رنگ ترشح

با سلام کارشناس محترم من ماه پیش اقدام به بارداری کردم ولی متاسفانه پروئید شدم سوالی داشتم در مورد رنگ ترشح که فکر میکنم دچار اشتباه شدم و ازشما راهنمایی میخوام
در روز های تخمک گذاری من فکر می کردم که ترشح به رنگ شیر سفید است آیا همچنین است یا باید مثل سفیده تخم مرغ خام شفاف و آبکی باشد چون من بعد از چند روز خیس بودن و ترشح شفاف ولی خیلی کم که به وضوح معلوم می شد ترشحهاتم سفید به رنگ شیر شد و من در این روزهایی که ترشحاتم به رنگ شیر بود نزدیکی داشتم آیا من اشتباه کردم باید هنگامی که ترشحاتم شفاف مثل سفیده تخم مرغ خام بود نزدیکی می کردم و ترشحات به رنگ شیر نشانه بعد از تخمک گذاری است.

سلام عزیزم
در زمان تخمک گذاری ترشحات زیاد آبکی شفاف و کشدار میشن . به نظر میرسه همون مشاهدات اولی صحیحتر از زمانی است که ترشحات کمتر و شیری رنگ میشوند .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

با سلام و خسته نباشی
با توجه به ایمیل های قبل در مورد رنگ ترشح که در بارداری ماه قبل موفق نشدم این ماه هم سیکل 37 روزه شروع شد و شما گفتید از 17 ام تا 26 ام نزدیکی یک شب در میان داشته باشم سوالم این است که چند روز قبل از روز تخمک گذاری آیا ترشح به رنگ زرد علائم قبل از تخمک گذاری میباشید چون امروز 12 روز از پروئیدم میگذرد و ترشح خیلی کم و به رنگ زرد و چسبناک دارم آیا روز تخمک گذاری من چند روز دیگه میباشد و روز 17 ام نزدیکی را شروع کنم یا از حالا که ترشح به این رنگ نمایان شده است. با تشکر زهره

سلام
زهره جان ترشحات زردرنگ مربوط به هیچ کجای سیکل نیست و اصلاً جزو ترشحات طبیعی به حساب نمی آید پس روند برنامه ریزی برای تخمک گذاری و اقدام برای بارداری را با آن تغییر ندهید.
در صورت ادامه ترشحات زردرنگ هم برای رد احتمال عفونت، مراجعه بالینی داشته باشید...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان