کمککککککککککککککک

سلام دوستان من یه راهنمایی خوب میخوام اگه میتونید کمک کنید خانم برادرم 3ساله برای بارداری اقدام کرده بی نتیجه بوده کیست داشت که با لاپراسکوپی برطرف شد گفتند چسبندگی هم داره که نسباتا باز شده 3بار ای یو ای ویک بار ای وی اف کرد بی نتیجه بود دکترای کلینیک ابن سینا گفتند هیچ وقت طبیعی باردار نمیشه من بردمش پیش دکتر خودم ای وی اف کرد ولی نشد میشه یه دکتر خوب که کسی با این تفاسیر پیشش جواب گرفته توتهران بهم معرفی کنید خدا خیرتون بده که اگه منم لازم شد پیش همون برم

وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس اخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پره

سلام

سلام رویا جان
ایا تو کلینیک ابن سینا همه ی ازمایشاتئ که مربوط به بارداریه رو انجام دادن......................

یکی از دوستای منم 3 با تو ابن سینا ر ای وی اف کرده و باردار نشده بعد از ازمایشات مشخص شده که مشکل انعقاد خون و ایمنی داره و نمیتونه جنین رو نگه داره و الان به بخش سقطهای مکرر ابن سینا میاد و دیگه تو بخش نازایی نمیره

من خودمم هم ابن سینا کلینیک سقط های مکرر میرم .............

اگه دكترا نااميدتون كردن بدونين يه جا هست كه هيچ كي رو نااميد نميكنن. هيچ كي رو... ميدونين كجا رو ميگم. اون در رو بكوبيد تاجوابتونو بدن. تواناي مطلق . كسي كه تا اون نخواد برگي از درختي نمي افته.شبهاي جمعه شبيه كه خدا به عنوان يك وقت خاص به دعاي بنده اش گوش ميده

سلام دوستان خوبم خانم برادرم تو ابن سینا ای وی اف نکرده پیش دکتر خودم بردمش ای وی اف کرد نگرفت توکلینیک ابن سینا از مایشهاشون رو کامل کردند
مرسی اگه بهم معرفی کنید
امید همه اول خداست

سلام

رویای عزیز تو کلینیک ابن سینا که ازمایش دادن هیچ مشکلی تو ازمایشهاشون نبوده؟

من خودم ابن سینا میرم 2 تا سقط داشتم و مشخص شده که هم مشکل انعقاد خون دارم یعنی تو بارداری خونم لخته میشه و به جنین خون نمیرسه..هم بدنم تو بارداری نسبت به انتی بادی تیرویید واکنش نشون میده و باعث سقط جنین میشه

ایا خانم برادرتون تو ازمایشاشون مشکلی داشتن؟

صدیق جان تا جایی که من میدونم غیراز کیست وچسبندگی مشکل دیگه ای نیست من ازش مورد مشکل انعقاد خون رومیپرسم
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 29 مهمان