Re: از منفي بودن بيبي جك خسته شدم

Alale65 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
تبریک می گم مریم جان!
امیدوارم با دعایی که صمیمانه برای مادران منتظر کردید ؛ بارداری بسیار عالی ی رو پیش رو داشته باشید

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

قابل توجه کسایی که میان سوتی میگیرن از من :evil: جرات دارین بیاین سوتی بگیرین :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
الاله نخند :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

سلام
اگر تب و .. دارید مراجعه فوری لازم است شاید عفونت یا .. مطرح باشد (نظر پزشک حاذقی بروید خواهشا)
ترشحات سفید رنگ بدون علائم دیگر در بارداری نرمال است.مایع آمنیوتیک به رقت ادرار است و اصلا غلیظ نیست عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام به دوستان عزیز.من امشب این سایت رو دیدم و دیدم ک حرفای منم‌هست...من گذاشتم ک باردار شم.ماه پیش ۱۰روز پریودم عقب افتادو هیچ علاعم پریود نداشتم تا پریود شدم و خیلی افتضاح درد گرفتم ک راهی بیمارستان شدم...حالا از پریودیم چندروزی گذشته باز سینه هام و نوک سینم درد میکنه و نمیره تو.به نظرتون از چیه

سلام
بله آزمایش قبل بارداری را بدهید و اسید فولیک مصرف کنید و اگر آزمایشتون نرمال بود اقدام کنید
طبق تجربه ی قبلی زیر 1 هفته تاخیر را شک به بارداری نکنید و اگر بیشتر شد بی بی چک بگذارید
كارشناس مامايي فيروز

پریودی نرمال یعنی چی؟میشه بهم‌بگید....پریود ماه پیشم ۱۰روز عقب افتاد هیچ علاعمی هم نداشتم فک میکردم باردارم....حالا بعد ازازهمون پریود سینه درد دارم.تست زدم چندروز پیش منفی بود..دیگه نزدم.چون دوست دارم ۲خطه باشه و واسه همین نمیزنم :(

منظورم این بود که حجم خونریزی و تعداد روزهای خونریزی تون به اندازه کافی بود. اگر کم بوده شاید ماه پیش هم بارداری بوده
این منظورم بود البته الان که بی بی چک منفی هم دارید فعلا شکی نداریم
دوست عزیزم مطمئن باشید در بهترین شرایط ممکن خدا این هدیه رو به هر زوجی می دهد.
به شخصه شاهد تاخیر های چند ساله در زوج های مختلف بوده ایم اما به لطف خدا الان اکثرا به راحتی فرزند دار شده اند.
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:منظورم این بود که حجم خونریزی و تعداد روزهای خونریزی تون به اندازه کافی بود. اگر کم بوده شاید ماه پیش هم بارداری بوده
این منظورم بود البته الان که بی بی چک منفی هم دارید فعلا شکی نداریم
دوست عزیزم مطمئن باشید در بهترین شرایط ممکن خدا این هدیه رو به هر زوجی می دهد.
به شخصه شاهد تاخیر های چند ساله در زوج های مختلف بوده ایم اما به لطف خدا الان اکثرا به راحتی فرزند دار شده اند.

امروز آزمایش خون وسونو دادم ۴هفته و ۱روزمه
خیلییی خوشحالم .ممنونم از راهنماییتون
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان