زمان آزاد شدن تخمک؟

کارشناس محترم سلام

من این ماه از کلومفین استفاده کردم روز 12 تخمدان راستم فولیکول 18 داشت دکتر گفت روز 13 احتمال آزاد شدنش وجود داره میخواستم بدونم وقتی پریودهای من 30 الی 32 روزه است وماه پیش کیت تخمک گذاری روز 18 مثبت شد آیا اینماه ممکنه روز13 تخمک ازاد بشه

Re: زمان آزاد شدن تخمک؟

سلام به همه دوستان من تازه عضو شدم اميدوارم اينجا بتونم به جواب سوالهام برسم
من ماه پيش روز ١٤ پريودم رفتم دكتر وگفت در سمت چپ تخمدان فوليكول ٢٥ ديده ميشه اين
يعني چي ؟ اندازه فوليكول بايد چند باشه تا ازاد بشه و مال من چي ؟ من چه روزي بايد نزديكي
داشته باشم ؟ ايا با اين اندازه(25) ازاد ميشه
خواهش ميكنم جواب من را بدهيد ممنون

با سلام من روز ۱۳ پری با سونو یه فولی بالغ۱۸ داشتم روز ۱۵ اقدام داشتم برا بارداری یه بار دیگه روز ۱۷ ظهر و بار بعدی۱۸ شب همون روز ۱۸ دوباره سونو دادم چون علائم تخمک گذاری رو نداشتم در سونو گفت اون تخمک چند روز پیش ازاد شده و الان یه فولی بالغ تو اون یکی تخمدان داری با قطر ۱۷ و بالغ با توجه به اینکه پری هام ۳۲ روزه اس ایا احتمال دارد این فولی هم ازاد شود وا مکان حاملگی بدهد چون من پسر میخوام میخوام بدونم باید دوباره نزدیکی داشته باشم یا نه؟فقط تو رو خدا زود جواب بدین ممنون

عزيزم اگه اشتباه نكنم تا اونجائيكه من ميدونم هر ماه يك تخمك آزاد ميشه مگر اينكه دوقلوزايي از نوع دوتخمكي اتفاق بيفته كه اونم همزمان تخمكها آزاد ميشن
من شنيدم وقتي تخمك آزاد ميشه بقيه فوليكولها ديگه به بلوغ نمي رسن وازاد نميشن
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

mehrsa نوشته شده:با سلام من روز ۱۳ پری با سونو یه فولی بالغ۱۸ داشتم روز ۱۵ اقدام داشتم برا بارداری یه بار دیگه روز ۱۷ ظهر و بار بعدی۱۸ شب همون روز ۱۸ دوباره سونو دادم چون علائم تخمک گذاری رو نداشتم در سونو گفت اون تخمک چند روز پیش ازاد شده و الان یه فولی بالغ تو اون یکی تخمدان داری با قطر ۱۷ و بالغ با توجه به اینکه پری هام ۳۲ روزه اس ایا احتمال دارد این فولی هم ازاد شود وا مکان حاملگی بدهد چون من پسر میخوام میخوام بدونم باید دوباره نزدیکی داشته باشم یا نه؟فقط تو رو خدا زود جواب بدین ممنون
اینکه چند فولیکول رشد کنند امکانش هست اما در هر سیکل فقط 1 تخمک بلوغ نهایی پیدا می کند و آزاد می شود .
در هر صورت نمی توان قطعی اعلام کرد که فولیکول 18 شما همان تخمک اصلی بوده و الان دیگر شانسی برای این فولیکول نیست عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان