الهی من قربوناون دل پاکتون بشم
چند روز دیگه سه ماهم تموم میشه اون موقع می تونم یه نفس راحت بکشم آخه هر از چند گاهی شاید هر 10 روز یکبار یه لکه کوچیک می بینم و بعد تموم میشه لکه به اندازه شاید یه رگه خونی کوچیک اما همینم کلی عصبی ام می کنه شنبه هم مینجوری شدم از ترس داشتم می مردم چهارشنبه نوبت دارم
راستی یه پیشنهاد از همین الان یه وبلاگ بسازین و همه این خاطرات رو برای نی نی تون بنویسین تا بعدن خودش وبلاگشو ادامه بده
اگه دوست داشتین به وبلاگ منم سر بزنین اما مسخرم نکنین :oops:
www.asaltala91.blogfa.com

الهی من قربوناون دل پاکتون بشم
چند روز دیگه سه ماهم تموم میشه اون موقع می تونم یه نفس راحت بکشم آخه هر از چند گاهی شاید هر 10 روز یکبار یه لکه کوچیک می بینم و بعد تموم میشه لکه به اندازه شاید یه رگه خونی کوچیک اما همینم کلی عصبی ام می کنه شنبه هم مینجوری شدم از ترس داشتم می مردم چهارشنبه نوبت دارم
راستی یه پیشنهاد از همین الان یه وبلاگ بسازین و همه این خاطرات رو برای نی نی تون بنویسین تا بعدن خودش وبلاگشو ادامه بده

الهی من قربون اون دل پاکتون بشم

من براش یه اتاق جداگونه در نظرگرفتم البته میدونم که تا چند سال اول باید تو اتاق خواب خودم بخوابه.وسط دیوار رو با نوارهای بچگانه تزئین میکنم.البته رنگ اتاق رو آبی در نظر گرفتم چون دوست دارم پسر باشه.چند تا تابلوی کارتونی و کلی برچسب های بزرگ و قشنگ.یه سرویس تخت و کمد آبی.با یه نیمچه فرش عروسکی.یه قفسه پر از ماشین و خرس و اسباب بازیهای مختلف.کلی آویز رنگی.با یک کاغذ کشی تولدت مبارک.(خیلی از این وسایل روهم خریدم)

من براش یه اتاق جداگونه در نظرگرفتم البته میدونم که تا چند سال اول باید تو اتاق خواب خودم بخوابه.وسط دیوار رو با نوارهای بچگانه تزئین میکنم.البته رنگ اتاق رو آبی در نظر گرفتم چون دوست دارم پسر باشه.چند تا تابلوی کارتونی و کلی برچسب های بزرگ و قشنگ.یه سرویس تخت و کمد آبی.با یه نیمچه فرش عروسکی.یه قفسه پر از ماشین و خرس و اسباب بازیهای مختلف.کلی آویز رنگی.با یک کاغذ کشی تولدت مبارک.(خیلی از این وسایل روهم خریدم)

Alale65 نوشته شده:خونه ما هم دو تا اطاق داره که یکیش تقریبا شده انباری یکیش هم تخت ومیز توالت و... .
خدا اگه به من نی نی بده اتاق خودمو واسش خالی میکنم-اما بجز وسایل مورد نیاز چیز دیگه ای نمیخرم-دوست دارم بچه مو قانع بار بیارم-الهی قربونش برم میدونم مامانی رو درک میکنه-من پسر دوست دارم اما شوهرم دختر دوست داره-اگه پسر دار شدم واسش همه چی رو از رنگ آبی میخرم آخه شوهرم خیلی آبی دوست داره-اگه هم دختر شد همه چی لیمویی میشه-خودم قرمز دوست دارم اما چون وقتی همه چی قرمز بشه استرس آور میشه لیمویی رو انتخاب کردم-

پانيدم من رفتم كل مطالب وبلاگت رو خوندم. خيلي قشنگ بود. عاي... الهي باكمترين استرس و باسلامتي بدنيا بياد. الهي... خيلي قشنگ بود. من هوايي شدم. پانيد جون چند ماه بود منتظر ني ني بودي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی مریم جون 5 ماه توی اقدام بودم من برام مثله 5 سال بود آخه دکترا می گفتن هیچ مشکلی ندارین
مخصوصا موقع عید که مهمانی می رفتیم همه می گفتن آخه بچه دار نمیشین؟؟؟ :x

دوستای گلم از لطف همتون ممنونم
شما هم یه وبلاگ بسازین همه این لحظات تلخ و شیرین و ثبت کنین بعدش که نی نی تون بزرگ شد قدر شما مامانای مهربونشونو بدونن ببینن برای بدست آوردن این هدیه آسمانی چه سختی هاییی کشیدین
انشاله خدا حاجت همه شما رو زودتر بده
و یه بچه سالم و صالح بهتون بده

من كه وبلاگ نويسي ياد نگرفتم. شوهرم مهندس كامپيوتره ولي من يادندارم.وقت نشده.ازدفترخاطرات قشنگتره.ايشالله بزودي براي الاله جان وبقيه.بهار و ونوس عزيز. وهمه بچه ها

سلام پانیذ جان عالی بود وبلاگت عزیزم
ایشاا...به سلامتی به دنیا میاد
من اتاق نی نی من آبی هست چون شوهرم رنگ آبی دوست داره منو شوهرم هردو نی نی پسردوست داریم تخت وکمدش هم بابام خریده نارنجی هست من قبل از اینکه اقدام کنم ماهی یه عروسک میخریدم الان هم چیزی ببینم میخرم مامانم سیسمونی خریده خدا بزرگه ایشاا...همه ما زودترمامان بشیم
الهی آمین
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام دوستای گلم
خونه ما که 40 متر بیشتر نیست. اتاق هم نداره. نمیدونم اصلا میتونم برای نی نیم تخت و کمد بگیرم یا نه. چون خونمون اصلا جا نداره تازه بعضی از وسایلامو خونه مادر شوهرم گذاشتم. چون جا نداشتم.
فقط میتونم براش لباس و یه خورده اسباب بازی بگیرم. فقط برام دعا کنید که سالم باشه همین. بعدا میتونم براش تخت و کمد بگیرم.
ایشالله دوستای گلم همتون به آرزوی قشنگتون برسین. اینو مطمئنم که خدا بهترین ها رو برای شما دوستای گلم در نظر گرفته.
خیلی دوستون دارم :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان