سلام ياشار مروا جون خوبي؟ و سلام به تمام دوستاي فيروزه ايم. ياشار جون ممنون عزيزم ولي مكر ميشه استرس نداشته باشم الان ١١ روزه تاخير كرده علامتي هم ندارم ب ب ج هم كه منفيه يه بار ديكه هم اينطور شدم سونو هم دادم كيست نبوده آخه ميكي جيكار كنم خانومي؟
نيني سالم ميخوام

سلام ياشار مروا جون خوبي؟ و سلام به تمام دوستاي فيروزه ايم. ياشار جون ممنون عزيزم ولي مكر ميشه استرس نداشته باشم الان ١١ روزه تاخير كرده علامتي هم ندارم ب ب ج هم كه منفيه يه بار ديكه هم اينطور شدم سونو هم دادم كيست نبوده آخه ميكي جيكار كنم خانومي؟
نيني سالم ميخوام

yasharmarva نوشته شده:سلام خانوم دکتر خوبین شما؟من این دغعه که ترشحاتم شروع شده زرد
رنگه ولی هیچ بوی بدی هم نداره دلیلش چی میتونه باشه :?: :?: :?: باتشکر از لطفتون
سلام
دوست عزیزم ترشحات طبیعی هیچ گاه زرد نیستند. حتی اگر ترشح شما با علامت دیگری همراه نباشد بازهم هم اگر زرد رنگ است احتمال عفونت را مطرح می کند.
توجه: ممکن است ترشحات در اثر مانده در لباس زیر زرد شوندو در اصل بی رنگ باشند باید این مساله را از ترشحات واقعاً زرد افتراق دهیم
كارشناس مامايي فيروز

سلام ياشار جان در همين فكر هستم كه دكترم را عوض كنم اما سراغ ندارم يه وب هم باز كردم از دوستان سراغ يك دكتر خوب و منصف را در تهران كرفتم شما سراغ نداري؟
نيني سالم ميخوام

سلام ياشارجون نه هنوز نشدم.. ولي كمر درد و با دردم شروع شده. به نظرت بري داره مياد؟ دل ندارم برم آز بتا بدم منفي ميشه باز افسرده ميشم.. برام دعا كن هرجي خيره همون بشه.
سلام مامان مليكا جونم آدرس جيو برات بذارم عزيزم؟ منظورت دكتره خوب كه دنبالشم؟
نيني سالم ميخوام

سلام آلاله جونم ممنون خانومي از اين ابراز همدردي و مهربونيت من و مريم تقريبا با هم اقدام كرديم حدود ٨ يا ٩ ماه ميشه و اين مار براي بار دوم تو اقدامم بريود نشدم دليلش و نميدونم. ب ب ج منفي آز بتا منفي. نميدونم اميدمون فقط و فقط به خداست البته من خيلي كاهل نمازم احساس ميكنم دليل جواب نكرفتنم هم همين باشه. برام دعا كن عزيزم انشالله خدا حاجت دل تو رو هم به زودي ميده. راستي يه وب واسه نذر صلوات داريم با دوستان خواستي بيا عضو شو و نذر كن اسم وب نذر ٩٩ روزه است. ميبوسمت موفق باشي التماس دعا.
نيني سالم ميخوام

الاله عزيزم سلام. اينجا هركسي به يك نحوي مشكل داره. يكي مشكلش حاده و يك همسر يا يك پشتيبان قوي داره. يكي مشكلش حاد نيست زياد وي بيشتر مشكلش نداشتن همصحبت و حرفاي زيادي بقيه است. خدا به داد دل همه بنده هاش برسه. ميدوني عزيزم من تو اينترنت خيلي چيزا ديدم يك خانمي كه اون ماه تحت نظر دكتربوده و تخمك گذاري نداشته و فوليكولاش ريز بوده اما باردار شده اونم بعد چند سال... يا كسايي كه شوهراشون مشكل دارن ولي دركمال ناباوري باردار شدن اونم طبيعي. اين نشون ميده تا خواست خدا نباشه هيچي نميشه. كساني هم بودن كه مشكل ندان و باردار هم نميشه حتي با لقاح مصنوعي. غصه نخور. رابطه تو باشوهرت بيشترازقبل كن. هواشو داشته باش. دلم برات روشنه. خدا كسي رو ونااميد نميكنه الاله من. قربونت برم الهي

نميگم بدبين باش الاله جان ولي خانواده شوهردرهرصورت هانواده شوهرن. دركت نميكنن تازه سوءاستفاده هم ميكنن ازحرفات گاهي كه پاش برسه. عزيزم من يك سري اش رو تو همين سايت ديدم. بچه ها نوشتن يا تو ني ني سايت. عزيزم شوهرت الان تحت نظر ارولوژ نيستن؟ بنظر من برين مركز رويان. البته خداوند اولين و تنها اميد ادما بايد باشه ولي مركز رويان هم برو اگه شرايطتتون اجازه ميده
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان