کارشناس عزیزم الان دوروزه که خارش دارم نمیدونم چیکار کنم با آب و بتادین شستشو دادم خوب میشه ولی بعد چند ساعت دوباره آغاز میشه چیکارکنم به نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من از بعد پریودم هنوز نزدیکی نکردم

کارشناس عزیز
الان دوروزه که خارش دارم ستشو دادم خوب میشه ولی بعد چند ساعت دوباره آب و بتادین شستشو دادم خوب میشه ولی بعد چندساعت شروع میشه چیکار کنم به نظرتون ؟؟؟؟؟
من بعد از پریودی تا الان نزدیکی نداشتم

کارشناس عزیز
الان دوروزه که خارش دارم ستشو دادم خوب میشه ولی بعد چند ساعت دوباره آب و بتادین شستشو دادم خوب میشه ولی بعد چندساعت شروع میشه چیکار کنم به نظرتون ؟؟؟؟؟
من بعد از پریودی تا الان نزدیکی نداشتم

سلام کارشناس عزیزم
بله ترشحات پنیری داشتم ولی از وقتی که عکس رنگی دادم ترشحات فرق کردن والان دکتر برای خارش 6 عدد قرص با اپلیکاتور برام تجویز کرده قرص واژینال کلوتریمازول ممنون از پاسختون کارشناس عزیزم در صفحه اول جواب آزمایش و عکس رنگی براتون نوشتم قربان شما سپاسگذارم :wink:
آخرین ويرايش توسط 1 on roz64, ويرايش شده در 0.

سلام مریم جان ممنونم بخاطر هوای خاکی که بعضی اوقات داریم نمیتونم لباس زیرم رو جلوی آفتاب بذارم برای همین اتو میکنم بله تا قبل از عکس رنگی ترشحات سفید رنگ بود الان خارش دارم ممنونم عزیزم دکتر برام واژینال کلونریمازول تجویز کرده

مریم عزیزم سلام
به دکترم گفتم خودمو با چی شستشو بدم گفت شستشو برای چیته منی عفونت نمیاره بعد نزدیکی برو دوش بگیر و چیزی رو سفارش نکرد حتی ژل منم به ایشون اطمینان دارم 70 سالشه قربانت عزیزم ولی من خیلی دقتم به بهداشت بیشتر شده خودم حساس بودم بیشتر شد وقتی میبینم هوا خوبه لباس زیرم رو آفتاب میذارم قربونت :wink:

سلام رز عزیزَ؛ در مورد خارش،شما میتونی پیشگیری کنی با ژلهای شستشو خیلی مفید هستن ،دو روز یه بار هم که استفاده میکمنی بازم پیشگیری میکنه.
مریم

ممنونم مریم جان اولین باربود که ا ینقدرخارش شدید داشتم اونم بعد از عکس رنگی این اتفاق برام پیش اومد به دکترم که گفتم قرص داخلی بهم داد تا پایان استفاده قرص بهتر شدم مر30 عزیزم که بفکرم بودی قربونت :wink:
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 34 مهمان