اقدام برای بارداری .کارشناس محتر

سلام کارشناس محترم.من این ماه که سونو دادم یه فولیکول 22 میلی داشتم ولی بازم حامله نشدم سه ماه میشد که لتروزول مصرف کردم.4ساله که ازدواج کردم 7ماه جلوگیری داشتم بعدش حامله شدم ولی سه ماهه سقط شد.لاپراسکوپی کردم چون یکی از لولههام یسته بود دوباره که عکس گرفتم نوشته بود لوله ها باز ولی پدیده انومانی مشهود است.قاعدگیم اصلا منظم نیست.به نظر شما مشکل من چیه واقعا دیگه کم اوردم.با تشکر

3 ماه تحت درمان بودید عزیزم ممکن است تا 6 ماه هم لازم شود پیش بروید نگران نباشید.
کسانی که هر ماه هم فولیکول مناسب دارند .و تخمک گذاری می کنند(حتی بدون دارو) ممکن است بارداری شان تا 12 ماه به طول انجامد. به آن زمان بدهید.
اگر ضمن مصرف لتروزول هم قاعدگ نامنظم دارید حتمآً باید با مراجعه مجدد تغییری در داروهاتون بدهید تا سیکل منظم داشته باشید چراکه ما از سیکل نامنظم نمی توانیم انتظار بارداری داشته باشیم.
کلومیفن و آمپول HCG رو هم امتحان کردید؟
كارشناس مامايي فيروز

من 7 ماهه که لاپراسکوپی کردم پیش دکتر کشاف.لتروزول داد سه ماه مصرف کردم ولی جواب نداد قبل از لاپراسکوپی هم چند دوره کلوموفین مصرف کردم امپول hgc هم زدم.ماه قبل که سونو وازینال دادم همه چی طبیعی بود نمیدونم چرا حامله نمیشم

این چند ماه که لتروزول مصرف کردم منظم بوده ولی اصلا شبیه خونریزی نبوده سیاه رنگ بوده مخصوصا این ماه.دوستای گلم اگه کسی مشکلش مثله منه تجربه هاشم به منم بگه. :)

به نظر من برای تشخیص بهترین روش کمک باروری الان نیاز به مراجعه متخصص حاذقی در این زمینه دارید.
چراکه هم لوله ها باز هستند و هم سونوی تخمدان نرمال است. ممکن است با یک نظم سیکل مشکل برطرف شود...
كارشناس مامايي فيروز

Re: اقدام برای بارداری .کارشناس محترم لطفا راهنمایی کنید.

سلام من دوسال ازدواج کردم ولزاول امسال اقدام به بارداری کردم ولی نشداخرین سونوکه انجام دادم سایزفولیکول 15بوددکتررفتم متفورمین فقط دادوویتامین ای ولی حرفی نزدمن ازناباروری میترسم کسی هم درست جوابم نمیده

Re: اقدام برای بارداری .کارشناس محترم لطفا راهنمایی کنید.

پرهام وپانید نوشته شده:یادم رفت بگم پریودام نامنظم ولی نمیدونم چراازماه دوم اقدام دوتاسه زورجلوافتاده واینماه نیزدردهای زیرشکم دارم که بافعالیت زیادورم کرده سفت میشه ودردداره
برای درد اگر جدی ست باید بالینی معاینه شود و در این حدی هم که ذکر کردید بی نظمی تلقی نمی شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان