زایمان طبیعی یا سزارین ( در صورت وجود میوم )

سلام
من 36 هفته است که باردارم . یه میوم ترانس مورال 43*29 میلیمتر در قدام تنه دارم . دکترم میگه به خاطر وجود میوم زایمان طبیعی برام خطرناکه , لطفا راهنماییم کنید
من زایمان طبیعی رو ترجیح میدم مگر اینکه واقعا خطر داشته باشه

مرسی از توجهتون

Re: زایمان طبیعی یا سزارین ( در صورت وجود میوم )

سلام دوست عزیز
منم هفته ۲۵ بارداری هستم و میوم دارم ، اما دکتر من گفته که میتونم طبیعی زایمان کنم، من ایران نیستم و وقتی از دکترم پرسیدم که بخاطر میوم میتونم طبیعی زایمان کنم یا نه ؟ جواب دادند که حتما میتونی...
البته عزیزم این نظر دکتر من بود ، در مورد شما و جای فیبرومتون نمیتونم نظری بدم چون نمیدونم ....
امیدوارم موفق باشی و بزودی نی نی رو بغل کنی :lol:

سلام ناجی جون خوبی؟
عزیزم من آلمان هستم و البته سختی هایی داره ، اما واسه اینکه نی نیم انشالله تو شرایط خوبی بزرگ بشه خوب تحمل می کنم...
البته تنها مشکل من اینجا دوری از خانوادم هست :( وگرنه شرایط زندگی خیلی خوب و آروم هست ...
انشالله تو هم به همه چیزایی که میخواهی و به صلاحت هست برسی ، می بوسمت

سلام اونجا که پزشکای خوبی داره خاطرت جمه دیگه المانی رو فوت ابی من بچه دخترداییم الان گیج شده مهد با یه زبان خونشون هم فارسی 3سالشه باورت میشه حتی کلمات پیش پاافتاده رو قاطی کرده نمیتونه درست بگه

Niloofar نوشته شده:سلام
من 36 هفته است که باردارم . یه میوم ترانس مورال 43*29 میلیمتر در قدام تنه دارم . دکترم میگه به خاطر وجود میوم زایمان طبیعی برام خطرناکه , لطفا راهنماییم کنید
من زایمان طبیعی رو ترجیح میدم مگر اینکه واقعا خطر داشته باشه

مرسی از توجهتون

سلام اغلب وقتی برای فیبروم رحمی منع زایمان طبیعی می دهند که یا آن فیبروم یا دیگری، قبلاً جراحی شده باشد (که ریسک پارگی رحم مطرح می شود)
یا اینکه فیبروم نزدیک دهانه ی رحم باشد که در آن صورت ممکن است مانع پیشرفت سیر زایمان شود.
که برای شما هیچ کدام نیست اما در هر صورت تشخیص با درمانگر بالینی ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “انتخاب نوع زایمان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان