با سلام و خسته نباشيد
من يه آزمايش كامل قبل بارداري انجام دادم كه برخي جوايهاش برام مشكوك بود
ميشه لطفا بهم بگين مشكل خاصي هست يا نه؟
V.D.R.L nonereactive
HBS ag (elisa) nonereactive
Rubella ab IG titer 59
بيشتر از 5 Cytomegal virus

خيلي نگرانم :(

باعرض سلام
من فروردین 88ازدواج کردم وهمون ماه باردار شدم ودر 23خرداد جنین به علت لکه بینی سقط شد من تا اذر ماه پیشگیری کردم 4ماه باقرص وبعد طبیعی از دیماه به علت عفونت گوش ومصرف انتی بیوتیک پریودم 20روز عقب افتاد اسفند ماه برای بارداری پیش دکتر رفتم به من کلومیفن داد از 2ام روز تا8ام پریودم مصرف کردم 35 ام روز پریود شدم وبعد از پریود احساس درد در ناحیه پایین شکم و کم حالی ودرد پا بخاطر همین 19فروردین دکتر رفتم ودکتر بهم کرم واژینال داد باسیفکسیم (بدون معاینه داخلی وازمایشی)من چون کارمندم در محل کارم احساس دردم زیاد شد ووقتی اومدم خونه دردی نداشتم باز امروز پیش متخصص رفتم سونا کرد وگفت کیست نداری وقرص مدروکسی پروژسترون داد از روز 15پریود به مدت ده روز هر شب 2تا برای سه ماه باید مصرف کنم ایا این قرص بارداری من روهم عقب میندازه؟ایا به نظر شما من قرص رامصرف کنم؟من دوست دارم زودتر باردارشم واز عوارض این قرصها نگرانم ممنون میشم جوابمو بدید

سلام
عزیزم
شما رو به خاطر دارم و یادمه که قرار بود با پزشک دیگری مشورت کنید و اگر نظر ایشون هم همین بود، فعلاً داروی کمک باروری مثل کلومیفن استفاده نکنید.
حال اگر پزشک جدید شما معتقد به مصرف مدروکسی پروژسترون هستند، از این جهت نگران نباشید چراکه باعث تاخیر باروری نمی شه، برای روشن شدن موضوع به لینک زیر مراجعه کنید:پ
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... highlight=
با آرزوی سلامتی و کامیابی شما مادر آینده، امیدوارم در بهترین زمان ممکن با خبر خوش مادرشدنتون خوشحالمون کنید.
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

سلام من دو ساله ازدواج كردم تو اين مدت جلوگيري ميكردم الان سه هفته است ديگه جلوگيري نميكنم زمان تخمك گذاري رو حس نميكنم ترشح هم ندارم مي ترسم كه اصلا تخمك گذاري نداشته باشم ولي زمان پريودي تا دو روز درد دارم روز اول شديد و روز دوم خيلي خفيف.دوره ماهانه من 30 تا 37 روزه است تو رو خدا جوابمو بدين و راهنماييم كنين چه زماني بايد نزديكي كنم تا بچه دار شم اصلا من تخمك گذاري دارم؟

سلام مهدخت گل شما اگر در این ماه باردار نشدید میتونید از کیتهای تشخیص تخمکگذاری استفاده کنید داروخانه ها دارن من خودم مکس 14 استفاده کردم جواب داد بروشور داخل جعبه هست طبق سیکل ماهانه نوشته که از چه روزی تست رو شروع کنی بعد اینکه خیلی از خانمها زمان تخمکگذاری علایمی ندارند قیمت کیت هم از 4000 تومان هست تا 5500 بستگی به داروخانه داره موفق باشی :wink: عزیزم
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس اخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پره

این روهم بگم زمانیکه کیت مثبت شد یعنی دوتا خط قرمز شما 24 تا 36 ساعت بعد تخمک ازاد میکنید اون موقع میتونید تا 3یا 4 روز نزدیکی داشته باشید :wink:
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس اخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پره

mahdokht نوشته شده:سلام من دو ساله ازدواج كردم تو اين مدت جلوگيري ميكردم الان سه هفته است ديگه جلوگيري نميكنم زمان تخمك گذاري رو حس نميكنم ترشح هم ندارم مي ترسم كه اصلا تخمك گذاري نداشته باشم ولي زمان پريودي تا دو روز درد دارم روز اول شديد و روز دوم خيلي خفيف.دوره ماهانه من 30 تا 37 روزه است تو رو خدا جوابمو بدين و راهنماييم كنين چه زماني بايد نزديكي كنم تا بچه دار شم اصلا من تخمك گذاري دارم؟
سلام
پاسخی که در پست دیگرتان گذاشتم رو دیدید عزیزم؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان