سلام ناجي جون

اولا : سعي كن سرخود قرصي نخور اول برو دكتر بعد.

دوما : كلوميفن رو از 5 پريود ميخورند به مدت 5 روز و تا بخواي مدروكسي بخوري كلوميفن تموم ميشه.

سوما : مدروكسي رو اكثرا دكترا از 15 يا 16 پريود ميگن بخورين دو عدد هر شب به مدت 10 روز .بعد 2 الي 7يا 8 روز در صورت عدم بارداري پري خواهي شد.

سلام سمیه جون ممنون از پاسخت من رفتم دکتر بهم یاسمین تجویز کرد ولی درمقالاتی که در موردش خوندم دیدم عوارضش زیاده ودر خود امریکا هم مصرفش ممنوعه جایگزینش ld یا پروژسترون فکرکنممصرفش بهتر باشه من نه کیست داشتم نه مشکل دیگه ای فقط چون پریودام 45 روزه است نمی دونمکدوم روز تخمکگذاریه

naji نوشته شده:سلام سمیه جون ممنون از پاسخت من رفتم دکتر بهم یاسمین تجویز کرد ولی درمقالاتی که در موردش خوندم دیدم عوارضش زیاده ودر خود امریکا هم مصرفش ممنوعه جایگزینش ld یا پروژسترون فکرکنممصرفش بهتر باشه من نه کیست داشتم نه مشکل دیگه ای فقط چون پریودام 45 روزه است نمی دونمکدوم روز تخمکگذاریه
اگر اینطوره پس درمانگرتون رو عوض کنید ناجی عزیز! باید تحت نظر یک درمانگر دارو را شروع کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلامشاید باورتون نشه شهر ما بااینکه شهرستان و مرکز درمانی داره متاسفانه دکتر زنان نداره برای همین من هم وقت ندارم برم شهر دیگه ای به خاطر مشغله کاری برای همین لطف کنید بگین کدوم بهتره و مرتب میشه پریودیم وبعد از چند سیکل

سلام کلاً مدروکسی برای تنظیم خونریزی رحمی از آنها بهتر است و از بارداری هم جلوگیری نمی کند.
اما اگر با دو 3 سیکل مصرف، تنظیم نشد نشان از این دارد که شاید تخمک گذار یدر سیکل رخ نمی دهد که اگر این مساله با سونوی وسط سیکل اثبات شود باید داروی محرک تخمک گذاری مصرف شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دختری 22 ساله هستم با قاعده گی نا منظم
پارسال متخصص زنان واسم قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کرد گفت هر وقت پرید نشدی روزی 2تا بخور-یک بسته ی 5تایی-
یعنی 7 روز پس از تاریخ تاخیر
الان دوباره شروع به خوردن کردم
بی نهایت دچار مشکلات خلق و خو شدم
به نظر شما چکار کنم؟ مدروکسی عوارضی نداره؟ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

سلام من 4 ماهه ازدواج کردم رفتم پیش ماما برای بارداری "بهم قرص مدرکسی پرستروژن داد نمی دونم چرا بهم داد چون من قاعدگی منظم داشتم یه سونو روز 15 پریدیم دادم یه فولیکول 19 در تخمدان چپم نشان داد نمی دونم چرا باردار نشدم؟؟؟؟؟؟؟تازه پرید هم تواین ماه برای اولین بار 5 روز عقب افتاد به نظر شما چرا اینطوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم جوابم را بدید خیلی ناراحتم
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 34 مهمان