زمان تخمک گذاری من کی هست ؟؟؟

تاریخ دوره پریودام به این شکله: 24 تیر - 25 خرداد - 30 اردیبهشت - 1 اردیبهشت - 3 فروردین
از اول سال تا الان نوشتم . تاریخ پریودام به نظرتون منظمه ؟ من در مرداد میخوام اقدام کنم لطفا بهم میگید چه روزی روز تخمک گذاریمه ؟
و اینکه آیا بعد ار پریود مرداد هر روز باید نزدیکی داشته باشم ؟؟؟
الان پیش متخصص رفتم یکسری ازمایشات قبل بارداری انجام دادم که هیچ موردی نداشته از 25 اردیبهشت دارم اسید فولیک میخورم به نظرتون قرص آهن هم نیاز هست بخورم؟؟؟؟
با سپاس از لطف بیکران شما

Re: زمان تخمک گذاری من کی هست ؟؟؟

عزيزم اهن نيازي نيست وهروقتي كه اقدام روشروع كردي يك شب درميان نزديكي داشته باش چون تخمك يك روز واسپرم چندروز ميتونه زنده بمونه
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

mahtab2013 نوشته شده:تاریخ دوره پریودام به این شکله: 24 تیر - 25 خرداد - 30 اردیبهشت - 1 اردیبهشت - 3 فروردین
از اول سال تا الان نوشتم . تاریخ پریودام به نظرتون منظمه ؟ من در مرداد میخوام اقدام کنم لطفا بهم میگید چه روزی روز تخمک گذاریمه ؟
و اینکه آیا بعد ار پریود مرداد هر روز باید نزدیکی داشته باشم ؟؟؟
الان پیش متخصص رفتم یکسری ازمایشات قبل بارداری انجام دادم که هیچ موردی نداشته از 25 اردیبهشت دارم اسید فولیک میخورم به نظرتون قرص آهن هم نیاز هست بخورم؟؟؟؟
با سپاس از لطف بیکران شما

سلام بله از نظر علمی منظم محسوب می شود. آهن نیاز نیست همان اسید فولیک برای الان کافیست.
طبق 3 سیکل آخرتون بین 26 تا 30 روزه بوده اید یعنی 12 تا 19 سیکل احتمال تخمک گذاری هست در نتیجه از 10 تا 20 ام یک شب در میان اقدام کنید
كارشناس مامايي فيروز

akram12 نوشته شده:سلام میشه زمان تخمک گذاری منم بهم بگید؟من 13 فروردین 13اردیبهشت 14خرداد و15 تیر پریود شدم اما این ماه عکس رحم انجام دادم و 9 مرداد پریود شدم
سلام گلم :P
از 24-25 مرداد یک روز در میان اقدام کن :D
انشاءالله که نتیجه مثبت بگیری
معمولا 14 روز قبل از شروع پری زمان تخمک گذاری هست :D
آخرین ويرايش توسط 1 on nazly53, ويرايش شده در 0.
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

akram12 نوشته شده:سلام میشه زمان تخمک گذاری منم بهم بگید؟من 13 فروردین 13اردیبهشت 14خرداد و15 تیر پریود شدم اما این ماه عکس رحم انجام دادم و 9 مرداد پریود شدم
بي نظمي اين ماهتون آنرمال نيست.
سيكلهاي 31 و 32 و 33 روزه داشته ايد و تخمك گذاري به روزهاي 17 تا 22 محتمل است. اما از آنجا كه ممكن است سيكل كوتاهتر داشته باشيد بهتر است اقدام را از11 ام شروع كنيد يك شب درميان. چراكه به اين ترتيب حتي اگر سيكل بعدي هم 25 روزه شود بازهم تخمك را از دست نداده ايم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان