somayeh1363 نوشته شده:با سلام
من 15 پري دوباره رفتم سونو اما اندازه فوليكولم اصلا تغيير نكرده بود در تخمدان چپ 14 و راست 13 بود درحالي من واقعا 14 پري احساس كردم كه تخمك آزاد شده اما چنين نبود
يه سوال
پس علايم مربوط به پهلو و ترشح چي ميتونه باشه؟؟؟
اين ماه بي خيال بي خيال شدم ديگه قيد دكتر رفتن رو هم زدم هر چي خدا بخواهدهمان ميشود.
سلام
سمیه جان! در پست قبلی تئوری های علمی این مساله را بیان کردم . و گفتم که از نظر علمی نباید آن روز تخمک گذاری باشد اما احتمالش به هر حال هست.
با این سونویی که رفتید این احتمال هم برطرف شد. این ترشح و درد پهلو درست است که از کمک کننده های احتمال تخمک گذاری ست اما می تواند در حالات غیر از آن هم رخ دهد مثل فردی را می بینیم که 20 روز پریود را عقب انداخته و در طول این مدت هم از ترشحات شبه سفیده تخم مرغ شاکیست...

كارشناس مامايي فيروز

خانم دكتر سلام
ميشه بفرماييد فرق بين ترشحات تخم مرغي واسه تخمك كذاري رو با معذرت آب مني كه تا دوروز ممكنه ازت دفع بشه جه جوري ميشه تشخيص داد؟ من واقعا كاهي متوجه نميشم اين ترشح است يا... به اين دليل كه يه شب در ميون هم اقدام دارم مدام با اين وضع روبرو ميشم ولي نميتونم اينطوري روز دقيق رو بفهمم
راستي توو بعضي سايت ها خوندم از ١١ سيكل هرشب تا٢٤ ولي بعضي ها ميكن هرشب جواب نميده و اسبرم و كم ميكنه. كدوم درسته خانم دكتر؟
نيني سالم ميخوام

راستي علائم تخمك كذاري قبل از آزاد شدن تخمك است يا بعد از آزاد شدن؟ مثلا افزايش دماي بدن دردهاي تخمدانها يا حساس شدن سينه ها و ...
نيني سالم ميخوام

با سلام خدمت کارشناس عزیزم.یه سوالی داشتم؟علایم داشتن کیست تخمدان چیه؟من چند سال پیش کیستای ریز داشتم قرص خوردم و رفع شد تقریبا 5/1 پیش دوباره سونو دادم که چیزی دیده نشد البته اون موقع دکتر گفت تخمک گذاری نمیکنی ولی چون قصد بارداری نداشتم دنبالش نرفتم ولی هر موقع تخمک گذاری میکنم خودم تقریبا متوجه میشم به نظرتون بازم سونو بدم؟

shafagh نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس عزیزم.یه سوالی داشتم؟علایم داشتن کیست تخمدان چیه؟من چند سال پیش کیستای ریز داشتم قرص خوردم و رفع شد تقریبا 5/1 پیش دوباره سونو دادم که چیزی دیده نشد البته اون موقع دکتر گفت تخمک گذاری نمیکنی ولی چون قصد بارداری نداشتم دنبالش نرفتم ولی هر موقع تخمک گذاری میکنم خودم تقریبا متوجه میشم به نظرتون بازم سونو بدم؟
سلام
تخمدان هم کیست منفرد دارد هم فولیکولهای زیر متعدد که هر کدام علائم جداگانه ای دارند و اتفاقاً هر دو ممکن است بی علامت هم باشند. اما یکی از علاماتی که باید در صورت واجد بودنش به کیستهای زیر شک کنیم: بی نظمی سیکل ونداشتن تخمک گذاری ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 71 مهمان