خوردن چايي و نوشابه و تاثير آن بر

با سلام به كارشناس عزيز
من 10 ماهه اقدام دارم واسه بارداري ولي هنوز خبري نشده اين ماه هم روزي 2 كلوميفن خوردم و منتظر هستم ببينم چي ميشه! سوالم خيلي برام مهمه چون :
من علاقه بيش از حدي به چايي دارم طوري كه حتي قرصهايي كخ مصرف ميكنم را هم با چايي ميخورم مثل اسيد فوليك يا كلوميفن يا هرچي ديگه كه احتاج باشه.. در كل اصلا آب نميخورم و از آب خوردن زياد خوشم نمياد شايد يه بار در سال آب بخورم و اون هم در وسط تابستان در اوج گرما و تشنه بودن و دسترسي به چايي نداشتن.. ولي همه بهم ميگن اصلا خوب نيست چايي و بايد قرص هارو با آب خورد ولي من واقعا نميتونم آب ميخورم حالم بد ميشه و حالت تهوع بهم دست ميده و از بچگي هم همين طور بودم مختص به الان نيست.
همچنين همراه غذا مصرف نوشابمونم بالاست و كم وبيش نوشابه را هم دوست دارم همراه غذا..
حالا ازتون درخواست دارم بهم بگيد آيا واقعا خوردن قرص ها با چايي اثري نداره؟ يعني خوردن چايي و نوشابه كه ميگن كافعين داره تو بارداري تاثير داره؟
يعن من اين مدت اسيد فوليك و چند دوره كلوميفن ميخوردم چون با چايي بوده اثر نذاشته واسم؟
خيلي استرس گرفتم نكنه حرفهاي بقيه راست باشه اين بود كه مزاحم شما شدم.
8O :? :?:

مغرور نشو. درختان وقتي بي بار ميشوند كه فكر ميكنند طلا شده اند. براي همه دعا كن.

تناز جان شما از خانم دكتر جواب نكرفتي عزيزم؟ جي شد؟ خوردن جايي و نوشابه همراه قرص يا بدون آن ضرر داره؟
خانم دكتر جواب هيج كدوم از سوالهاي منو نداديد كه.....
نيني سالم ميخوام

تناز جان من هم کلمفین استفاده می‌کردم اگر آب نمیتونی‌ بخوری با آب میوه بخور و نوشبرو از غذات حتما حذف کن به جاش دوغ یا آب میوه بخور چون چای و نوشابه به خاطره کافئین خاصیت دارو را کم می‌کند و در دوران بارداری برای جنین خوب نیست

تناژ جان جوابی از خانم دکتر گرفتید واسه دایی?
خانم دکتر منم تمام قرصهای با دایی میخوام ضرر داره یا بی اثر میشه قرص?
نيني سالم ميخوام
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 52 مهمان