Re: آیا تخمک گذاری با لکه بینی همراه است؟

اگر پریود بی نظم دارید به این طور محاسبات نباید اعتماد کرد و کلا یک شب در میان اقدام کنید.
برخی ها زمان تخمک گذاری شون لکه بینی کمی دارند اما گاهی هم بر اثر عدم تعادل هورمونی ست

كارشناس مامايي فيروز

حانیه69 نوشته شده:سلام وقت بخیر من از فردا زمان تخمک گذاریم شروع میشه البته این زمان و با ماشین حساب الکترونیکی محاسبه کردم چون پریودیم نا منظم هست الان طبق اون محاسبات من ترشحات قهوه ای کمرنگ دارم ،ایا این اتفاق برا تخمک گذاریم هست ؟؟؟خواهش میکنم جواب بدید :?

اگر پریود بی نظم دارید به این طور محاسبات نباید اعتماد کرد و کلا یک شب در میان اقدام کنید.
برخی ها زمان تخمک گذاری شون لکه بینی کمی دارند اما گاهی هم بر اثر عدم تعادل هورمونی ست
كارشناس مامايي فيروز

من امروز هجده روز از پریودم میگذره و لکه بینی دارم .پریودهم بیست و هشت روزه و تقریبا ۶ ماه هست که اقدام به بارداری دارم و ۳۷ سال دارم.دلیل این لکه بینی چیست.تا حالا در این زمان چنین چیزی نداشتم .لطفا راهنمایی کنین

سلام
عزیزم
صرفا جهت آگاهی(چون زمان زیادی از پستتون گذشته )
اگر هجده روز از اتمام قاعدگی تون می گذرد یعنی حدود 3-4 روز بعد باید پریود می شدید این لکه بینی به لانه گزینی می تواند شبیه باشد
اگر روز 18 سیکلتون بوده، ممکن است با احتمال کمی مربوط به تخمک گذاری باشد
در صورت تکرار علت یابی لازم است
كارشناس مامايي فيروز

Re:

KarshenaseMamaee نوشته شده:بله شیدای عزیزم
هم یادمه و هم با این الگوی لکه بینی به علاوه ی بررسی بالینی هم که شدید، اولین احتمال محکم: لکه بینی مربوط به تخمک گذاری و وضعیت هورمونی این زمان می باشد و نشانه ی بسیار خوبی هم می باشد.
شیداجان! از اینکه دوباره از حالتون مطلع شدم خوشحالم.
موفق و کامیاب باشید.
به خدا می سپارمتون
سلام وقتتون بخیر
در این زمان لکه بینی داشتن رابطه مشکلی نداره؟
چون منم دقیقن همین شرایطو دارم
اما فک میکردم مث موقع پریود نباید رابطه داشته باشیم

سلام دوست عزیز
لکه بینی از علائم ثانویه تخمک گذاری محسوب میشود زیرا در تمامی زنان یا تعداد زیادی از آنها دیده نمیشود.در صورت ادامه یافتن لکه بینی به درمانگرتان مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز

سمیه * نوشته شده:
چهارشنبه 12 تیر 1398, 12:22 am
ممکنه از دوره قاعدگی چیزی مونده باشه؟
چون قاعدگی این ماهم مثل ماهای قبل هفت روزه نبود ینی اصلا نبوده کمتر از هفت روز باشه
این ماه چهار روز بود

چون تو ی سایت خوندم نوشته بود ممکنه چیزی از قاعدگی مونده باشه و بعد از رابطه ممکنه ترشح داشته باشین
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان