دوست عزیز علت قاعدگی کم باید بررسی گردد !
اما بع نظر میرسد در نتیجه مصرف قرص هاباشد !اگر باز هم تکرار شد حتما نیاز به بررسی بیشتر دارد !

كارشناس مامايي فيروز

Re: پريود فقط يک روز- مصرف کلوميفن

دانستن انواع خونریزی در بارداری و علل آن برای مادران باردار بسیار حائز اهمیت است. خونریزی در خانم باردار اتفاق نگران کننده ای برای مادران است. اما باید دانست هر خونریزی خطرناک نیست، ولی برای اطمینان بیشتر، باید به پزشک اطلاع داد. به طور معمول از هر 4 خانم باردار در سه ماهه اول بارداری، یک نفر دچار خونریزی می شود. خونریزی در هر سه دوره ی سه ماهه از بارداری با دلایل متفاوتی اتفاق می افتد. پس دانستن انواع خونریزی در بارداری و علل آن امری مهم است.

https://bardariblog.blogsky.com/1399/04 ... ی-و-علل-آن

ایا مصرف دو تا دونه کلومیفن بدون تجویز دکتر اشکال دارد

من پریودیم منظم ۵ ماه اقدامم هر ماه سر وقتم پریود میشدم اخرین پریودیم ۲۱ مرداد بود بعدش باید۲۳ شهریور مریض میشدم نشدم ۲۵ رفتم ازمایش دادم منفی بود.بعد این که من سیکل ماهانه ام ۳۲ روزست.دو هفته گذشت پریود نشدم بیبی زدم بازم منفی بود گفتم شاید عفونت داشته باشم اخه ترشح سفید رنگ داشتم یکم اما بدون بو بود بخاطر همین دارو عفونت مصرف کردم تا اینکه ۱۹ مهر پریود شدم میخواستم دلیلشو بدونم اخه همیشه سر وقت پریود میشدم و امکان نداشت یروز عقب بیوفته.الان خیلی دوست دارم زود باردار بشم خواستم بدونم عیبی نداره در حد ۲ یا ۳ تا دونه کلومیفن مصرف کنم کلا دیگه نا امید شدم دوست دارم زود باردار بشم ممنون میشم کمک کنید.

سلام دوست عزیز
برای ناامید شدن خیلی زود است باید صبور باشید.معمولا زوجی که به مدت یکسال از هیچ روش پیشگیری از بارداری استفاده نمیکنند و باردار نمیشوند باید به دنبال علت نازایی باشند.ضمنا در موارد نازایی حتما باید توسط یک متخصص ویزیت شوید تا در ابتدا آزمایشات و اقدامات تشخیصی انجام شود مصرف خودسرانه دارو گاهی اوقات نه تنها مشکلی را حل نمیکند بلکه باعث عوارض جبران ناپذیری برای شما می شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
متاسفانه در پروسه سقط مکرر و نازایی حتما باید به کلینیکهای تخصصی مراجعه نمایید .آزمایشات هورمونی و سونوگرافی و عکس رنگی انجام دهید و تنها با یک شرح حال مختصر نمیتوان دارو تجویز نمود
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید همسر من واسه بارداری کلومفین استفاده کرد العان بعد از مصرف و اقدام به بارداری یک هفته از زمان پریودیش گذشته میشه حامله باشه یا از عوارض کلومفین هستش.چون دیدم که میگن با مصرف کلومفین پریودی عقب میفته

سلام ببخشید من کلومفین تازه گرفتم دکتر نوشته بعد هجدهم باید پریود میشدم نشدم تنبلی تخمدان دارم دوماه بدون قرص نشدم حالا کلومفین میتونم پنج روز بعد از پریودی بخورم و امپول پروژسترون هم نوشتن میشه االان امپول بزنم قرصا هم بخورم مدروکسی هم نوشتن

سلام دوست عزیز
دقیقا متوجه سوالتون نشدم ولی قرص کلومیفن معمولا از روز سوم تا هفتم سیکل تجویز میشود یعنی برای مدت ۵ روز. داروهای تخمک گذاری و هورمونی حتما در زمانهای دقیق دستور داده شده باید مصرف شوند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان