اقدام به بارداري

با سلام و خسته نباشيد
26 ساله هستم با وزن 56 و قد 159
15 ماهه كه ازدواج كردم بيشتر از دو ماهه كه رژيم براي پسر زايي استفاده ميكنم.و دو ماهه كه اقدام كرديم اما بدليل ندانستن روز دقيق تخمك گذاري هر بار بي نتيجه بوده است.دوره هاي پريودم اكثرا 34 و33 روزه هست. دي ماه( 10،11،12،13، ) در روز تخمك گذاري نزديكي داشتم اما 14 دي ماه دچار خونريزي شدم و پريودم زودتر از هميشه شروع شد .آذر ماه 24 پريود بودم.علت اين بي نظمي قاعدگي از چيست؟ خيلي نگرانم.آيا ممكنه كه حامله بشم و دچار خونريزي؟؟؟

خواهشا زود جواب بدين

سميه جان برا تشخيص زمان تخمك گذاري ميتوني از كيت تخمكگذاري كه از داروخونه ميشه تهيه كرد استفاده كني .در ضمن شما خيلي عجله داري .2ماه برا اقدام چيزي نيست هنوز بايد صبر داشته باشي.اين نامرتبي پريود هم به نظرم شايد به خاطر استرس باشه.در هر صورت نگران نباش انشاا... خداوند بهتون يه نيني نازو سالم بده.برا منم دعا كن منم بعد يه سقط دوباره در حال اقدامم.

سلام سمیه جون منم بعد از 4 ماه هنوز نتیجه نگرفتم تازه پریود منظمم به خاطر استرس نامنظم و با لکه بینی شده. توروخدا مثل من نباش به خودت استرس نده. برات دعا می کنم تو هم برای من دعا کن. ( خدا همیشه دعای آدم در حق دیگران رو زودتر براورده می کنه). التماس دعا :)

Re: اقدام به بارداري

somayeh1363 نوشته شده:با سلام و خسته نباشيد
26 ساله هستم با وزن 56 و قد 159
15 ماهه كه ازدواج كردم بيشتر از دو ماهه كه رژيم براي پسر زايي استفاده ميكنم.و دو ماهه كه اقدام كرديم اما بدليل ندانستن روز دقيق تخمك گذاري هر بار بي نتيجه بوده است.دوره هاي پريودم اكثرا 34 و33 روزه هست. دي ماه( 10،11،12،13، ) در روز تخمك گذاري نزديكي داشتم اما 14 دي ماه دچار خونريزي شدم و پريودم زودتر از هميشه شروع شد .آذر ماه 24 پريود بودم.علت اين بي نظمي قاعدگي از چيست؟ خيلي نگرانم.آيا ممكنه كه حامله بشم و دچار خونريزي؟؟؟

خواهشا زود جواب بدين
سلام
پاسخ شما در لینک زیر است:
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... ght=#15376
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 79 مهمان