درد در زمان تخمک گذاری

سلام فیروزه ای ها و کارشناس محترم
من این ماه کلومفین خوردم و آمپول زدم. یک روز بعد از آمپول درد زیادی در تخمدان راست که تو سونوگرافی 2 تا فلیکون داشت داشتم. حالا برام سوال شده نکنه دفعات قبلی پریودیهام بدون تخمک گذاری بوده؟ چون من هیچوقت زمان تخمگ گذاری درد نداشتم.ممکن درد اثر داروها باشه؟ :?: :?:

سلام عزیزم دردهایی که داری علتش تحریک تخمدونهاست.معمولا 36ساعت بعد تزریق تخمکگذاری انجام میشه که درد میتونه نشونه خوبی برای تخمکگذاری باشه. ایشاالله مامان این ماه شما باشی.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

عزیزن کار اصلی این داروها تحریک تخمدانهاست وحتی تحریک بیش از حد اونا که باعث کیستم میشه.
من که دارو مصرف کردم یه دونه فولی داشتم ودکترم گفت تازه با مصرف دارو یه دونه فولی داری ودوز دارومو بالاتر برد .
هرچی تعداد فولیهای خوبت بیشتر باشه احتمال بارداریتم بالاتر میره وهمچنیم دوقلو زایی.خیلی از بچه ها با یه فولی تو همون ماه اول باردار شدن شماکه دوتا داری. :lol:
منم هیچوقت درد نداشتم حتی چند سال پیشم که باردار شدم درد نداشتم ولی حالا با مصرف دارو درد دارم.این داروها خیلی تحریک کننده هست. واین نشونه خوبیه یعنی دارو ها رو بدنت اثر داشته.

Re: درد در زمان تخمک گذاری

0000 نوشته شده:سلام فیروزه ای ها و کارشناس محترم
من این ماه کلومفین خوردم و آمپول زدم. یک روز بعد از آمپول درد زیادی در تخمدان راست که تو سونوگرافی 2 تا فلیکون داشت داشتم. حالا برام سوال شده نکنه دفعات قبلی پریودیهام بدون تخمک گذاری بوده؟ چون من هیچوقت زمان تخمگ گذاری درد نداشتم.ممکن درد اثر داروها باشه؟ :?: :?:
سلام نه عزیزم نداشتن درد اصلاً به معنای نداشتن تخمک گذاری نیست.
به هر حال این داورها در سیستم بدن نسبت به قبل، تغییراتی ایجاد می کنند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم خوشحالم اگر کمکی کرده باشم... اما در کل به خاطر خودتون سعی کنید استرس رو دور کنید. بسیار مخرب است و ممکن است آسیبی که می رساند از خود بیماری یا مشکل اصلی بیشتر باشد...
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز و دوستان گلم
من این ماه از روز 5 کلومفین خوردم، روز 13 سونو تخمدان راست 2 تا فلیکون 18و19 داشت که یک آمپول همان شب و یکی فرداشب یعنی 7ام و 8ام آذر زدم.و روز 5شنبه یعنی 9آذر درد زیاذی در تخمدان راست داشتم. دوره های من28 روز ولی بعضی مواقع به 32 هم رسیده. امروز روز 32پریودیمه 18روز بعد از تزریق. تا کی باید منتظر پری باشم؟ مگه نه این است که 48 ساعت بعد از تزریق تخمک آزاد میشه و 14 روز بعدهم پری میاد.آیا در مورد من احتمال بارداری هست؟
راستی من یک دفعه دیگه کلومفین خوردم و روز 13، 2عدد آمپول همزمان زدم و 15 روز بعد از تزریق پری شدم.
ممنون از پاسختون

عزیزم اگه از بدی مشخص میشه چون میگن 16روز بعد تزریق میشه به جواب از اعتماد کرد .ایشاالله که بارداری .
من ماه پیش باوجود پریودهای منظم 5روز عقب انداختم و سر 33روز پری شدم .امپولم زده بودم .
ایشاالله شما خوشخبر باشی.

منم چون تایپیک شما را خونده بودم هنوز امید ندارم. دکتر گفت تا یک هفته بعد از تزریق اقدام داشته باشم یعنی احتمال تخمک گذاری تا یک هفته بعد از آمپول هم هست با این حساب تا سه شنبه وقت دارم برای پری.

این تهوع اگر مربوط به مسائلی که به زنان مامایی ارتباط دارد ، باشد ممکن است بر اثر کم خونی احتمالی پس از اتمام قاعدگی و از ست دادن خون باشد که با آزمایش مشخص می شود اگر نه، به متخصص داخلی مربوط است.
كارشناس مامايي فيروز

باسلام
خانم دکتر عزيز من ىک سال پیش ىه سقط طبیعی در هفته هشتم داشتم برای بچه اولم که الان پنج سالشه بار اول نزدیکی نطفه تشکیل شد پارسال هم همین طور اما الآن چهار ماهه هرچه تلاش میکنم باردار نمی شم نتجه سونو روز 14 سیکل این بوده
رحم بزرگتر از نرمال دارای ابعاد تقریبی 41.30.105 میلیمتر. اکو ى پارانشیمال رحم طبیعی است. اندومتر با اکو ى طبیعی و ضخامت 8/5 میلیمتر در فاز ترشح ى مشاهده میشود. تخمدان راست با ابعاد تقریبی 10.17 میلیمتر و تخمدان چپ با ابعاد تقریبی 13.23 میلیمتر با اکوی نرمال مشاهده میشود . در آندکس ها ضایعه است دیده نمیشود مایع آزاد در کاویته لگنی دیده نمی شود. در صورت لزوم سونوگرافی در وسط سیکل جهت بررسی تخمک گزاری توصیه می شود.
البته من شکلها مرتب و هر 25 روز هست و قبل از انجام سونو نزدىکى هم داشتم الان طبق روال 25 روز بازم پریود شدم ولی خیلی درد شدید در تخمدان ها و رحمم احساس مسکنم.مىخاستم بدونم علت این دردهای عجیب زیر شکمم چیه?
البته این بار ىک لکه روز اول دیدم و روز دوم هیچی نبود و فقط درد زیر شکم داشتم و روز سوم خونریزی شدید شروع شد.
کمکم کنید باردار بشم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان