الاله جونم دعاهايي كه براي باردار شدن هست رو تو تايپيك منتظراي ني ني گذاشتم من. تو گوگل هم سرچ كن برات يك چيزايي مياد.ضمنا عرق كاسني براي اقايون خيلي خوبه. روزي دو سه استكان بشوهرت بده. بدطعم هم نيست. خودتم بخور. گلابي و به هم براي هردوتون خوبه. ايه 31سوره رعد رو هم بنويس و به كمرت ببند. تو تايپيك منتظراي ني ني نوشتم.بخوونش. دوستت دارم و اميدوارم برات

مركز رويان همين مراكز ناباروريه. مثل ابن سينا يا يزد يا تهران
عزيزم من حدود27سال و چند ماه هستم. اره يا ميتوني يك پيغام خصوصي بفرستي براش كه زودتر جواب بده يا هم ميتوني رو قسمت تالارگفتمان روصفحه اصلي كليك كني و رو بخش مورد نظرت كه سوالت بهش مربوط ميشه روانتخاب كني و بعد ازاون ارسال جديد رو بزني و مشكلت رو بنويسي
مشكل ازواسپرمي مشكل شوهرشماست تاجاييكه من ميدونم. درمان داره عزيزم. برين دنبالش

منم راحت نيستم پيش دكترولي الان يك مقدار بهترشدم. نه عزيزم اصلا درد عكس رنگي زياد نيست. مثل يك گرفتگي عضله است همون اولش وبعد ديگه هيچي. بعضيا همينقدر درد رو هم ندارن. خودت رو نترسون. بازم مي ارزه به ني ني دارشدن و رفع مشكل
من حاضرم برم عكس رنگي حداقل بفهمم تاحالا كه باردار نشدم بابت چي بوده. عزيز دلم قربونت برم نگران نباش گلم

الهي من قربونت برم عزيزم. همين كه يك همسر داري كه ارومت ميكنه و كنارت هست و با هم همدل هستين يك دنيا ارزش داره. بعدش هم هنوز ك زماني نگذشته گلم. يكي ازاقوام ما دكترا جوابش كردن گفتن شما ديگه باردار نميتوني بشي. بايد قيد بچه رو بزني. ميدوني چيكاركرد. فقط دست به دامن خدا و ائمه اطهارشد. دركمال نباوري بچه دار شد هنوز دوسااله نشد بچه اش كه دوباره حامله شد و چيزي نگذشت كه براي بار سوم باردار شد. عزيزم ازاون بخواه ولي درخواستن و حكمت خدا هم هيچ وقت اصرار نكن گلم. بگو هرجور تو صلاح ميدوني.باشوهرت زندگيتو بكن و اميدت رو از دست نده

سلام آلاله جان
عزیزم در کدوم شهر زندگی میکنی؟؟ من هفته گذشته رفتم عکس رنگی گرفتم با بی حسی برام انجام دادخیلی میترسیدم طوری که وقتی تمام شد پزشک رادیو لوژی ازم پرسید در مورد عکس رنگی کسی چیزی بهت گفته بود گفتم آره گفت وحشت تو چشمات بوده من در اهواز زندگی میکنم واین کلینیک رادیو لوژی با بی حسی انجام میده برای همین من درد خیلی کم متوجه شدم اونم پزشکم گفت جانداری باید حس داشته باشی در حد حس کردن بود لوله های رحم من بسته شده بودن بعد از باز کردن لوله ها و پایانش دوتا آمپول مسکن زد کپسول مسکن هم به من داده بود ووقتی بلند شدم زیر دلم خیلی درد میکرد تا شایددردش تا 3 ساعت بود بعد انگارنه انگار عکس رنگی انجام دادم به نظرم عزیزم دنبال کلینیکی باش که با بی حسی انجام بده منم خیلی میترسیدم ولی وقتی انجام دادم دیدم چه کار عاقلانه ای کردم بخصوص که لوله های رحم من بسته بودن یعنی تمام تلاشم بیهوده بود عزیزم حتما عرق کاسنی به شوهرت قربونت عزیزم نگران هیچی نباش من دراین یک سال خیلی سختی کشیدم و توکلم به خدا هست قربونت

آلاله عزیزم قربونت چرا استرس ؟استرس نداشته باش خیلی ریلکس معاینه که دردنداره عزیزم برای مادر شدن بایستی هردردی رو تحمل کنیم الکی نیست که میگن بهشت زیر پای مادران است عزیزم الان که پیامت رو خوندم ساعت 19/20 برات دعا کردم توکلت بخدا باشه عزیزم موفق باشی ماروهم بی خبر نذار قربونت :wink: :wink:

سلام

سلام الاله عزیز.............

منم 2 تا سقط داشتم والان مرکز ناباروری و سقطهای مکرر ابن سینا میرم.......اگه میتونی بیا اینجا خیلی ها مثل شما بودن و نتیجه گرفتن...............

منم عکس رنگی انداختم ...........یه درد کوچولو داره ولی می ارزه اگه باعث بشه نی نی دار شیم...............

هر جور خدا صلاح بدونه همون میشه............چاره ای نیست دوستای عزیز باید همچنان صبر داشته باشیم. :cry: :cry: :cry:

ایشالله روزی همه ی بچه های این سایت که منتظر نی نی هستن زودتر مامان شن و بیان از بچه های شیطونشون حرف بزنن.......ای خدااااااااااااااا

سلام دوستاي عزيزم
ممنون آلاله جونم كه نكرانم بودي من عزيزم اكثرا شب ها آنلاين ميشم. امشب هم بالاخره بريود شدم و درد كمر و باهام امانم را بريده.. نميدونم دليل اين تاخير هام جيه تا به حال دوبار اينطور شدم.. برات دعا ميكنم اكه دعام مستجاب بشه تو هم يادي از منه حقير موقع دعاهايت بكن عزيز. راستي راجع به تايبيك ها هم سوال كرده بودي منظورم همان تايبيك هاي تالار كفتكو است به نام نذر ٩٩ روزه آسان است بكردي بيدا ميكني عزيز..
نيني سالم ميخوام
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 78 مهمان