ناباروری

سلام با عرض خسته نباشید من مقداری وضعیت پیچیده دارم من 29 سالمه و یک پسر 6 ساله دارم پسرم با یک بار اقدام باردار شدم .روش زایمانم سزارین بود و روش جلوگیری من 5/5 آی یو دی بود که من هیچ مشکلی با دستگاه نداشتم اسفند سال گذشته دستگاه رو خارج کردم برای بارداری مجدد متاسفانه رفتم پیش یک دکتر زنان غیر از دکتر خودم ازش خواستم به من روشهای تعیین جنسیت رو یاد بده اون دکتر هم همون ماه اول برای من کلومیفن تجویز کرد (اعتقاد داشت که کلومیفن بچه رو دختر میکنه )همینطور برنامه زمانبندی شده و شستشوی سرکه من چند ماه این کارها رو انجام دادم یک ماه هم لتروزل و متفورمین خوردم چند ماههم کنار کلومیفن آمپول HCG زدوم اما هیچ تاثیری نداست الان حدود 10 ماه میگذره و من هنوز باردار نشدم ماه گذشته به دکتر خودم مراجعه کردم بهم گفت هیچ دارویی نخورم وبرای من سونو واژینال نوشت روز 16 سیکلم فولیکول 17 داشتم که طبق علائم تخمک گذاری مثل دما و ترشح روز 18 سیکلم تخمک گذاری کرده بودم الان 26 سیکلم هستم نمی دونم باز چی میشه از عکس رنگی هم میترسم آز شوهرم هم خوب بوده ترو خدا راهنماییم کنید من خیلی نگرانم !!!!یعنی مشکل من کجاست ؟؟؟آزمایشات FSH وLHو پرولاکتین من هم نرمال بوده من خیلی مستاصلم !!!

دوست عزیزم به نظر من هم فعلا نیاز به مصرف دارو نیست و استفاده از دارو های ذکر شده در مرحله اول ضرورتی نداشته و برای تعیین جنسیت تاثیری ندارد !
تحت نظر پزشک بالینی خود باشید چون شما 5 سال از دستگاه استفاده کردهاید احتمال عفونت و بسته شدن لوله ها در شما بالا بوده لذا نظر پزشک بالینی در این زمینه ارجح است و اگر لازم به انجام عیس رنگی بود نگران نباشید چرا که این خود یک راه درمان محسوب می شود !
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 97 مهمان