سلام الاله جون. خوبي عزيزم؟امروز صاف اومد سر پستي كه تو و بچه ها اكثرا ميان. اومدم و همه پيامها رو خووندم. ميبيني چقدر بچه هاي اينجا ماهن!! چقدرمهربونن و دل پاك. هم ادم اروم ميشه باهاشون درد دل ميكنه هم اينا دعات ميكنن باقلباي شكسته شون. هروقت دلت گرفت بيا و درد دل كن عزيزم. اينجا بچه ها خيلي خوبن. همه درارزوي مادرشدن هم هستن وهمينه كه همديگه رو درك ميكنن. دوستت دارم. ازمايش و سونوتو برو انشالله چيزي نباشه

سلام آلاله جون
خوبی؟
انشاا... تو هم مامان میشی
غصه نخور
من به بهار جونم گفتم من فقط با توکل نتیجه گرفتم
توکل کن
بسپار به خودش که اوتن بالا نشسته و حواسش به همه هست...
خدا به همه اونایی که منتظر نی نی هستن نی نی بده. یه نی نی سالم و صالح.
الهی آمین

چه جالب؟تست بارداري چرا؟ منم دقيقا مثل بچه نديده هام. بغض ميكنم. پريروزا توماشينمون منتظر شوهرم بودم. يك بچه 5ماهه توبغل مامانش جيغ ميزد. كل خيابونو گذاشته بود رو سرش. روش بطرف من بود و مامانش پشت به من. ازفاصله سه چهرمتري براش دست تكون دادم و باهاش ميخنديدم. گريه اش قطع شد. مامانش نگاه كرد ببينه بچه اش چطورشد كه يكدفعه ساكت شد. خودمم نميدونم ولي شايد چون معصوم و بي گناهه فهميد چقدر ازته دل يك لحظه مثل اونو براي خودم ازخدا خواستم. مامنش اومد پيش من و كلي باني ني اش بازي كردم. الهي...چقدر ملوس بود. اينقدر قربون صدقه اش رفتم كه نگو. دست خودم نبود. مامانش تعجب كرده بود. بعد كه رفت انگارغصه هاي دنيا اومد تو دلم... شوهرم كه اومد گفت مريم از دور خيلي ديدني بودي. كي بود انقدر نازش ميكردي. گفتم يك غريبه... تعجب كرد. منم مثل اين چيز نديده هاشدم. عقده اي بچه شدم. ميدونين ازچي ميترسم ؟ازاينكه اين ارزو به دلم بمونه و مادرنشم. ميترسم :(

سلام

الاله جون مرکز سقطهای مکرر تهرانه عزیزم.........اگه خواستی ادرس و شمارشو بهت میدم عزیزم تلفنی وقت میدن ........منم واسه همتون دعا میکنم خدا حاجت قلبتونو هر چه زودتر بده.............

رز و مریم و بهار و بقیه دوستان به خدا توکل کنید
الهی امین

سلام دوستاي نازم
اصلا از خوندن بستهاتون سير نميشم حتي اكه مطلب مهمي توش نباشه. از همتون ممنونم همين كه توي هر دعاتون بدون حضور خودم اسمم و مياريد برام دنياهااااااا ارزش داره. منم براي همتون دعا ميكنم.
خدايا دل تمام مامانهاي منتظر مريم ٢٦٦٢جونم مريم دانش جونم الهام جونم طاها جونم ستاره جونم رز جونم و آلاله ي نازم و با بارداري سالمي شاد كن از ته دل ازت ميخوام خدا حتي اكه خودم آخرين نفر صف بارداري باشم اول دل دوستام و شاد كن.. و همين طور بار شيشه ي مرضيه جونم و زهره جونم و مامان مليكا جونم و تمام دوستاي بار شيشه دارم و به سلامتي به زمين بذار و انشالله اولادهاي سالم سلامت ناز دوست داشتني بهشون بده.
الهي آمين.
نيني سالم ميخوام

سلام الاله جان. من برعكس بهار بيشتر صبح انلاين هستم. حالت چطوره؟‌بهترشدي گلم؟گاهي پيش مياد درد زير شكم. اميدوارم خير باشه. هرچي باشه تو سونو و ازمايشات معلوم ميشه گلم

الاله جون منم ديروز گير داده بودم به شوهرم اونم دركم نميكنه بااينكه گفتم حوالي پريودم اينجوري ام حداقل تو دركم كن.... اول اون شروع كرد منم كه نتونستم تحمل كنم. بعد ارومتر نشدم ولي سعي كردم خودم درستش كنم. الاله جان ناراحت نباش. روزي يكي دوبار يا گاهي دوسه روزي يكباراگه من باشوهرم بحث نكنم روزمون شب نميشه!!! :wink: فك نكن. برو بيرون بگرد. جاي گرمي نمون. من امروز خيلي بهترم. ديروز شوهرم شوخي كرد باهام ولي من جدي گرفتمش. سربچه دارشدن كه نبايد شوخي كنه. من حساسم خب.
ديگه حالا مجبوريم بسازيم. خوبيش اينه كه زودگذره. من وقتي باشوهرم قهرم خيلي عذاب ميكشم :cry: نگران نباش. نزديك پريودته لابد كه درد داري و اعصابت خورده؟. البته من اواخر پريودم هستم و داغونه اعصابم

عزيزم عيبي نداره. اينجا همه مون خانوم هستيم. منم دقيقا مثل شمام. قبلا خيلي اذيت ميشدم. خداروشكرالان خوب شدم. ترس كه بدتره عزيزم. نزديكي سختتر ميشه.
نگران نباش. منم اواخر پريودم ولي اعصابم خورد و خميره. ديروز همه اش گريه كردم

نبچه ها اين پياز درماني رو سرچ كردم ازتو يك سايت پزشك سنتي. بازم تحقيق كنيند. اجراكردن يانكردنش باخودتون. ميگن خيلي جواب ميده
نحوه تهيه:
2-1.5 ليوان آب بدون كلر را بجوشانيد و پوست بيروني پياز را جدا كنيد سپس پياز را به 4 يا 5 قسمت تقسيم كرده و به آب در حال جوش بريزيد . 5 دقيقه در ظرف دربسته بجوشانيد. سپس ولرم بنوشيد. اين جوشانده را صبح و عصر به صورت تازه بخوريد.
اين جوشانده را تا 15 روز روزي دوبار به صورت تازه ميل كنيد.
در ادامه از ده روز مانده به پريود به مدت 5 روز همين روش را تكرار كنيد.
در مدت انجام اين درمان ترشحات سفيد و زرد افزايش مي‌يابد. اين به خاطر تميز شدن بدنتان است نگران نباشيد.
اگر اين عمل را براي حاملگي انجام مي‌دهيد بعد از اين عمل جداگانه عمل خوردن انجير لازم است. براي اين كار 9-8 عدد انجير را پس از شستن در نيم ليتر آب بدون كلر در حال جوش بريزيد.
بعد از 6-5 دقيقه جوشاندن يك عدد هويج سفت و تازه را قاج كرده و اضافه كرده و 3-4 دقيقه ديگر بجوشانيد و بصورت ولرم بنوشيد.

پیاز درمانی برای خیلی از افراد جواب داده و مطلب پیاز درمانی از طب سنتی ترکیه گرفته شده و کسانی که تنبلی تخمدان و کیست و عفونت دارند عالیه . ولی توجه داشته باشید که چون پیاز قائده اور میباشد برای کسانی که باردارند نباید استفاده کنند چون موجب سقط جنین میشود ولی قبل از بارداری می تونند استفاده کنند .

پيازدرماني رو بيشتر از 15 روز نبايد بخوري

. از روز اول پريود به مدت 15 روز بخورید بعد قطع كنید دوباره از ده روز مانده به پريود 5 روز بخورید.

سلام بر همه دوستان خوبم
مریم جون، آلاله خودم، رز عزیزم و بهار زندگیم و مریم (دانش) گلم حالتون خوبه؟
دلم براتون حسابی تنگ شده
بچه ها من 29 وقت سونو دارم برام خیلی خیلی دعا کنید که ایشالله مشکلی نباشه. از صمیم قلب دوستون دارم و همیشه دعا گوی شما هستم. می بوسمتووووووون :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان