کیت تخمک گذاری

سلام و خسته نباشید
دوره های من بین 28 تا 30 روز است و از روز 11 پریود از تست استفاده کردم. روز اول خط بالایی قرمز کمرنگ و خط پایینی صورتی بود.روز دوم خط پایین کمی پررنگتر شدو امروز که روز 13 پریودم است هر دو تقریبا یکرنگند ولی قرمز کم رنگ. به نظر شما این به معنی نزدیک بودن زمان تخمک گذاری است؟

Re: کیت تخمک گذاری

sabawindy نوشته شده:سلام و خسته نباشید
دوره های من بین 28 تا 30 روز است و از روز 11 پریود از تست استفاده کردم. روز اول خط بالایی قرمز کمرنگ و خط پایینی صورتی بود.روز دوم خط پایین کمی پررنگتر شدو امروز که روز 13 پریودم است هر دو تقریبا یکرنگند ولی قرمز کم رنگ. به نظر شما این به معنی نزدیک بودن زمان تخمک گذاری است؟

عزیزم منم از کیت استفاده کردم.. هر وقت دو تاش پررنگ شد 24_36 ساعت بعد تخمک گذاریه.. اوج زمان بارداریه.. هروقت دو خط رو دیدی اون روز و فرداش و پس فرداش احتمال بارداری زیاده.. خلاصه اقدامات رو شروع کن. از این سایت خوب هم می تونی استفاده کنی عزیزم:

http://www.ninisite.com/discussion/thre ... adID=40923

سلام دوره پریود من از29تا 33روزه است برای بارداری وتشخیص دقیق روزتخمک گذاری ازکیت استفاده میکنم ابان ماه که ازوقت تخمک گذاریم گذشته بود بصورت اتفاقی ازکیت استفاده کردم 28ماه ابان بود دوخط بالای پررنگ و پایینی کم رنگ افتاد تعجب کردم چون گذشته بود ازوقتم فردا بازانجام دادم دو خط پررنگ شود و بعد ده روز پریود شودم 10آذر مگر تخمگ گذاری نیمه پریودی نیست چرا بااین فاصله شودم ایا با دوبار انجام تست امکان داره تست اشتباه کرده باشه ممنون راهنمایم کنید

سلام
افراد زیادی هستند که نتیجه معقولی از کیت نگرفته اند من به شخصه توصیه خاصی به استفاده از آن ندارم
یک سیکل حدود 12 ام سونو دهید در مرکزی دقیق
حدود روز تخمک گذاری مشخص می شود
از آن پس هم یک بازه ی وسیع زمانی را یک شب در میان اقدام کنید تا شانس بارداری بالا باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان