سلام آلاله عزیزم
ایشااوووبه سلامتی بری وبرگردین
التماس دعا عزیزم

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

ملیسا جان برای دلسرد شدن زوده اگه چند روز دیگه پری نیومد برو آزبده .تو این مدت هم صبر داشته باش به خدا توکل کن.
من که 15 روزه عقب انداختم .شکر خدا بتا منفی شد و من بارداری خارج رحم ندارم.
امیدوارم به زودی خبر مادرشدنت رو اعلام کنی. :D :D
در ناامیدی بسی امید هست

نگین جان چون در سونوی من چیزی مشهود بر اینکه جنین و یا ساک دیده بشه مشاهده نشد احتمال خارج رحمی بالا رفت اما شکر خدا بتا مثبت نشد این بدین معنی است که من با حاملگی خارج رحمی مواجه نیستم.وگرنه برای اطمینان از بارداری باید بتا مثبت بشه.
در ناامیدی بسی امید هست

سلام شیرازی جونم خب از اینکه خوشحالی بهت تبریک میگم خانومی..
احتمالا حالت تهوع هردومون واسه استرس بوده عشقم.. منم امروز پریود شدم و از درد حالت تهوع ام بد تر هم
شده..
انشالله ماه بعد با هم اقدام و شروع میکنیم فقط حالا آمپول زدی واسه پریود شدنت!!
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

نه مدیسا جان هنوز نزدم نه بیشتر حالت تهوع ام برای این بود که نباید چیزهای چرب بخورم که دارم رعایت می کنم اما هنوز نسبت به بوها حساسم دردهای مبهم زیر شکم دارم و کشاله رانم درد میکنه و زیربغلم هم همین طور.تا به حالم وقتی علائم پری رو داشتم فقط دل درد و کمر درد و به شدت پرخاشگر و عصبی و در رانهام احساس ضعف داشتم و یه یه روز مونده به پری سردرد میگرنی داشتم اما این بار هیچکدام نبود .همسرم میگه ورزش رو شروع کنی خوب میشی اما برام همش این سواله که پس این علائم میتونه بهم خوردگی هورمون هام باشه یا نه؟آخه من تازه آزمایش هورمونی داده بودم و در ثانی کیست هم نداشتم.
در ناامیدی بسی امید هست

استرس باعث بهم خوردگی خیلی چیزها میشه عشقم.. آزمایش هم که داده باشی عزیزم باز هم همین که این علایم و داشتی و به بارداری فکر میکردی خودش سبب به هم خوردن هورمون ها در همون لحظه هم میتونه شده باشه و ...
در کل منم ب ب چ دومی درست بود و امروز دوم پری هستم.
باز هم یه بیبی چک منفی دیگه.. خیلی دلم میخواد یه روز مثبت شدنش و ببینم.
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

خوشا به سعادتت عزیزم منم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام آلاله عزیزم
زیارتت قبول خوشا به سعادتت
ایشالله سفر بعدی با نی نی نازت بری گلم. اونم زوده زود :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام بچه ها دعا کنید برام این سری بی بی منفی نباشه دو روز از موعد پریم گذشته ولی مترسم بی بی بذارم منفی بشه دوباره نامید بشم گفتم اگه تا یه هفته پریم نیومد بعد بی بی بذارم واسم دعا کنید
آلاله ،رز ،مرضی ،مریم،ملیسا ،سوگل و... واسم خیلی دعا کنید که بحق میلاد امامحسین نتیجه گرفته باشم

سلام خانمي

انشاله عزيزدلم....................... انشااله

آلاله نازنين اميدوارم كه شما هم دست پر از پيش امام رضا برگشتي و به زودي براي ما يه ني ني ناز و سالم مياري......................هورااااااااااااااااااااااااااااااا
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان