سونو

سلام من در سونویی که دادم رحم به ابعاد 65*34مم با اکوی میومتر نرمال و اندومتر با ضخامت 6مم تخمدان راست به دیامتر 43مم و تخمدان چپ 41مم مختصر بزرگتر از حد طبیعی مشاهده شد .طبق گفته شما در سن باروری تا5 سانت اندازه تخمدان طبیعی است ایا جواب سونو اشتباست من روزی که سونو دادم تخمدان چپم درد میکرد ولی نه کیست داشتم ونه فولیکول غالب در ضمن عفونت هم ندارم

سلام من در سونویی که دادم رحم به ابعاد 65*34مم با اکوی میومتر نرمال و اندومتر با ضخامت 6مم تخمدان راست به دیامتر 43مم و تخمدان چپ 41مم مختصر بزرگتر از حد طبیعی مشاهده شد .طبق گفته شما در سن باروری تا5 سانت اندازه تخمدان طبیعی است ایا جواب سونو اشتباست خیلی ترسیده بودم امیدوار شدم من روزی که سونو دادم تخمدان چپم درد میکرد ولی نه کیست داشتم ونه فولیکول غالب در ضمن عفونت هم ندارم

سلام
ناجی عزیزم پزشکتون در مورد سایز تخمدان چه نظری داشته باشند؟
برخی ها از همان ابتدا یک اندازه ی تخمدان دارند که ممکن است از دیگران کمی بزرگتر باشد اما مهم این است که در رنج نرمال باشد نه خارج از آن! و یا اینطور نباشد که ابتدا کوچک بوده حال به دلیل تنبلی تخمدان یا ... بزرگ شده باشد.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام چون من قبلا سونو که انجام داده بودم در جایی دیگر .فقط نوشته شده بود سایز تخمدانها نرمال است ولی اندازه ان را به رقم بیان نکرده بودند من اولین بار بود که پیش این سونوگرافیست رفتم پیش پزشک هم که رفتم اصلا زحمت نگاه کردن به سونو هم به خود نداد و گفت متفورمین مصرف کنم

با سلام چون من قبلا سونو که انجام داده بودم در جایی دیگر .فقط نوشته شده بود سایز تخمدانها نرمال است ولی اندازه ان را به رقم بیان نکرده بودند من اولین بار بود که پیش این سونوگرافیست رفتم پیش پزشک هم که رفتم اصلا زحمت نگاه کردن به سونو هم به خود نداد و گفت متفورمین مصرف کنم
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 88 مهمان