سوال درباره انتخاب نوع زایمان

سلام کارشناس عزیز
من همیشه زایمان طبیعی رو به روش سزارین ترجيح میدادم، ولی متاسفانه من سابقه حملات پانیک رو دارم و دو بار هم در بارداری دچار حمله شدم .خیلی نگران هستم که در لحظه زایمان دچار حمله بشم و ضربان قلبم بالا بره و خطری بچه رو تهدید کنه. لطفا راهنماییم کنید که با توجه به شرایط من به نظرتون کدوم روش زابمان مناسبتر هستش؟

Re: سوال درباره انتخاب نوع زایمان

سلام
دوست عزیزم متخصصین زنان و زایمان هم در چنین مورادی تشخیص را به عهده ی متخصص اعصاب می گذارند و در هیمن راستا یک مشاوره با وی درخواست می کنند و بیمار را برای انتخاب نوع زایمان به ایشان ارجاع می دهند.
تدر ضمن دوست عزیزم !تیروئیدتون رو به تازگی چک کرده اید و نرمال بوده است دیگر؟
كارشناس مامايي فيروز

niki63 نوشته شده:سلام کارشناس عزیز
من همیشه زایمان طبیعی رو به روش سزارین ترجيح میدادم، ولی متاسفانه من سابقه حملات پانیک رو دارم و دو بار هم در بارداری دچار حمله شدم .خیلی نگران هستم که در لحظه زایمان دچار حمله بشم و ضربان قلبم بالا بره و خطری بچه رو تهدید کنه. لطفا راهنماییم کنید که با توجه به شرایط من به نظرتون کدوم روش زابمان مناسبتر هستش؟
نیکی عزیزم توی این ماه عزیز برات از خدا بهترین ها رو میخوام
یه زایمان راحت و بی استرس
سلامتی تو و دختر نازت
به خدا میسپارمت بیخبرمون نذار...
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

از راهنماییتون ممنونم کارشناس عزیز. نه تازگی چک نکردم آخرین بار در ماه ششم چک کردم و نرمال بود. برای مشکلم هم فقط دارو مصرف می کردم البته قبل از بارداریم. در زمان اقدام برای بارداری هم دارو مصرف نمی کردم. نمیدونستم که ارتباطی بین تیرویید و حملات وجود داره!
آخرین ويرايش توسط 1 on niki63, ويرايش شده در 0.

niki63 نوشته شده:از راهنماییتون ممنونم کارشناس عزیز. نه تازگی چک نکردم آخرین بار در ماه ششم چک کردم و نرمال بود. برای مشکلم هم فقط دارو مصرف می کردم البته قبل از بارداریم. در زمان اقدام برای بارداری هم دارو مصرف نمی کردم. نمیدونستم که ارتباطی بین تیرویید و حملات وجود داره!
از اون نظر عرض کردم که متاسفانه برخی علائم پرکاری تیروئید نیز با این حملات اشتباه می شوند و برای اینکه مطمئن باشیم حملات پانیک است باید یک بار از نرمال بودن تیروئید مطمئن باشیم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “انتخاب نوع زایمان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان