نبودن فوليكولبا

با سلام خدمت خانم كارشناس من ٢٦سالمه تقريبا يك ساله كه ازدواج كردم و جلوگيري نداشتم ولي بخاطر اينكه شغله شوهرم طوريه كه بايد بره ماموريت گاهي وقتا زمان تخمك گذاريم نبوده،حالا كه سونوگرافي دادم و١٢روز از پري ميگذره تو سونو نوشته كه فاقد فوليكول غالب هستم و خيلي استرس دارم،نميدونم دقيقا بايد چكاركنم.احتمال اين وجود داره كه باردار بشم؟سونوگرافي هاي قبلي كه داشتم قبل از ازدواجم فوليكول ٢٢ميلي هم داشتم ولي تعجب ميكنم الان ندارم،خانم دكتر خواهش ميكنم راهنماييم كنيد.واقعا ميترسم خودمو دست هر دكتري بسپارم و عاشق اينم كه بچه داشته باشم .ممنون از لطفتون.

Re: آمپول hcg

سلام
دوست عزیزم امیدوارم که به زودی و در بهترین زمان خبر خوش بارداری تون رو بدهید.
با توجه به سونوتون ماه جاری تخمک گذاری ممکن است نداشته باشید(البته به این معنا نیست که کلاً هر ماه همین هستید چراکه برخی ها کمی قدرت باروری به مرور زمان یا بر اثر علتی خاص پیدا می کنند به این شکل که یک ماه درمیان یا چند ماه یک بار تخمک گذاری دارند.)
در هر صورت اگر قصد بارداری دارید باید تحت نظر متخصص حاذقی برای تحریک تخمدان(آنهم با برنامه ای منسجم در ماههای آینده و نه پراکنده)اقدام کنید
نگرانی هم ندارد زود نتیجه می گیرید ان شالله
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید ؛
ببخشید دکتر این ماه به من قرص کلومیفون داده به مدت پنج روز روزی سه عدد از روز دوم پری بخورم و همینطور دوتا hmj که روزهای پنج و شش پری بزنم و hcj که روز نهم پری بزنم.حالا سوال من اینه که آیا روز نهم پری برای زدن امپول hcj زود نیست؟؟؟من پری هام سی روزست.
ممنون میشم جواب بدین.توروخدااااا :(

باسلام داشته نباشید.ببخشید من رفتم دکتربهم روز3پریودی لتروزول دادتاروزیازدهم مصرف کردم روزیازدهم نزدیکی داشتم روبعدکه پیش دکتررفتم توسونوگرافیم یه تخمک خیلی خوب دیده بود بعدش دوباره بهم دوتاامپول گنادوتراپین که روز13و14بزنم هردوشب هم نزدیکی داشته باشم بعدا اون همش دردزیرشکم داشتم هشت روزبعدازلقاحم که تست زدم مثبت بود برای اطمینان روبعدهم تست زدم بازهم مثبت شدولی دوباره یک هفته بهداشت زدم منفی شددوباره هم زدم البته توی یک روزبازم منفی بودبه نظرتون منفی کاذبه یامثبت زودترجواب بدین لطفا.

باسلام خدمت کارشناس محترم خواهش میکنم در صورت امکان جواب من رو بدین
من مشکل pcoدارم پریودی منظمی ندارم و گاهی با قرص مدروکسی پریود میشوم.این ماه از شب 3تا7 دوتا لتروزول و یک کلومیفن مصرف کردم روز 14 تخمدان چپ فولیکول 25 و راست 16 و14 داشت که دو ساعت بعد دوتا امپولhcg5000 را با یه اب مقطر تزریق کردم. من 22 مرداد اولین روز پریودیم بود و امروز که 21شهریور هست الان 31 پریودی هستم و هنوز پریود نشدم . سر سینه هام برجسته وحساس شده و سینه ها سوزن سوزن میشن. گاهی کمردرد شدید دارم تا چند روز پیش هم زیر دلم و سمت چپ خیلی تیر میکشید ودرد میکرد الان بهتره. دیروز بی بی چک منفی شد. میخواستم بدون اگر باردار نیستم چرا پریود نشدم. چند روز بعد از تزریق پریودی اتفاق میافتد؟ امکان بارداری هست ؟ یه جایی خوندم که 14روز بعد از تزریقhcg در صورت عدم بارداری پریودی اتفاق می افتد. ایا به خاطر اینه که من پریودی منظم ندارم و با گاهی با قرص پریود میشم. اخه به دکترم گفتم اگه پریود نشدم بعد تزریق قرص مدروکسی بخورم گفتند نه یا باردار میشی یا پریود نیازی به قرص نیست.

سلام
نه عزیزم اینطور نیست که راس 14 روز بعد تزریق، پریود رخ دهد.
هنوز برای شما هم امکان بارداری هست هم پریود
بارداری ممکن است بوده باشد و بی بی چک زود بوده
پریود هم امکانش هست (چراکه حتی افرادی که پریود منظم دارند هم گاهی در این شرایط حتی تا 1 هفته تعویق دارند )
كارشناس مامايي فيروز

سلام!من ماه پیش با آمپول hcgباردارشرم وقبل از اینک بدونم باردارم.تبدیل به حاملگیه پوچ شد.
این ماه بازهم hcgتزریق کردم با مصرف کلومیفن
امروز روز ۳۰پریودم هستش وامپول روز۱۴بود یعنی۱۷روز از تزریق میگذره و پریود نشدم !و بی بی هم منفی هستش!احتمال بارداری وجود داره؟من علایم خاصی ندارم!فقط علایم پریود روهم ندارم!بنظرتون فردا برم ازمایش؟یا صب کنم چندروز؟چیکارنم؟بنظرتون؟

سلام خسته نباشیدمن سه ماهه تواقدامم دوماهه ازhcgاستفاده کردم این ماه دکترم سینال اف بادوتاhcgداده ۳یا۴روزبعددردتخمدانداشتم که حتی بعداسرف داعطسه تخمدان سمت راستم دردمیکردالانم۱۳روزتزپریودم گذشته بی لی هم منفی ولی دردارودارم

با سلام خسته نباشید خدمت شما پزشک محترم بنده مبتلا به آندومتریوز هستم و اقدام به بارداری کردم و 2 ماه اول کلومیفن از 5 عادت ماهیانه 2 عدد که متاسفانه باردار نشدم و این ماه دکتر به بنده کلومیفن و آمپول hmg وhcgدادن که از رو سوم عادتم قرص کلومیفن را 2 تا خوردم و در تاریخ 6 و 8 عادتم آمپول هایhmgرا زدم و روز 13 سونو دادم سایز فولیکولهام تخمدان راست 16 و 18 و تخمدان چپم 23 و 25 هست آیا امکان بارداری وجود دارد. و آمپول hcgرا هم روز 13 عادتم زدم و از همان شب یک شب درمیان نزدیکی دارم. زیر دلم و کمرم خیلی درد میکند. شانس بارداری بنده چقدر هست. ممنون از لطفتون.

با سلام و تبریک سال 1399 به شما پزشک محترم، بنده این ماه داروهای تحریک تخمک که شامل کلومیفن، hmg و hcg استفاده کردم با سایز فولیکولهای 23 و 25 و 16 و 18 و باید در تاریخ 9 فروردین 99 عادت ماهیانه میشدم که در تاریخ 7 فروردین لکه بینی پیدا کردم و تا 11 فروردین لکه بینی داشتم، سوالم این است امکان بارداری وجود دارد و بی بی چکم هم روز 7 فروردین که انجام دادم منفی بود، ممنونم میشم اگر راهنماییم کنید. با سپاس فروان......
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان