مثبت شدن تست LH ادراری

سلام به همگی دوستان و کارشناس عزیز
من برای تعیین روز تخمکگذاری از تست LH ادراری مکث 14 استفاده میکنم سیکلم 28 تا 29 روزه هست یه سوال در مورد تست داشتم
روز 15 سیکل که از تست استفاده میکنم دو خط صورتی رنگ واضح میبینم ولی خط پایینی کمررنگتر از بالایی است فرداش که روز 16 سیکلم میشه دوباره که از تست استفاده میکنم دو خطه میشه ولی اینبار خط پایینی پررنگتر از خط بالایی هست میخواستم بدونم که روز 15 سیکل تست مثبت میشه یا روز 16 سیکل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته این دو خط پررنگ که پایینی پررنگتره تا 18 سیکلم ادامه داره و 19 سیکلم دوباره مثل 15 سیکلم خط پایین کمررنگتر از بالایی میشه ولی همچنان واضح میمونه.
لازم به ذکر است که در بروشور تست نوشته که ظهور دو خط صورتی رنگ واضح به منزله مثبت شدن تست میباشد ولی نمیدونم چرا برای من اینجوری میشه هر ماه تستو درست و مطابق بروشور انجام میدم. لطفا هر کی اطلاعات داره کمکم کنه .

Re: مثبت شدن تست LH ادراری

سلام دوست عزيز من دوبار ازاين تست استفاده كردم وازكارشناس مامايي پرسيدم روزي مثبت محسوب ميشه كه خط پاييني پررنگترازبالايي باشه وبعدازاون هم دوياسه روزي همينجوري ميمونه اما همون اولين روز ملاك مثبت شدن محسوب ميشه

با سلام من یک ساله که ازدواج کردم و pcoهستم یک ماه از کلومین استفاده کردم جواب نداد الان 2 ماه که از لتروزول استفاده می کنم که فولیکول ماه قبلم در روز 12 چند تا 8 و ا عدد 19 میلیمتری بود ولی بارداری رخ نداد. واین ماه دز قرص را دکتر بیشتر کرد با وجود دو فولیکول 19 و 17 میلیمتری در روز 12 سونو یک کیست فانکشال 41 میلیمتری دیده شد که دکتر به همراه لتروزول و متفورمین قرص استرومارین از روز 16 پریود 2 عدد تا 10 روز و دوفاستون از روز 16 تا 10 روز اعدد را برای افزایش ضخامت اندومتر که 6 بود را داد . من از روز 15 از کیت تخمک گذاری استفاده کردم که در روز 15 و 16 یک خط در بالا پررنگ ویک خط در پایین کمرنگ بود اما در روز 17 و 18 دو خط پررنگ شد.لطفا راهنماییم کنید که با وجود کیست تخمک گذاری رخ می دهد و کی نزدیکی داشته باشم. ممنون

نازگل نوشته شده:با سلام من یک ساله که ازدواج کردم و pcoهستم یک ماه از کلومین استفاده کردم جواب نداد الان 2 ماه که از لتروزول استفاده می کنم که فولیکول ماه قبلم در روز 12 چند تا 8 و ا عدد 19 میلیمتری بود ولی بارداری رخ نداد. واین ماه دز قرص را دکتر بیشتر کرد با وجود دو فولیکول 19 و 17 میلیمتری در روز 12 سونو یک کیست فانکشال 41 میلیمتری دیده شد که دکتر به همراه لتروزول و متفورمین قرص استرومارین از روز 16 پریود 2 عدد تا 10 روز و دوفاستون از روز 16 تا 10 روز اعدد را برای افزایش ضخامت اندومتر که 6 بود را داد . من از روز 15 از کیت تخمک گذاری استفاده کردم که در روز 15 و 16 یک خط در بالا پررنگ ویک خط در پایین کمرنگ بود اما در روز 17 و 18 دو خط پررنگ شد.لطفا راهنماییم کنید که با وجود کیست تخمک گذاری رخ می دهد و کی نزدیکی داشته باشم. ممنون
سلام
بله لزوما کیست مانع تخمک گذاری نیست اما مهم است که در سونوی بعد تحلیل رفته باشد و پاربرجا نمانده باشد یا بزرگ نشده باشد(این بسیار مهم است) و یا کیستهای جدید تشکیل نشده باشد(این مساله از کنترلهای روتینی ست که باید ضمن درمان با محرکهای تخمدان صورت بگیرد)
از روز مثبت شدن کیت نزدیکی یک شب درمیان الزامی ست. روز پررنگ شدن کیت: اولین روزی ست که خط پایین در پررنگ ترین حالتش قراردارد .یعنی برای شما روز 17 ام
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس ماه گذشته براتون پست گذاشتم و شما لطف کردید جواب دادید این ماه هم سونوگرافی روز 12 دادم که ضخامت اندومتر 6 و فولیکول 18 در تخمدان سمت راست و یک کیست 38 میلیمتری در تخمدان سمت چپ که این کیست در ماه گذشته 41 میلیمتری بود که دکتر گفت بخاطر مصرف لتروزول ,ماه گذشته 28 آبان و این ماه 27 آذر پریود شدم.لطفا هم راهنمایم کنید ایا با این اوصاف ممکنه حاملگی رخ بده و تخمک گذاریم چه زمانیه؟ سه ماهه که از لتروزول استفاده میکنم .ممنون

saly نوشته شده:کارشناس عزیز منتظر پاسختان هستم
پاسخ دوست عزیز درستاست اولین روزی که خط پایین خیلی پررنگ است و چون هورمونی که حالا به بالاترین سطح در خون رسیده و کم کم از راه ادرار در حال دفع است این تست را چندروزی مثبت نگه می دارد
كارشناس مامايي فيروز

نازگل نوشته شده:سلام خانم کارشناس ماه گذشته براتون پست گذاشتم و شما لطف کردید جواب دادید این ماه هم سونوگرافی روز 12 دادم که ضخامت اندومتر 6 و فولیکول 18 در تخمدان سمت راست و یک کیست 38 میلیمتری در تخمدان سمت چپ که این کیست در ماه گذشته 41 میلیمتری بود که دکتر گفت بخاطر مصرف لتروزول ,ماه گذشته 28 آبان و این ماه 27 آذر پریود شدم.لطفا هم راهنمایم کنید ایا با این اوصاف ممکنه حاملگی رخ بده و تخمک گذاریم چه زمانیه؟ سه ماهه که از لتروزول استفاده میکنم .ممنون
سلام عزیزم نکته اول اینه که مبحث درمانهای کمک باروری نیاز به صبوری دارد.دو نکته مهم دارد یک عکس رنگی شما ایا نرمال بوده!آیا آزمایش همسرتان نرمال است !آیا بعد سونوگرافی در روزهای ذکر شده آمپول HCGجهت تخمکگذاری تزریق کردین!اگر پس از سه دوره با توجه به نرمال بودن تمام آزمایشات هورمونی عکسها و آزمایش همسر حاملگی رخ نداد بهتر است اگر محدودیت سنی دارید به IUIفکر کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان