پسرزائی

سلام من برای پسربه دنیا آوردن سه ماه است زیرنظر یه عطارم گفته درآخرین پریود شب3 پریودشبی1عدد لتروزل تا5شب وشبی2 عددکلومیفن تا5شب همزمان باهم خورده شود خواستم اول باشمامشورت بکنم ضرر وعوارض نداشته باشه

Re: پسرزائی

سلام مارال جون.من همه این راهها رو برای داشتن پسر رفتم ولی تا نباشد میل حق برگی نیوفتد از درخت.الان الحمدالله یه دختر دارم.الان میفهمم دکترا فقط بخاطر پول این حرفارو میزنن که فلان کارو بکن یا فلان چیزو بخور تا بچه پسر بشه.بنظر من که اصلا تاثیری ندارن.
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

Re: پسرزائی

مارال نوشته شده:سلام من برای پسربه دنیا آوردن سه ماه است زیرنظر یه عطارم گفته درآخرین پریود شب3 پریودشبی1عدد لتروزل تا5شب وشبی2 عددکلومیفن تا5شب همزمان باهم خورده شود خواستم اول باشمامشورت بکنم ضرر وعوارض نداشته باشه
اینها داروهای تحریک تخمک گذاری ست که برای کسی هم که قصد تععین جنسیت ندارد اما از نظر تخمک گذاری مشکل دارد تجویز می شود (البته نه کلومیفن و لتروزول یا هم) هر کدام از اینها به تنهایی عارضه ی دوقلوزایی و به دنبالش تمامی خطرهای دوقلویی از جمله زایمان زودرس و ... را دارد (چه رسد که برای شما با هم تجویز شده)
در مورد اینکه این روش برای تعیین جنسیت اثر واقعی داشته باشد هم من اطلاعی ندارم...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان