Re: نگرانم

negini نوشته شده:با سلام من تازه عضو شدم هشت ماه بیش سقط داشتم و بعد از بنج ماه دوباره اقدام کردم اما هنوز حامله نشدم لطفا راهنماییم کنید
سلام
نگین جان!بارداری زمان می خواهد و 3 ماه زمان زیادی نیست که انتظار نگران کننده ای باشد عزیزم!
و بالای 12 ماه انتظار است که از نظر علمی عجیب خوانده می شود و گمان نکنید که لزوماً به علت سقط شماست یا ... یکبار سقط هم مساله ی عجیب یا نگران کننده ای نیست.
راستی کورتاژ شدید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید ایمیلم دچار مشکل شده بود نمیتونستم وارد سایت بشم. بله کورتار شدم یعنی دکترم گفت اگه رحمتو شستشو بدی بهتره.من به طور نامنظم قرص ضد بارداری مصرف میکردم اما بریودم خیلی نامنظم نمیشد و هنگامی که بچه میخاستم دیگه قرص نخوردم و بعد یک ماه حامله شدم اما نمیدونم چرا بیدلیل تو هفته ششم سقط شد حالا موندم چرا بار اول اینقد زود حامله شدم و بار دوم اینقد طولانی شد! راستی من بعد سقط دقیقا نوزدهم هر برج مریض میشم میشه لطفا بگید زمان دقیق نزدیکیم واسه حاملگی باید چه روزی بشه؟

سلام نگین جان ،
نگران نباش عزیزم ،سه ماه تازه اول راهه ،برای بارداری حداقل یک سال زمان نیاز هست واین طبیعیه ،به خدا توکل کن و ناامید نباش. :wink:
مریم

omidi نوشته شده:سلام ببخشید ایمیلم دچار مشکل شده بود نمیتونستم وارد سایت بشم. بله کورتار شدم یعنی دکترم گفت اگه رحمتو شستشو بدی بهتره.من به طور نامنظم قرص ضد بارداری مصرف میکردم اما بریودم خیلی نامنظم نمیشد و هنگامی که بچه میخاستم دیگه قرص نخوردم و بعد یک ماه حامله شدم اما نمیدونم چرا بیدلیل تو هفته ششم سقط شد حالا موندم چرا بار اول اینقد زود حامله شدم و بار دوم اینقد طولانی شد! راستی من بعد سقط دقیقا نوزدهم هر برج مریض میشم میشه لطفا بگید زمان دقیق نزدیکیم واسه حاملگی باید چه روزی بشه؟
سلام اگر نوزدهم به نوزدهم هستید (آنهم در 6 ماه اول سال) پس سیکل 31 روزه دارید و تخمک گذاری در روزهای 17 تا 20 محتمل تر است و نزدیکی باید از 13 سیکل تا 21 ام یک شب درمیان باشد.
اگر احتمال می دهید ممکن است سیکلتان کوتاهتر شود و مثلاً 17 ام پریود شوید باید نزدیکی را از دو شب قبل تر آغاز کنید یعنی از 11 ام
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز من بعد سقط و برای حاملگی مجدد با دستور دکترم ازماش خون دادم که با توجه به مورد خاص منو بیش یک دکتر عفونی خوب فرستاد ایشون گفتن علت سقط شما از این مورد نبوده و این عفونت به مرور زمان از بین میره حالا من این مورد رو برای شما مینویسم تا شما بفرمایید مجدد بیگیرش باشم یا خیر
AntiCMV (IgG 5.1 RATIO H negative<0>1.1

این ویروس سایتومگال است اما از آنجا که igg مثبت است ارزشی ندارد و اصلاً ضرری برای بارداری قبلی یا بعدی شما ندارد. تنها در صورتی که igm مثبت باشد نشان از ابتلای فعلی دارد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان