نه عسل رو كه تو سايت دكتر رضايي بود يا دكترديگه اي ديدم تو 6ماه اول گفته بود نخورين. زعفرون هم كه ديگه ميدوني خوب نيست. جگرهم نبايد زياد بخوري ويتامين ب اون باعث دورازجون سقط ميشه . يك تايپيك بچه ها گذاشتن برو بخوونش درمورد چيزايي كه بايد بخوريم يا نخوريم تو باداري. اگه پيداش كردم برات عنوانش رو ميذارم نگين جون
شير وخرما كه توصيه شده بخورعزيزم. نوش جووووونت

نگين جونم ايشاله يه ني ني تپل مپل سالم بدنيا مياري كه همه دهنشون باز بمونه...........

آمين خانمي ................................... :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام نگین جان
خداروشکر دعاهامون بی جواب نموند خیلی خوشحالم ایشاا...همه بچه های سایت نی نی داربشن الهی آمین مراقب خودت باش عزیزم استراحت کن حتما نماز شکر بخون یه دنیا تبریک ایشاا..به سلامتی نه ماه رو طی کن قربونت عزیزم :wink: :wink: :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

بچه ها جون ببینید یکی یکی داره به مامانا اضافه میشه. خدایا شکرت ایشالله که این ماه هم مریم جون، رز عزیزم، بهار دوست داشتنی، ونوس خودم، الهام گل، آلاله جیگر طلا و طاهای عزیز و بقیه دوستایی که شرمنده اسمشون یادم رفته، مامان شن.
آلاله عزیز مشهد رفتی دعا برای فیروزه ای های گل یادت نره، اگه منم قابل دونستی برای منم دعا کن تا نی نیم سالم به دنیا بیاد گلم و صالح باشه.
نگین جونم بازم تبریک
بادا بادا مبارک بادا ایشالله مبارک بادا
ماشالله ماشالله بش بگین ماشالله
نگین جونم مامان شده ماشالله
صاحب یه نی نی شده ماشالله
ایشالله که نی نی سالم باشه ایشالله
نگین جونم استرس، نگرانی، فکر و انرژی منفی، کار سنگین ممنوعععععععععععععععععع
بیشتر مراقب خودت و اون فرشته آسمونیت باش قربونت برم ماااااااااااااااااااااااااااااااااااچ :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

ماشاا...
قربونت مرضیه جان

ایشااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا......................................... :wink: :wink: :wink: :wink:

وای ی ی ی ی ی ی......................
تبریک می گم نگینی!
ایشالا که بارداری سالمی داشته باشی...
خیلی به خودت برس...گلم الان وقتشه خودتو لوس کنی واسه همه.....
مواطب خودت باش خوب استراحت کن.....
فکر بد هم به خودت راه نده گلم... :D
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

نگین جون بهتون تبریک میگم و از صمیم قلبم خوشحالم یکی دیگه از بچه های فیروز باردار شد انشاالله که بارداری خوبی داشته باشی و به خودت استرس و انرژی منفی راه نده اگه کتاب ریحانه بهشتی رو تا به حال تهیه نکردی تهیه کن اگر تهران هستی و نمی دونی از کجا تهه کنی بهم آدرس بده تا برات بگیرم .کتاب بسیار مفیدی هست فقط چند تا نکته رو خدمت عرض می کنم که به هیچ عنوان تا 6 ماه اول از عسل و زعفرون مصرف نکن . ترشیجات مطلقا ممنوع مخصوصا شما که سابقه سقط داشتی.جگر مصرف نکن.شیر و خرما بسیار مفیده .هر روز صبح ناشتا 2 عدد خرما که به آن سوره قدر خوانده و بعد میل کنید.سعی کن همیشه با وضو باشی و حتما اذان و اقامه رو قبل از نماز بخوانی.ترجیحا نماز اول وقت فراموش نشه اگه اذکار و یا ذکری می گویی حتما دستت روی شکمت باشه.
در ناامیدی بسی امید هست

ماهی حاوی جیوهمثل سالمون و یا تن ماهی به هیچ عنوان استفاده نکن.سوسیس و کالباس نیز مصرف نکن.موز خیلی مفیده به دلیل پتاسیمی که داره فقط زیاد خوردنش باعث یبوست میشه.من خودم خیلی از موز بدم می یومد اما الان 2 هفته میشه عاشق موز شدم. روزهای 5 شنبه و جمعه سوره ((یس)) و ((صافات)) بخوان و به شکم بدم.صبح ها کمی سیب شیرین بخور.اینها مواردی است که در ماه اول ذکر شده.
از مصرف زیاد گوجه فرنگی بپرهیز چون باعث ناقص الخلقه شدن جنین میشه.
در ناامیدی بسی امید هست

تاریخ آخرین پریودت چه وقتی بوده؟ازون روز حساب کن تا تعداد هفته ای که هستی مشخصئ بشه .من الان اگه باردار باشم 6 هفته ام تموم شده میرم تو 7 هفته.
راستی به هیچ عنوان غذاهای چرب و کنسروی نخور. تا میتونی بیسکوئیت و نان خشک و موزو گردو بخور. امشب مردم و زنده شدم یه زره بستنی خوردم رفتم اون دنیا و برگشتم
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 22 مهمان