بی نظمی در قاعدگی (خواهشن جواب بد

سلام به کارشناسه محترم من چند روزه پیش مزاحمتون شده بودم درد داشتم در تخمدانه سمته چپم که گفته بود بعد از روزه 14 بعد پرییودیم روزه 8 و9 درد داشتم (پریودیه من توماه قبل 29 شروع شد روز6 ابان تمام شد من روز 14 بعد از پرییودیمو روز 14 ماه حساب کردم نمیدونم درست حسباب کرده بودم یانه )که توضیح دادیدبه من پریودیم منظم بود برایه 4 ماه من 29روزه میشم قبلا 28 روزه بودم حالا بعد ازاین دردی که بهتون قبلا گفت که فکر میکردم مربوط به کیسته 17 میلیمتریم بود که شما گفتید بااین اندازه کیست حساب نمیشه امروز یعنی روز 26 بعد از پریودیم پریودشدم یکم ترسیدم اخه من باید 4روزه دیگه پریود میشدم از نظر شما امکان داره تاثیر درد باشه که در تخمدانم داشتم اخه من استرسم نداشتم چون چندماه اقدام کردم برایه بارداری نمیدونم میتونه از چی باشه میشه کمکم کنید مرسی (من باید این ماه برم سونوبرایه اینکه بدونم زمانه دقیقه تخکمک گذاریم کی هست و بخاطر وضعیته کیستم میخوام برم ) چندمین روزبعد از پرییودیمو شما پیشنهاد میدید برایه سونوبرم

سلام
دوست عزیز! گمان می کردم پاسخ شما خیلیل پیشتر ارسال شده اما متاسفانه اینطور نبوده...
دوست عزیزم 4 روز اختلاف در قاعدگی غیر طبیعی نیست مخصوصاً اگر در سیکلهای بعد سیکلتان به سمت کوتاهتر شدن نرود. در ثانی استرس و ... هم به راحتی در این امر توانا هستند.
با توجه به سیکلهای شما که اکثراً 29 روزه بوده حول و حوش روز 13-14 سیکل زمان مناسبی ست.
موفق باشید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان