تموم نشده
تهوع و استفراغم هم شبها مي باشد. اما ديشب به دليل استفراغ زياد استفراغ خوني هم داشتم خيلي نگران شدم ميخواستم بدونم اين خون به خاطر استراغ شديد بارداري هست يا علت چيز ديگري ميباشد؟؟؟
ضمنا براي سلامت جنين و غربالگري و سونوي ان تي هفته چند بايد به پزشك مراجعه كنم؟؟
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 57 مهمان