عفونت

خیلی ممنون که پاسخ دادید.بله پاپ اسمیرانجام دادم.گفتن چیزی نیست التهاب مزمن داری.داروهائی که استفاده کردم آزیتروسین.آمپول سفتریاکسون.کرم های واژینال لکورکس ومترونیدازول وتریپل سولفا.اما اینبارکه رفتم برام فلوکونازوی وکلوتریمازول نوشته که هنوزاستفاده نکردم.سوال مهمم اینه که اگراین مدت که نزدیکی داشتم لقاحی صورت گرفته باشه باتوجه به اینکه 10روزبه تاریخ پریودم مانده مصرف کرمهای واژینال برای درمان عفونت یاباقیمانده زخم اشکالی نداره؟ازتون واقعاممنونم

دوست عزیزم در مطالعات انجام شده ، بدلیل جذب اندکی که کلوتریمازول از راه پوستی دارد ، عارضه خاصی در ارتباط با مصرفش حین بارداری دیده یا گزارش نشده شده است
ولی فلوکونازول از دسته c است و مصرف آن در بارداری با احتیاط انجام می شود !
كارشناس مامايي فيروز

منتظرپاسختون هستم

کرم واژینال لکورکس چی؟یدهاونم اشکال نداره؟آخه میترسم زخمم عودکنه واین لکه بینی بانزدیکی بخاطرزخم باشه؟ازطرف دیگه امروز9مین روزیه که کیت تخمکگذاری هردوخطونشون میده؟آیاباردارم؟؟؟؟؟؟؟آیاباوجودلکه بینی های بعدازنزدیکی امکان بارداری وجودداره؟کیت تخمکگذاری دقیقاممکنه چندروزهردوخطونشون بده درحالت عادی؟منتظرپاسختون هستم

عفونت

تتقریباده روزمونده به تاریخ پریودم.برام عجیبه چرابایدده روز کیت تخمک گذاری هردوخطونشون بده.پررنگ بودن خط دوم زیادنبوده ولی همینکه ظاهر شده دال برچیست؟ممنون ازراهنمائیتون
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 26 مهمان