Re: زمان تخمک گذاری من کی هست ؟؟؟

با سلام با اطلاعات زیر ایا من تخمک گذاری داشته ام در این ماه.روز ۷ سیکل تا ۱۳ دمای بدنم۳۶/۳ بوده روز۱۴ :۳۶/۱،روز۱۵:۳۶/۲,روز۱۶:۳۶/۳،روز۱۷:۳۶/۴۸،روز۱۸:۳۶.۲،روز۱۹:۳۶/۴و روز۱۳کیت تخمک گذاری مثبت شد و روزهای قبل و بعد منفی,خواهشا زودتر جواب بدید

با سلام و تشکر بخاطر سایت خوبتون.سوالی داشتم خدمتتون:این ماه من روز ۱۴سیکل کیتم دو خط همرنگ شد و روز بعد و روزهای قبل از ان یک خط کمرنگ و یک خط پررنگ بود روز بعد از مثبت شدن کیت دمای بدنم۳۶/۱شد قبلش۳۶/۳ بود روزهای بعد۳۶/۲_ ۳۶/۳_ ۳۶/۴ _۳۶/۲_۳۶/۳(رگههای خونی در ترشحات)_۳۶/۴_۳۶/۳_ ۳۶/۶و امروز ۳۶/۴.لطف کنید بگید تخمک گذاری من در چه روزی بوده؟؟؟؟؟؟اصلا تخمک گذاری رخ داده

البته من ماه پیش دمای بدنم خیلی متغیر بود دکتر رفتم زخم و عفونت داشتم دارو دادند و ۴تا امپول همزمان برای پریود شدن و بعد از مصرف یک دوره پیششون رفتم گفتند عفونت و زخم هست ولی کم دارو دادند و گفتند اقدام کن ولازم نیست برای معاینه مجدد بیایی ایا بی نظمی پریودی و دمای بدن به زخم و عفونت ربطی دارد؟

ترشح تون مربوط به زخم است احتمالاً .
نمودار دما کمکی به تشخیص نکرد(البته کلاً روش سختی ست و زیاد پیش می آید که از روی آن به روز تخمک گذاری نمی رسیم.چراکه دما متغیری ست که از فاکتورهای زیادی اثر پذیر است) برای شما کیت اولویت دارد که از 24 تا 36 ساعت بعد از مثبت شدن کیت ، تخمک گذاری رخ می دهد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید
من 3ماه است که از کیت تخمکگذاری استفاده میکنم اما توو هیچ دوره ای خط پایینی پررنگتر و یا همرنگ خط بالایی نشده.هر سه ماه هم سونو انجام دادم و فولیکول بالغ هم داشته ام.دوره هام منظم و 29 روزه است.از روز 11 ام هم کیت میذارم.روز تخمکگذاری من کی هست و تفسیر کیتهای من چطوریه؟ خیلی سردرگم شدم.روز16سیکل خط پایینی هاله کمرنگه.تا چه روزی باید کیت بزارم تا بفهمم تخمکگذادیم کی هست.

متاسفانه افرادی که کیت بیشتر سردر گمشان کرده زیادند و به برخی ها کمکی عملآً نمی کند. اگر سونو می دهید روز احتمالی که از آن مشخص می شود بارها مطمئن تر است عزیزم.اگر سیکل 28 روزه دارید تا همان 16 ام کافیست. یعنی از روز 11 هیچ خطی و فقط 16 ام هاله کم رنگ؟ اگر اینطور است حدود 17 -18 ام محتمل است(البته اگر به کیت اعتماد کنیم)
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسخگوییتون.از 15 ام سیکل یه هاله کمرنگ شده خط پایینی کیت.اما از این نگرانم که اصلا خط پایینی پررنگ نشه.من رژیم دارم و این ماه هنوز اقدام نکردم برای بارداری منتظرم که خط دوم پررنگ بشه.روز 14 ام سونو واژینال انجام دادم وفولیکول 15 بود .تقریبا هرماه اندازه اش 21 است.بنظرتون روز چند روز طول میکشه تا بالغ بشه.و من کی باید اقداام داشته باشم.سپاسگزارم از زحمتاتون

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت کارشناس محترم
سوالی داشتم مربوط به اینکه اگر بخواهم با سونو روز تخمک گذاریمو مشخص کنم باید دکتر ویزیت بشم یا نیازی نیست خود سونو انجام میده بدون نسخه پزشک؟ من معمولا روز 14 و15 روز تخمک گذاریم هست از چه روزی باید برم سونو و چند بار باید برم؟

mehriborna نوشته شده:ممنون از پاسخگوییتون.از 15 ام سیکل یه هاله کمرنگ شده خط پایینی کیت.اما از این نگرانم که اصلا خط پایینی پررنگ نشه.من رژیم دارم و این ماه هنوز اقدام نکردم برای بارداری منتظرم که خط دوم پررنگ بشه.روز 14 ام سونو واژینال انجام دادم وفولیکول 15 بود .تقریبا هرماه اندازه اش 21 است.بنظرتون روز چند روز طول میکشه تا بالغ بشه.و من کی باید اقداام داشته باشم.سپاسگزارم از زحمتاتون
اگر سایز فولیکولتون 15 میلی بوده پس با احتساب روزی 2-3 میلی متر بین 3 تا 4 روز بعد از روز سونو ، احتمال تخمک گذاری هست .یعنی حدود روز 18 ام. که اگر کیت هم بخواهد مطابق باشد باید از روز 16 -17 پررنگ شود
كارشناس مامايي فيروز

1320 نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشی خدمت کارشناس محترم
سوالی داشتم مربوط به اینکه اگر بخواهم با سونو روز تخمک گذاریمو مشخص کنم باید دکتر ویزیت بشم یا نیازی نیست خود سونو انجام میده بدون نسخه پزشک؟ من معمولا روز 14 و15 روز تخمک گذاریم هست از چه روزی باید برم سونو و چند بار باید برم؟
برخی مراکز به ندرت بدون نسخه انجام می دهند.
روز 13 بروید عزیزم.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام من دوره هام 32 روزست .روز 14 سیکلم فولیکول 19 و 16 داشتم .سه دوره سیکلم با کیت تخمک گذاری 16 دورم دو خط ولی پایینی خیلی کم رنگ. 17 دورم دو خط هم رنگ . 18 دورم خط پایینی پر رنگ تر . 19 مثل 18 دورم الان من کی نزدیکی داشته باشم بهتره؟ ترشح 14 و 16 سیکلم دارم> دوره چهارمم به دلیل کیست 39 روزه شد من باید به دوره های قبل نگاه کنم یا دوره جدیدم؟ اصلا با وجود کیست تخمکی ازاد میشود؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان