Re: کيت تخمک گذاري

آیسا نوشته شده:مر30 از جوابتون ولی خ دوست داشتم بدونم با کیت اگه باشه همون روز باید اقدام کرد یا فردای همون روز ؟
کلا زمانی که کیت مثبت می شود نشان از تخمک گذاری در حدود 24 تا 36 بعد می دهد(اغلب 36 ساعت را در نظر می گیرند)
یعنی 1.5 روز بعد
برای جنسیت پسر(اگر موثر باشد؟؟!!) گفته می شود که باید بعد از آزاد شدن تخمک به فاصله نزدیک ، اقدام شود.(یعنی آنقدر دیر نشود که تخمک از بین رفته باشد)
یعنی اقدام شما می شود 1.5 تا 2 روز بعد از مثبت شدن کیت
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من 7-8 ماهیه پرید های نامنم دارم و سه ماهه آمپول پروژسترون استفاده کردم ماه پیش اقدام کردم نشد.9شهریور بعد گذشت 2روز از آمپول پرید شدم.تونت خوندم از روز 12تا 18 اقدام کنید اما دوستام میگن بعد از پاک شدن تا 10 روز یک شب درمیان. گیج شدم کی باید اقدام کرد؟ماه پیش باردار نشدم خیلی میترسم.کیت رو منکه پریدم به این شکله از چه تاریخی استفاده کنم؟ تایمی که تو سایت گفتین 10صبح تا 4بعدازظهر من سرکارم نمیتونم :( یه سوال دیگه یه شب درمیون که اقدام کنی فرداش تست رو انجام بدی مشکلی پیش نمیاد؟ببخشید طولانی :( شد

سلام
سوال قبلی منو ممنون میشم زودتر جواب بدین... 21 تیرماه آزمایش ادرار و خون انجام دادم اما یادم نیست چقدر قبل یا بعد پریدم بوده LH من 7.9 و F.S.H مقدار 2.8 ...دکتر بهم گفت هورمونات کمه ولی مقدار LH من تو رنج بود... میشه تفسیر کنید آز منو؟ ممنونم

ترمه1 نوشته شده:سلام
من 7-8 ماهیه پرید های نامنم دارم و سه ماهه آمپول پروژسترون استفاده کردم ماه پیش اقدام کردم نشد.9شهریور بعد گذشت 2روز از آمپول پرید شدم.تونت خوندم از روز 12تا 18 اقدام کنید اما دوستام میگن بعد از پاک شدن تا 10 روز یک شب درمیان. گیج شدم کی باید اقدام کرد؟ماه پیش باردار نشدم خیلی میترسم.کیت رو منکه پریدم به این شکله از چه تاریخی استفاده کنم؟ تایمی که تو سایت گفتین 10صبح تا 4بعدازظهر من سرکارم نمیتونم :( یه سوال دیگه یه شب درمیون که اقدام کنی فرداش تست رو انجام بدی مشکلی پیش نمیاد؟ببخشید طولانی :( شد
عزیزم خیلی ها با کیت به نتیجه نمی رسند.
کلا یک شب در میان اقدام کنید(اگر مشکلی ندارید)
به این شکل، هیچ وقت تخمک آزاد شده را از دست نمی دهید.
اگر ممنوعیتی دارید با سونوی حدود 12 سیکل از روز تخمک گذاری تون حدودی مطلع شوید
كارشناس مامايي فيروز

ترمه1 نوشته شده:سلام
سوال قبلی منو ممنون میشم زودتر جواب بدین... 21 تیرماه آزمایش ادرار و خون انجام دادم اما یادم نیست چقدر قبل یا بعد پریدم بوده LH من 7.9 و F.S.H مقدار 2.8 ...دکتر بهم گفت هورمونات کمه ولی مقدار LH من تو رنج بود... میشه تفسیر کنید آز منو؟ ممنونم
این آزمایش فقط روز 2 و 3 قاعدگی معتبر است
كارشناس مامايي فيروز

باسلام خانمی 50 ساله دارای پریود منظم ووازمایشات سالم هستم مدت 1/5 سال ازدواج کردم قصد بارداری دارم وهمسرم 40ساله دارای واریکوسل بوده 8ماه پیش عمل کردیم وتعداد اسپرم او الان 12هزار ومیکرو است ایا ما میتوانیم باردار شویم

سلام
تحرک و مورفولوژی اسپرم ها هم مهم است.آنالیز اسپرم الان کامل نرمال شده؟
اگر 1.5 سال است که اقدام هم کرده اید، عکس رنگی از رحم داشته اید؟
سونویی که وسط سیکل تخمک گذاری را تائید کند چه ماهی انجام داده اید؟ به تازگی؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت شما
من سیکل پریودیم ۲۵روزه ست الان از دیروز ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ کیت گذاشتم خط اول پررنگ بود خط دوم خیلی کمرنگ ولی امروز که دوباره تست کردم فقط خط اول پررنگ بود جریان چیه ؟یعنی تخمک گذاری ندارم نمیدونم چکار کنم
میشه جواب رو سریع بگید ممنون میشم :)

[quote="KarshenaseMamaee"]سلام

با سلام من شهریور 95 با مردی 40ساله که به علت عدم بارداری طلاق گرفته بود جواب پزشکان داشتن واریکوسل بوده است من فردی با دوره ماهانه منظم 29 روزه بودم اما اذر ودی همان سال عادت نشدم ازمایش دادم مشکوک به بارداری بود تصویر آن را برایتان ارسال میکنم با مشورت متخصص زنان 2تا آمپول باهم زدم بعد 24ساعت پریود شدید شدم بعد ان به صورت 29روزه هرماه پریود میشوم اما نزدیکی ما به شکل مرتب نیست.من به دکتر مشهد مراجعه کردم ازمایش تعداد تخمک دادم 3/.تخمک داشتم دکتر ها به من گفتند شانس تخمک گذاری موفق نداری حتی کاشت مصنوعی را هم قبول نداشتند پزشکان گفتند شما سنتان بالا ست امکان پذیرش در بدن شما نیست شوهرم واریکوسل را عمل کرد 9ماه پیش ،تعداد اسپرم اش قبل عمل 8هزار بود اما الان 12هزار است گفتند برای ایشان امکان قوی کردن اسپرم هست اما در بدن شما جواب نمی دهد نظر شما چیست ایا ازمایشات را برای شما ارسال کنم.

raziyeh.dosti نوشته شده:سلام خدمت شما
من سیکل پریودیم ۲۵روزه ست الان از دیروز ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ کیت گذاشتم خط اول پررنگ بود خط دوم خیلی کمرنگ ولی امروز که دوباره تست کردم فقط خط اول پررنگ بود جریان چیه ؟یعنی تخمک گذاری ندارم نمیدونم چکار کنم
سلام دوباره من الان یک هفته ست با کیت تست میزنم ولی انگار خبری از تخمک گذاری نیست حالا نظر شما چیست؟

raziyeh.dosti نوشته شده:سلام خدمت شما
افراد زیادی با کیت به نتیجه نمی رسند و این به معنای نبود تخمک گذاری نیست
اما در کل اولین روزی که خط دوم در پررنگ ترین حالتش هست رو روز مثبت شدن کیت در نظر می گیریم
روز های قبلش چک نکرده بودید؟
روزی که خط کمرنگ داشت چندم سیکلتون بود؟
كارشناس مامايي فيروز

طهورا نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام

با سلام من شهریور 95 با مردی 40ساله که به علت عدم بارداری طلاق گرفته بود جواب پزشکان داشتن واریکوسل بوده است من فردی با دوره ماهانه منظم 29 روزه بودم اما اذر ودی همان سال عادت نشدم ازمایش دادم مشکوک به بارداری بود تصویر آن را برایتان ارسال میکنم با مشورت متخصص زنان 2تا آمپول باهم زدم بعد 24ساعت پریود شدید شدم بعد ان به صورت 29روزه هرماه پریود میشوم اما نزدیکی ما به شکل مرتب نیست.من به دکتر مشهد مراجعه کردم ازمایش تعداد تخمک دادم 3/.تخمک داشتم دکتر ها به من گفتند شانس تخمک گذاری موفق نداری حتی کاشت مصنوعی را هم قبول نداشتند پزشکان گفتند شما سنتان بالا ست امکان پذیرش در بدن شما نیست شوهرم واریکوسل را عمل کرد 9ماه پیش ،تعداد اسپرم اش قبل عمل 8هزار بود اما الان 12هزار است گفتند برای ایشان امکان قوی کردن اسپرم هست اما در بدن شما جواب نمی دهد نظر شما چیست ایا ازمایشات را برای شما ارسال کنم.
سلام عزیزم
آزمایش اخیر همسرتون رو بفرستید لطفا
سونوگرافی وسط سیکل اگر داشتید بفرستید اگر نه انجام دهید حتما حدود 12 سیکل
كارشناس مامايي فيروز

افراد زیادی با کیت به نتیجه نمی رسند و این به معنای نبود تخمک گذاری نیست
اما در کل اولین روزی که خط دوم در پررنگ ترین حالتش هست رو روز مثبت شدن کیت در نظر می گیریم
روز های قبلش چک نکرده بودید؟
روزی که خط کمرنگ داشت چندم سیکلتون بود؟[/quote
روز ۱۰از سیکلم بود

سلام من روز ۱۳-۱۵ سیکلم کیت تخمک گذاری هرسه روز بسیار پررنگ بود
و روز ۱۲ و۱۶ هاله کمرنگ‌بودل
روز ۱۶ ساعت ۸ شب سونو داخدم که فولیکول نداشتم و احتمالا ازاد شده بوده
تخمک گذاریم چه زمانی بوده یعنی؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان