کارشناس محترم الان با این شرایطی که دارم میتونم نازایی ثانویه داشته باشم بعد یک سوال دیگه ممکنه چون بی دلیل داروی القای تخمک گذاری مصرف کردم تعادل هورمونی بدنم بهم ریخته باشه ؟؟؟

دوست عزیزم تا قبل از یک سال نمی توان از لفظ نازایی استفاده کرد !
استفاده از دارو ها می تواند تعادل هورمونی را تحت تا ثیر گذاشنه باشد اما معمولا باعث نازایی نمی شود !
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم از اینکه خیلی زود جواب میدید!!!
من تخمک گذاریم طبق سونو واژینال 17 یا 18 سیکلم انجام میشه به نظر شما دیر نیست ؟نمی تونه نشونه تنبلی تخمدان باشه ؟در ضمن من زمانی که من قرص کلومیفن و لتروزل مصرف میکردم روز 15 به بعد سیکلم دیگه ن ز د ی ک ی نداشتم این عامل هم میتونه باعث باردار نشدنم باشه ؟

دوست عزیزم طول سیکل های شما و زمان تخمک گذاری مشکلی ندارد !
اما شما بعداز مصرف آخرین قرص باید 3-8 روز بعد ازآن حتما یک شب درمیان نزدیکی داشته باشید !
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس محترم من واقعا ازتون سپاسگذارم برام دعا کنید یه روزی بیام خبر بارداری مجددمو بهتون بدم البته بدون عکس رنگی .....
الان 29 سیکلمه سینه درد خیلی زیاد دارم البته معمولا بعد از تخمک گذاری سینه درد من شروع میشه تا پری بعدی هم ادامه داره نمی دونم طبیعیه یا نه ؟ترشح هم دارم البته ک وقتی زیاد راه میرم وجود داره دیگه علامت خاصی ندارم جز عصبی بودن نمی دونم اینا میتونه نشونه بارداری باشه چون همیشه این مشکلاتو قبل از پری هم دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دوست عزیز این علائم بیشتر شبیه سندروم قبل از قاعدگی است ولی امید داشته باشید و به نکاتی که در پست قبلی گفتم حتما عمل کنید !
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز
من امروز بعد از ظهر ساعت 6 بی بی چک مارک WONDOF گذاشتم بعد از یک دقیقه خط دوم ظاهر شد البته اصلا صورتی نبود خط سفید بیشتر شبیه جای خط هنوز هم روی بی بی چک هست نمی دونم چیه یعنی + یا نه ؟اول زیر نور معلوم بود اما الان همینجوری هم مشخصه البته سفید رنگه ! نیم ساعت بعد یه بی بی چک دیگه با یه مارک دیگه گذاشتم ادرارم خیلی خیلی کم بود اما بی بی دوم جوابش منفی بود ؟؟؟گیج شدم؟ترو خدا به دادم برسید!

SOMI60 نوشته شده:کارشناس عزیز
من امروز بعد از ظهر ساعت 6 بی بی چک مارک WONDOF گذاشتم بعد از یک دقیقه خط دوم ظاهر شد البته اصلا صورتی نبود خط سفید بیشتر شبیه جای خط هنوز هم روی بی بی چک هست نمی دونم چیه یعنی + یا نه ؟اول زیر نور معلوم بود اما الان همینجوری هم مشخصه البته سفید رنگه ! نیم ساعت بعد یه بی بی چک دیگه با یه مارک دیگه گذاشتم ادرارم خیلی خیلی کم بود اما بی بی دوم جوابش منفی بود ؟؟؟گیج شدم؟ترو خدا به دادم برسید!
دوست عزیز بی بی چک معمولا با خطا همراه است و تنها راه مطمئن شدن انجام آزمایش خون است !
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم از لطف تون !
کارشناس محترم من احتمالا اگه بتونم بر ترسم غلبه کنم باید برم عکس رنگی !!
میشه برای من راجع به عکس رنگی و چگونگی گرفتنش و میزان دردش توضیح بدید؟؟
و اون مراکزی که میگن عکس رنگی بدون درد واقعا درسته یا نه شعاره ؟؟؟؟؟؟؟/

دوست عزیز هیسترو سالپنگو گرافی یا عکس رنگی عبارتست از : تزریق ماده حاجب به داخل رحم و گرفتن سه عکس پی در پی در مراحل مختلف !
درد آن نیز کمی از معاینه واژینال بیشتر است !
در رابطه با مرکزی که گفتید اطلاعاتی ندارم !
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس محترم
من قبل از گرفتن عکس نباید اقدامی بکنم آخه بعضی جاها خوندم باید از دو سه روز قبلش آنتی بیوتیک بخورم ؟؟؟ بعد از عکس خونریزی دارم ؟؟؟ عکس رنگی عوارضی نداره ؟یا اینکه قبل از انجام عکس باید مسکن بخورم ؟
ببخشید که من اینقدر سوال دارم خیلی استرس دارم !!!
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 37 مهمان